TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

tomasz.k

New member
@Kiki

Mam sobie panasonica 50et60 - powiedz mi jak sie to bedzie mialo do TCL p60?
ET60 kupilem bo mam od poludnia okna, ale od jakiegos czasu dorobilem sie dobrej markizy wiec mi juz slonce nie jara tak bardzo. Uchwyt na scianie mam mocno obrotowy wiec z katami tez nie bedzie problemu - martwie sie tylko jakoscia obrazu generalna jasnoscia.
 

yesoos1999

New member
Mam jeszcze takie pytanie odnośnie trybu HDR.O ile obraz SDR jest całkiem spoko jak za tę kasę,to w HDR jest jakaś taka poświata koloru zgniło-butelkowego zielonego i wkurzające artefakty w ciemnych partiach obrazu.Czy to tak ma być,czy mam zepsuty telewizor?
 

sulko

Member
Mam jeszcze takie pytanie odnośnie trybu HDR.O ile obraz SDR jest całkiem spoko jak za tę kasę,to w HDR jest jakaś taka poświata koloru zgniło-butelkowego zielonego i wkurzające artefakty w ciemnych partiach obrazu.Czy to tak ma być,czy mam zepsuty telewizor?
Wymaga pewnie kalibracji, zresetuj ustawienia i spróbuj podnieść poziom czerni w zaawansowanych ustawieniach obrazu. U mnie to zlikwidowało artefakty na ciemnym tle.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tomasz.k - tak P60 pod względem czerni matrycy, równości podświetlenia matrycy, artefaktów - da sobie radę.
A w przypadku wyposażenia TCLa jest zdecydowanie lepszy.
Masz też znacznie lepszą obsługę pilotem głosowym.
 
Ostatnia edycja:

keniol91

New member
Panowie mam w domku starą toshibę tl838 wlasnie zakupilem ps4pro i szukam czego do 3000 zł i i max 50 cali zobaczylem tcl i wlasnie jak on sie ma do mojej toshiby ?? Warto zmienic ? Na tcl p60 lub c70 ?
 

tomasz.k

New member
tomasz.k - tak P60 pod względem czerni matrycy, równości podświetlenia matrycy, artefaktów - da sobie radę.
A w przypadku wyposażenia TCLa jest zdecydowanie lepszy.
Masz też znacznie lepszą obsługę pilotem głosowym.

Dzieki.
Czyli gorzej nie bedzie :)
Sportu nie ogladam, jedynie to troche nc+, netflix, youtube, konsole typu ps4pro, xbox one, wii itp.

Jasnoscia sie nie przejmowac?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To tym bardziej stawiam na pełne zadowolenie.

===============================

Keniol91 - po tej Toshibie TCL jest dużo lepszym rozwiązaniem i to pod każdym względem.
Masz 49C70 za 2799 zł z kalibracją , Pilotem głosowym, dostawą gratis.
Wystarczy CI na C70 i tak bym wybrał.
 

Dymion.

New member
Witam. Proszę o pomoc w wyborze telewizora 60-65 cali w cenie do 5 tys. Czytając forum kusi mnie Tcl U65Pl6046, ale nigdzie nie mogę go znaleźć żeby obejrzeć na żywo. Zainteresował mnie też Panasonic TX-65EX610E, LG 60UJ6517, LG 65UJ6307. Telewizor głównie do tv sat, youtube, pewnie kiedyś konsola, odległość do tv 4 metry, oglądany w dzień i wieczorem. Który możecie polecić?
 

Maciej5161

New member
Hej, używa ktoś PS4 Pro na tym telewizorze? HDR jest jakoś zauważalny? Na Netflixie jakoś specjalnie nie jest zauważalny.Tak więc, opłaca się brać PS4 Pro czy zwykłe wystarczy?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dymion - a gdzie mieszkasz?
Bo TCLe są wystawione wszystkie i zapraszam i do oglądania i do testowania .
A ile masz max kasy ?
 

tomasz.k

New member
Hej, używa ktoś PS4 Pro na tym telewizorze? HDR jest jakoś zauważalny? Na Netflixie jakoś specjalnie nie jest zauważalny.Tak więc, opłaca się brać PS4 Pro czy zwykłe wystarczy?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Jezeli Ci o rozdzielczosc nie chodzi to pro nie zmieni sytuacji z HDR, Ale jak juz bedziesz mial tv 4k to tak glupio nie skorzstac :)

Czy 2900 to dobra cena za 60p6046?
 

Grzegorz K

New member
Hej, używa ktoś PS4 Pro na tym telewizorze? HDR jest jakoś zauważalny? Na Netflixie jakoś specjalnie nie jest zauważalny.Tak więc, opłaca się brać PS4 Pro czy zwykłe wystarczy?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
Z tego co czytałem to ciężko zauważyć tutaj znaczącą różnice przy włączonym HDR

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
 
Status
Zamknięty.
Do góry