TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

K_O_z_a

New member
Witam , nie wiecie co jest problemem że nie mogę zainstalować tego nowego softu , mam chyba v173, i jak wkładam pełna i robię tak jak wymaga procedura to go mieli i po chwili wyskakuje okienko że nie udane wgranie a tv się restartuje i jest stan jak przed wgrywaniem

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

sulko

Member
Witam , nie wiecie co jest problemem że nie mogę zainstalować tego nowego softu , mam chyba v173, i jak wkładam pełna i robię tak jak wymaga procedura to go mieli i po chwili wyskakuje okienko że nie udane wgranie a tv się restartuje i jest stan jak przed wgrywaniem

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Spróbuj inny pendrive, drugie usb (u mnie działa tylko na usb3), ściągnij jeszcze raz plik(może ściągnęło się z błędem)
 

xRAFx

New member
upewnij sie, ze plik update.pkg jest z wlasciwa wersja.. moze sie to pomylic..

Wystarczyło sformatować ponownie pendrive i poszło, plik był prawidłowy.
Coś mu widocznie po nastym programowaniu nie podpasował ten pendrak i format pomógł, dziwne bo z tego samego pendraka flashowałem go już kilkanaście jak nie *dzieścia razy.

v364 - nie ma, jak przez te kilka dni, problemów z samoczynnym włączaniem się TV
 

urania-marek

New member
u mnie na v364 występuje krytyczny błąd, po wyjściu z trybu hdr robią się przesterowane kolory, pomaga tylko restart. Ten sam bug był dwa softy wcześniej. Może ktoś potwierdzić ten błąd? Moja wiara że tcl wyda jakiś sensowny soft topnieje jak teraz śnieg w górach, bardziej wierzę że chłopaki z pda*** wydadzą jakiegoś customa.
dlaczego instalujecie softy które nie mają autoryzacji z tcl.najnowsza wersja softu to v369 właśnie kończę testować i działa bardzo poprawnie.dzisiaj postaram się ją udostępnić.poprzednie cztery wersje miały dużo krytycznych błędów.
 

urania-marek

New member
U mnie na v364 występuje krytyczny błąd, po wyjściu z trybu HDR robią się przesterowane kolory, pomaga tylko restart. Ten sam bug był dwa softy wcześniej. Może ktoś potwierdzić ten błąd? Moja wiara że Tcl wyda jakiś sensowny soft topnieje jak teraz śnieg w górach, bardziej wierzę że chłopaki z pda*** wydadzą jakiegoś customa.

NOWY SOFT OFICJALNY Z TCL V369
Bezpieczny hosting plików | Update.pkg
 

madekp

Member
Czy to jest wersja oficjalna potwierdzona przez TCL? Moim zdaniem ten soft jeżeli jest oficjalny to powinien być udostępniony na stronie TCL-a.
 

Kraczykruk

New member
Czy to jest wersja oficjalna potwierdzona przez TCL? Moim zdaniem ten soft jeżeli jest oficjalny to powinien być udostępniony na stronie TCL-a.

Na stronie TCL ostatni oficjalny soft to Android 6.0 w jakiejś wczesnej wersji. Oni nie przykładają się zbytnio do aktualizacji swojej strony.

@urania-marek
Czy wiadomo co ten soft zmienia? Jest jakiś changelog?
 

madekp

Member
Czy da się ustawić po aktualizacji do tego softu pełną kalibracje? Tak jak Kiki przesłałeś na maila? Włącznie z balansem bieli i innymi wszystkimi ustawieniami?
 

sulko

Member
dlaczego instalujecie softy które nie mają autoryzacji z tcl.najnowsza wersja softu to v369 właśnie kończę testować i działa bardzo poprawnie.dzisiaj postaram się ją udostępnić.poprzednie cztery wersje miały dużo krytycznych błędów.
Zadałem pytanie na forum czy soft v364 to ten który testujecie, ale się pośpieszyłem 'mea culpa'. Dziś rano miałem trochę czasu i testowałem ten soft v364 i dopiero po clear nvram i shop reset w menu serwisowym i resecie ustawień zaczął chodzić dobrze nie ma przebarwień w hdr, problem z dźwiękiem 5.1 w kodi dalej jest. Ciekawe jak będzie w v369. Wniosek taki że trzeba po każdej aktualizacji robić reset , najlepiej jak napisałem wyżej. Dzięki za linka do nowego softu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry