TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Czasem jak oglądam coś i jest ustawiona głośność na 50 a zwiększenie do 55 to jest duża różnica

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
 

panda86

New member
Skaczcie te głupie dyskusje i wywyższanie kto coś lepeij napiszę a kto gorzej bo robi się wiocha na forum. A co do tv ma ktoś może jakiś fajny pilot do niego ?

Ooooo właśnie, też mnie to interesuje.. pilot, najlepiej taki przez który ogarniemy wyszukiwanie głosowe i będzie miał klawiaturę qwerty :) Mógłby jeszcze być podświetlany w ciemności.. :D

Jest Logitech Harmony ale... cena no i brak qwerty, chyba że klawiatura osobno. Chyba.. że dało by radę zaadoptować pilot z VU+. Jest porządny, z kolei brak mu mikrofonu.

Znalazłem coś takiego jak: Smart Air Mouse MELE F10 PRO - ma w zasadzie wszystko tylko nie wiem jak z jakością no i jest na akumulator...

Ktoś kojarzy Ozzy Osbourne - miał jakiś swój program kilka lat temu jak sobie mieszka.. i wiem że korzystał z takiego pilota - kombajnu do TV, może ktoś kojarzy co to był za sprzęt ;)
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Ten mele F10 miał chyba pneumat kiedyś jak dobrze pamiętam. To może ci coś o nim powiedzieć. A co do innych to podobno zaniedlugo ma byc pilot od tcl z się mouse I wyszukiwaniem głosowym , ja czekam na niego

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
 

Pneumat2

New member
Ooooo właśnie, też mnie to interesuje.. pilot, najlepiej taki przez który ogarniemy wyszukiwanie głosowe i będzie miał klawiaturę qwerty :) Mógłby jeszcze być podświetlany w ciemności.. :D

Jest Logitech Harmony ale... cena no i brak qwerty, chyba że klawiatura osobno. Chyba.. że dało by radę zaadoptować pilot z VU+. Jest porządny, z kolei brak mu mikrofonu.

Znalazłem coś takiego jak: Smart Air Mouse MELE F10 PRO - ma w zasadzie wszystko tylko nie wiem jak z jakością no i jest na akumulator...

Ktoś kojarzy Ozzy Osbourne - miał jakiś swój program kilka lat temu jak sobie mieszka.. i wiem że korzystał z takiego pilota - kombajnu do TV, może ktoś kojarzy co to był za sprzęt ;)

Mele f10 pro nie polecam bo zabiera dźwięk i leci potem tylko z pilota, lepszy jest f10 deluxe bo można przyuczyc z innych pilotow. Bateria trzyma super, po jakimś czasie zaczyna trzeszczeć obudowa i klawisze dość szybko się wycierają, generalnie fajny sprzęt , dwa lata powinien wytrzymać:) ja czekam na piloty od TCL
 

Pneumat2

New member
Dobra, to czy komuś działa sygnał z HDMI z PC jak ustawi HDMI2.0 na ON? Bo nie wiem czy wymieniać kabel.

Kup inny kabel przez internet , sprawdź i w razie czego odeślij. Kup najlepiej taki luźno zapakowany, tylko spięty drutem bo czasem są w takich hermetycznych gdzie trzeba rozcinać i wtedy kaplica. Do tego allegro paczkomat inpost z darmowym zwrotem i jesteś kryty w 100%:p
 
Ostatnia edycja:

nodeb7

New member
Kup inny kabel przez internet , sprawdź i w razie czego odeślij. Kup najlepiej taki luźno zapakowany, tylko spięty drutem bo czasem są w takich hermetycznych gdzie trzeba rozcinać i wtedy kaplica. Do tego allegro paczkomat inpost z darmowym zwrotem i jesteś kryty w 100%:p


Nie odpowiedziałeś na pytanie.
 

nodeb7

New member
Właściwie to nie wiem o co z tym hdmi 2.0 chodzi, jest to dostepne tylko dla portu HDMI1 (MHL) i HDMI2 (ARC), dla HDMI 3 i 4 nie ma tej opcji.

Sprawdziłem właśnie film 4k 60fps i działa, więc musi być hdmi 2.0 włączone.
 
Status
Zamknięty.
Do góry