TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

ptys

New member
jeśli w ten sposób pytasz o piractwo to chyba nie to forum.
Według mojej wiedzy w grę wchodzi jeszcze streaming przez chromecast lub podobne rozwiązania.

U mnie działał streaming z telefonu, nie działał z PC

o czym bredzisz mam legalne konto hbo go i chcę oglądać na telewizorze a nie w telefonie czy za pośrednictwem telefonu na telewizorach innej marki działa na tcl nie, nie inetersuje mnie czy apk pochodzi od hbo czy od Władka z piwnicy, zapłaciłem i chcę oglądać
 

firefl

Active member
Bez reklam
o czym bredzisz mam legalne konto hbo go i chcę oglądać na telewizorze a nie w telefonie czy za pośrednictwem telefonu na telewizorach innej marki działa na tcl nie, nie inetersuje mnie czy apk pochodzi od hbo czy od Władka z piwnicy, zapłaciłem i chcę oglądać

ptysiu, czy mógłbyś zwracać się uprzejmiej na forum?
Starałem się udzielić jak najlepszych wskazówek a traktujesz mnie obraźliwie.
Do oglądania na tym tv służy aplikacja HBO i skoro pytasz o obejście to jest to co najmniej dwuznaczne.

Jak masz legalne konto to pytaj tego kto Ci je sprzedał. Powinien zapewnić byś mógł obejrzeć kupione treści.
Mogę polecić sprawdzoną przeze mnie aplikację player od bodajże tvn, tam wykupiony HBO mogę oglądać na tym telewizorze. Niemniej nie zadziała jeśli kupiłeś u innego sprzedawcy.
 

giannicoter

New member
according to me the problem you have on HBO is the same problem we have in Italy with TIMVISION is a problem of DRM google

Inviato dal mio MIX 2 utilizzando Tapatalk
 

Szymek85

Klub HDTV.com.pl
VIP
W moim przypadku to się nie sprawdza, bo mam internet przez port LAN, gdzie łącze jest stabilne i braki internetu nie występują, a samoczynne restarty mam bardzo często.
Mam całkowicie wyłączone WI-FI w tym wszystkie jego funkcje dodatkowe jak wybudzanie, czuwanie, itp. Korzystam jedynie z funkcji szybkiego włączania, bo bez niego korzystanie z telewizora jest bardzo uciążliwe. Zauważyłem, że restart często ma miejsce po ok. 10 minutach od wyłączenia. Jednak zdarza się również często później (słynna 5 nad ranem też u mnie wystąpiła).
Mam do forumowiczów takie pytania:
1. Czy jest ktoś, kto na wersji 509 korzysta z funkcji szybkiego włączania i samoczynny restart nigdy u niego nie wystąpił?
2. Wiem, że było to opisywane w różnych miejscach, ale może ktoś jeszcze raz zamieścić pełną procedurę pełnego resetu? Ja przez długi czas nie mogłem znaleźć niektórych funkcji menu serwisowego, bo wchodziłem w nie korzystając z kombinacji 9735 zamiast 6425.

W moim Thomson 40UD6406 v509 (a to ma chyba podobne bebechy do TCL) samoczynne włączenia TV na uśpieniu ustały po ustawieniu stałego IP w opcjach sieci TV zamiast Automatycznie (DHCP).
 

pako_umrzyj

New member
Z tym hbo go to jest chyba tak, że nie dogadała się firma tcl z hbo. W regulaminie hbo go punkt 5.1 mówi, że nie wszystkie urządzenia są wspierane przez wtyczkę. Niektóre materiały u mnie przez ułamek sekundy są odtwarzane i wyskakuje bład 5.1. Więc nie jest to wina softu na tv tylko licencji.

Skąd takie info?
Jeżeli na Tv w sklepie widzisz apkę to jest ona oficjalnie wspierana pod dany sprzęt.
Próbował się ktoś kontaktować z HBO w sprawie błędu 5.1?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Skąd takie info?
Jeżeli na Tv w sklepie widzisz apkę to jest ona oficjalnie wspierana pod dany sprzęt.
Próbował się ktoś kontaktować z HBO w sprawie błędu 5.1?

W moim tv nie było aplikacji HBO.
Musiałem sam instalować. W google play pojawiła się jako dostępna w grudniu.

Podobno niektórzy się kontaktowali. Odpowiedź była uprzejma - pracują...
 

syma753dfx

Member
TimVision był obecny w sklepie, ale nie działał, zajęło DRM Widevine, "Tcl service" zainstalował je, TimVision zaczął działać, ale potem, zawsze, spowodował "crash" telewizora. Firma TCL postanowiła usunąć aplikację TImVision ze sklepu.
 

SRLSR

Member
Witam wszystkich,

Jaki jest najnowszy soft z androidem do TCL U49P6046? I skąd go zassać?

Widziałem, że ktoś prosił kiki-ego o dane do kalibracji na mejla. O co chodzi? Można samemu sobie skalibrować TV?

Z góry dzięki,
SRLSR
 

akm97

Klub HDTV.com.pl
vip
W moim Thomson 40UD6406 v509 (a to ma chyba podobne bebechy do TCL) samoczynne włączenia TV na uśpieniu ustały po ustawieniu stałego IP w opcjach sieci TV zamiast Automatycznie (DHCP).
Dzięki za tą poradę, bo to chyba rozwiązało problem. Po ustawieniu statycznego IP TV w ogóle nie włączył się poprzedniej nocy, ani w ciągu dnia. Powiem więcej wczoraj wyjątkowo wystąpiły u mnie problemy z internetem, ale na TV też nie robiło to problemu. Tak więc jeszcze raz dziękuję Szymek85.
Z tym włączaniem TV w nocy, to nie był dla mnie duży problem, bo mnie on nie budził, ale budził żonę, tylko, że ona zamiast wyłączyć, budziła mnie.
 

grzegorz1652

New member
Kolego SRLSR. Najnowsza wersja softu to v509 do pobrania z działu "pliki do aktualizacji" A kalibracji nie zrobisz samemu bo trzeba mieć do tego specjalistyczny sprzęt.
 

pako_umrzyj

New member
Jaką wersje softu masz oraz apki hbogo?
Skąd masz darmowy okres? Ja uwierzytelniam się zewnętrznym dostawcą, może tutaj jest problem.
Ma ktoś błąd 5.1 na abonamencie od hbo?
 

BARONG

New member
Jaką wersje softu masz oraz apki hbogo?
Skąd masz darmowy okres? Ja uwierzytelniam się zewnętrznym dostawcą, może tutaj jest problem.
Ma ktoś błąd 5.1 na abonamencie od hbo?
V509, HBO V5.9.0 pobrana z GP dla android TV. Subskrypcja jest od HBO GO. Darmowy okres jest przez pierwszy miesiąc teraz.

To że masz od innego dostawcy raczej nie powinno stwarzać problemu.
Zasadnicze pytanie, czy robisz reset za każdym razem jak aktualizujesz soft? Może tu się kryje twój problem?
 

wookash0

New member
V509, HBO V5.9.0 pobrana z GP dla android TV. Subskrypcja jest od HBO GO. Darmowy okres jest przez pierwszy miesiąc teraz.

To że masz od innego dostawcy raczej nie powinno stwarzać problemu.
Zasadnicze pytanie, czy robisz reset za każdym razem jak aktualizujesz soft? Może tu się kryje twój problem?

Kurczę. Mam ten sam soft. Ta sama wersja apki HBO i robiłem reset. Mam błąd 5.1 :/
 

maciopa

Member
V509, HBO V5.9.0 pobrana z GP dla android TV. Subskrypcja jest od HBO GO. Darmowy okres jest przez pierwszy miesiąc teraz.

To że masz od innego dostawcy raczej nie powinno stwarzać problemu.
Zasadnicze pytanie, czy robisz reset za każdym razem jak aktualizujesz soft? Może tu się kryje twój problem?


Przy ustawieniu płatności PayPal otrzymuje się 2 miesiące gratis.
 

Pneumat2

New member
Mam pytanie czy ktoś próbował i działa mu podłączenie smartfona na androidzie to tego telewizora żeby odczytał zawartość w postaci zdjęć i filmów? Przez wifi działa ale potrzebuje bezpośredniego połączenia. Jak podłączam kablem USB swoje Xiaomi do TV to nic się nie dzieje.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

BARONG

New member
Mam pytanie czy ktoś próbował i działa mu podłączenie smartfona na androidzie to tego telewizora żeby odczytał zawartość w postaci zdjęć i filmów? Przez wifi działa ale potrzebuje bezpośredniego połączenia. Jak podłączam kablem USB swoje Xiaomi do TV to nic się nie dzieje.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Jeśli podłączasz przez kabel, w ustawieniach telefonu musi być tryb MTP. Wtedy TV będzie widział to jako zewnętrzny nośnik.
 
Status
Zamknięty.
Do góry