TCL Seria P60

Status
Zamknięty.
Czy ktos z was podlaczal przez blutoth glosnik z telewizorem?? u mnie nic nie wykrywa
Słuchawki wykrywa a głośnika nie. Czyli mam to samo co ty. Ja podłączyłem po coaxialu i jest gitara. Kupiłem na allegro przejściówkę coaxial na Chinch a z niego kablem Chinch na Jacka do głośnika. Przejsciowka aktywna z zasilaniem.
TV kupując liczyłem najbardziej na to że bez kabla sparuje z głośnikiem Tower a tu lipa.
 
Ostatnia edycja:

Zibix28

New member
Witam. Mam problem z ustawieniem obrazu 4k na Xbox one s. Ma ktoś sprawdzone ustawienia bo mi wyświetla tak jak na foto:
dde1d89735d8c00aeb6de8e36a97dfcf.jpg
9d190d488f4cdeec6dfc0596e6acc367.jpg
Mam identycznie tylko ze tv SHARP LC-65CUG8052E da się jakoś zaradzić?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

wookash0

New member
Dokladnie - ja mialem tez problem z 4k na ps4, ustawienie HDMI na 2.0 jak z obrazka pomoglo

sorry, ale nie wiem, jak obrocic obrazki
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    691,1 KB · Wyś: 40
  • 2.jpg
    2.jpg
    650,2 KB · Wyś: 40

maciopa

Member
Hmm - chciałem dziś zainstalować Screen Test ale, że nie mogłem go znaleźć w google store to zainstalowałem Aida64 i włączyłem screen test - ku mojemu zdziwieniu pokazuje ona, że ekran ma rozdzielczość 1920x1080... O co chodzi? - mój TV to U49P6046... Miał być 4K i tak mam napisane na pudełku.
 

maciopa

Member
Panel wg menu to : ST4851D03-3 i teoretycznie ma 4K - w sumie Netflix taką rozdzielczość zgłasza sam z siebie (2160) tylko pytanie czy nie jest to programowo emulowane?
 

klossowski

New member
Panel wg menu to : ST4851D03-3 i teoretycznie ma 4K - w sumie Netflix taką rozdzielczość zgłasza sam z siebie (2160) tylko pytanie czy nie jest to programowo emulowane?

A jakby Ci program diagnostyczny pokazał, że masz 800x480 to też byś uwierzył? Jak nie widzisz różnicy między 4K a HD to po co Ci taki tv?
Ps. Programy diagnostyczne bardzo często podają błędne informacje jeżeli chodzi o nowy sprzęt, bo były często pisane jak dany model jeszcze w ogóle nie istniał:) Myślisz, że jak działa taki program? Liczy ilość pikseli? Po prostu sprawdza informacje dostępne w tv, a jak czegoś nie potrafi "zrozumieć" to podaje jakąś domyślną wartość.
 

maciopa

Member
A jakby Ci program diagnostyczny pokazał, że masz 800x480 to też byś uwierzył? Jak nie widzisz różnicy między 4K a HD to po co Ci taki tv?


Magia wielkich liczb. Zapłacone za 4K to ma być 4K. Należę do ludzi, któy jako dzieci, gdy dostali zabawkę to ją najpierw rozkręcili na czynniki pierwsze, aby zobaczyć jak działa.
Jak producent podaje wartość X to u mnie ma być wartość X lub lepsza. 90% ludzkości to drony, którym wszystko jedno. Jesteś jedną z nich?
 

klossowski

New member
.... 90% ludzkości to drony, którym wszystko jedno. Jesteś jedną z nich?

Więc sam się do nich zaliczasz, skoro nie widzisz różnicy między 4K a HD, tylko wierzysz programom diagnostycznym nie mając nawet zielonego pojęcia jak one działają. Nie wspominając już o tym, że nawet nie zrozumiałeś tego co napisałem powyżej. EOT
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Większość ludzi po prostu potrafi się cieszyć z posiadania telewizora a nie z analizy każdego elementu.
Nie każdy pamięta czasy telewizorów CRT i to czarnobiałych...
 
Status
Zamknięty.
Do góry