TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
w tej cenie nie jeśli chcesz matrycę VA , jest jeszcze Samsung KU6400 trochę droższy ale musisz szukać sztuki z matrycą VA bo Samsung miesza
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL ma przewagę nad Samsungiem:
- Lepsza czerń
- Równiejsze podświetlenie matrycy
- lepsze wyposażenie
Android
MxPlayer
Kodi 17
Pilot do obsługi głosowej
- Głośniki JBLa
- Obudowa z aluminium
- wkrótce Android 7,0
- kalibracja podstawowa gratis
 

michal.palasz

New member
Czy nowy soft wprowadza możliwość ustawienia czasu wyłączenia przy bezczynności krótszego niż 4 godziny?

Dla mnie tylko ta zmiana byłaby na tyle istotna żeby upgradować nie czekając na OTA.
 

Tcep

New member
Czy nowy soft wprowadza możliwość ustawienia czasu wyłączenia przy bezczynności krótszego niż 4 godziny?

Dla mnie tylko ta zmiana byłaby na tyle istotna żeby upgradować nie czekając na OTA.[/QUOT

WITAM ZGŁASZAŁEM TEN PROBLEM MYŚLĘ ŻE BĘDZIE UWZGLĘDNIANY Z AKTUALIZACJĄ DO ANDROIDA 7.0 PROSZĘ O CHWILĘ CIERPLIWOŚCI.

Marku, prosiłbym Cię o soft bo zależy mi na naprawie dźwięku, a skrzynkę masz pełną i nie mogę wysłać pw. sewer4321@wp.pl
 

Tcep

New member
Nie wiem dlaczego, ale mam nadal problem z dźwiękiem jak mam telewizor "wyłączony" jak mam włączone natychmiastowe włączenie. Mam cały czas podłączony soundbar do TV za pomocą AUXA i jak telewizor wyłączę całkowicie i całkiem TV mi się włączy to AUX działa, a gdy telewizor "uśpie" to nie mam już dźwięku.. A soft mam nowy od Marka dopiero.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Мы отправим вас, но, пожалуйста, напоминайте в понедельник.
 
Status
Zamknięty.
Do góry