TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

9nku

New member
HBO go , tvp player i wiele innych nie działa. A moduł cam nc+ to już wogule kpina komunikaty co kilka minut o liście kanałów nc+ której nie da się przeskanować wg. Operatora
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To że nie umiesz wgrać HBO GO nie oznacza że nie można. Trochę techniki i się gubimy...Najpierw trzeba się poduczyć i dopiero zabierać głos.
 

9nku

New member
Dostałem ostrzeżenie od kikiego za brak wiedzy , mmmmm moim zdaniem tego typu aplikacje powinny być dostępne z poziomu google Play a nie kombinowania itd. Tak informacyjnie zainstalowałem HBO go ale jest obrzucone o 90st. Nie w tym logika żeby mieć skończone studia żeby aplikacje zainstalować. Może prościej było by napisać instrukcje dla ułomnych takich jak ja. Myślę że ten post utrzyma się góra 5 min.Pozdrawiam wyklętych.
 

loyd11

New member
Dostałem ostrzeżenie od kikiego za brak wiedzy , mmmmm moim zdaniem tego typu aplikacje powinny być dostępne z poziomu google Play a nie kombinowania itd. Tak informacyjnie zainstalowałem HBO go ale jest obrzucone o 90st. Nie w tym logika żeby mieć skończone studia żeby aplikacje zainstalować. Może prościej było by napisać instrukcje dla ułomnych takich jak ja. Myślę że ten post utrzyma się góra 5 min.Pozdrawiam wyklętych.
Zainstaluj control screen i będzie normalnie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ostrzeżenie dostałeś za używanie słów obraźliwych a nie za brak wiedzy , więc nie kłam proszę.

A brak wiedzy jak widać bez zmian.
 

9nku

New member
Ostrzeżenie dostałeś za używanie słów obraźliwych a nie za brak wiedzy , więc nie kłam proszę.

A brak wiedzy jak widać bez zmian.
Fakt może i słowo które nie było nie cenzuralnym Ci przeszkadzało to ok sorry. Ale pozostałych czynnikach niestety mam rację. Na tym kończę temat z mojej strony.Pozdrawiam
 

Olsonik

New member
Dostałem ostrzeżenie od kikiego za brak wiedzy , mmmmm moim zdaniem tego typu aplikacje powinny być dostępne z poziomu google Play a nie kombinowania itd. Tak informacyjnie zainstalowałem HBO go ale jest obrzucone o 90st. Nie w tym logika żeby mieć skończone studia żeby aplikacje zainstalować. Może prościej było by napisać instrukcje dla ułomnych takich jak ja. Myślę że ten post utrzyma się góra 5 min.Pozdrawiam wyklętych.

T-cast polecam na komorke. to ze trzeba wgrywac (wgrywanie *.apk ) na okolo to niestety "normalne".
 

rad0ne

New member
Czy u tych z Was, którzy mieli odwagę upgradować do Android 7 również każe się logować do Netflixa co jakieś dwa wyłączenia TV (nie mam ustawionego krótkiego włączania) ?

Mam dłuuuugi adres e-mail i hasło więc odbieram to jako poważną usterkę. Na tyle poważną że chyba wrócę do poprzedniego softu...

A sleep timera jak nie było tak nie ma. Standby po 4 godzinach. W sklepie też nic nie znalazłem, nawet wygaszacz ekranu w formie czasnego obrazu byłby krokiem naprzód.

Ten problem występuje losowo również w wersji 6 (173), u mnie pojawił się po którejś z aktualizacji Netflix'a jakiś miesiąc temu.
 

Mangus112

New member
@wyżej.
Te problemy, które zgłaszacie one dotyczą ogólnie softu androida TV czy kompilacji TCL tego androida. W produktach philips/sony też te problemy występują?
 

romeczek7

New member
Potwierdzam, że w android 7 korzystając z dekodera (u mnie Horizon UPC) zawiesza się wskaźnik głośności i nie zawsze znika do końca prostokąt z napisem HDMI 2. Zostaje w postaci małego kwadratu w rogu ekranu. Na razie kłopotów z WiFi nie mam.
 

hoody90

New member
Witam serdecznie!

Rozgladam sie za telewizorem 49", przewertowalem sporo postow na forum, moj budzet to ok. 3000, tv ma sluzyc takze do grania, najbardziej polecany jest tutaj wlasnie tcl P60. Niepokoja mnie jednak problemy z softem wspomniane tutaj. Tv bedzie uzytkowany glownie przez moja dziewczyne, ja sam nie bede mial czasu zeby walczyc ze zmiana ustawien, aktualizowaniem oprogramowania itd. Chcialbym kupic tv, podlaczyc do pradu i nie martwic sie telefonami, ze "cos nie dziala". Uwazacie, ze jest to dobry zakup w takiej sytuacji? Jest jakis "pewny" konkurent w podobnej cenie?
 

janusz

New member
Bez reklam
Witam serdecznie!

Rozgladam sie za telewizorem 49", przewertowalem sporo postow na forum, moj budzet to ok. 3000, tv ma sluzyc takze do grania, najbardziej polecany jest tutaj wlasnie tcl P60. Niepokoja mnie jednak problemy z softem wspomniane tutaj. Tv bedzie uzytkowany glownie przez moja dziewczyne, ja sam nie bede mial czasu zeby walczyc ze zmiana ustawien, aktualizowaniem oprogramowania itd. Chcialbym kupic tv, podlaczyc do pradu i nie martwic sie telefonami, ze "cos nie dziala". Uwazacie, ze jest to dobry zakup w takiej sytuacji? Jest jakis "pewny" konkurent w podobnej cenie?

Zdecydpowanie najlepszy obraz w swojej cenie. Problemy z softem dotyczą bardziej zaawansowanych rzeczy,m których nie ma w innych systemach. Mam P60 od 3 miesięcy i ani razu się nie zawiesił, działa perfekcyjnie. Tylko za 3000 to masz u Kikiego 60 cali, a 55 cali jest za około 2700. W tych cenach obraz jest bezkonkurencyjny, świetna matryca i dobre parametry. Ponadto dobry procesor i sporo pamięci stąd nie ma problemów z androidem w przeciwieństwie do niektórych modeli Sony i Philipsa. Nie bądź idiota i nie kupuj full HD,a na razie nie warto dopłacać do Oled.
 
Status
Zamknięty.
Do góry