Technics i Jamo S718

Rafal7

Banned
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
nie rozumie wzmacniaczy klasy D.Jak można z litra napoju zrobić półtora litra.

Największą zaletą wzmacniaczy klasy D jest sprawność energetyczna ,sięgająca ponad 80% co jest wartością nieosiągalną dla pozostałych klas .Zasada działania jest inna, wzmacniacz klasy D jest w zasadzie modulatorem PWM o dużej mocy wyjściowej
 

Rafal7

Banned
Dobra chłopaki, wybór padł na pma 720 ae nowy za 800 zł z Anglii, mam tam rodzinę maja mi kupić i wysłać.
Warto?U nas nowy jest za 1300.
 

Rafal7

Banned
Już mi zamówili, miałem telefon 20 minut temu, nie sądze żeby black za 800 zł sprzedał nówkę.
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
No i z gwarancją problem, bo trzeba odsyłać do Anglii. Niekiedy warto dołożyć te 200-300zł i mieć spokój że jak coś nawali, to serwis mamy na miejscu.
 

Rafal7

Banned
Mam układy na śląsku co do węgla, w energetyce powiedziałem że chce prąd w którym chcę więcej basu to mi powiedzieli że będę musiał dopłacać do grubszego węgla :D
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Ale z tego co pamietam to PMA ma kabel na stale wmontowany, to samo jest w CD. Wiec bedziesz musial grzebac aby go wymienic a wtedy gwarancja papa ;P
 

Rafal7

Banned
I tak bym nie odsyłał go na gwarancji, zaoszczędzone 500 zł zostawię na naprawy tu :).
Nie jest montowany na stałe bo na zdjęciach patrzyłem .
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Mi tez się kiedyś Harman popsuł ,co prawda pilot ale jednak.
Czytając forum wiele osób narzekało na swoje nowe Harmany.
Drugie miejsce to Onkyo i jego płytka Hdmi.Co prawda mi się Onkyo nie popsuło ale można znaleźć wpisy o awarii.
Wzmacniacz Denona z wysp? Czemu nie, gra warta świeczki.
Pięć stów drogą nie chodzi.
Ja swoje kolumny Oli 20 też zakupiłem na wyspach,z przesyłką połowa ceny niż u nas.
 
Do góry