TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

maciopa

Member
Po update do Androida 8 v500 z wersji 7 Androida :

- nie działają ustawienia zaawansowane dźwięku (po próbie wejścia w te ustawienia wyłącza się całkowicie menu);
- przycina Netflix;
- pojawiło się jakieś cykanie dźwięku ("pstrykanie" czasem).


Jak wrócić do 7?

Uprzedzając pytania - tak, po każdym update robię reset do ustawień fabrycznych.
 
Ostatnia edycja:

maciopa

Member
Hmm - help?
Chciałem wrócić do Androida 7 v.373. Teoretycznie wszystko poszło gładko - wtyczka AC, pendrive z właściwym plikiem update.pkg, wyłącznik fizyczny, wtyczka AC i wczytało. (u mnie nie chciało czytać z portu USB 3.0 - error, poszło z portu 2.0). Problem w tym, że od 30 minut mam na obrazie tylko te kolorowe kółka zmieniające kształty...
Jak update'owałem dziś do A8 to poszło to szybko.
 

kukuru

New member
U mnie v500 działą o niebo lepiej niż v373, który się ciął niemiłosiernie, nawet menu ustawień miało lagi.
Może spróbuj wgrać 495 albo 499. Update robi się przez usb 2.0 to normalne.
Może jest jakaś opcja w menu serwisowym?
 

tomasz.k

New member
Hmm - help?
Chciałem wrócić do Androida 7 v.373. Teoretycznie wszystko poszło gładko - wtyczka AC, pendrive z właściwym plikiem update.pkg, wyłącznik fizyczny, wtyczka AC i wczytało. (u mnie nie chciało czytać z portu USB 3.0 - error, poszło z portu 2.0). Problem w tym, że od 30 minut mam na obrazie tylko te kolorowe kółka zmieniające kształty...
Jak update'owałem dziś do A8 to poszło to szybko.

Zadzwon do Marka.

PS. Dzieki za testy softu, wiem zeby go nie instalowac.
 

wieloryb7

New member
Witam,
Zrobiłem update z pliku przesłanego przez P. Marka. Niestty po zakończeniu mam czarny ekran, Świeci się dioda na dole. Telewizor nie reaguje na nic. Ani na pilota ani na przycisk dolny. Chciałem naprawić tą aktualizacją działanie wyjścia słuchawkowego. Co mam zrobić teraz?
Włączanie telewizora z przytrzymaniem środkowego przycisku nie daje nic.
Dzięki za pomoc.
 

maciopa

Member
Status update:

rozwiązałem problem - trzeba zainstalować A7 v369, z tym, że mój TV nie widzi żadnych dostępnych aktualizacji po tym. Oczywiście wszystko chodzi płynnie. Brak zacięć, nie występują żadne trzaski.

Generalnie od samego początku w moim TV nigdy nie pojawiały się żadne aktualizacje.
Jutro (tzn dzisiaj) spróbuję ręcznie zaktualizować do 373 albo 379. Brakuje mi ustawienia Dolby w 369.
 

BARONG

New member
Hmm - help?
Chciałem wrócić do Androida 7 v.373. Teoretycznie wszystko poszło gładko - wtyczka AC, pendrive z właściwym plikiem update.pkg, wyłącznik fizyczny, wtyczka AC i wczytało. (u mnie nie chciało czytać z portu USB 3.0 - error, poszło z portu 2.0). Problem w tym, że od 30 minut mam na obrazie tylko te kolorowe kółka zmieniające kształty...
Jak update'owałem dziś do A8 to poszło to szybko.
Opisywałem juz co należy zrobić.
Wróć do 353 i reset, a potem już możesz 373 instalować.
 
Dlaczego TCLe maja np. na be ch marku takie słabiutkie opinie??

na ceneee oooo także

Jak jest jakościowo - HDR 4k 55 VA - które modele są dobre a które lepsze bo już nie rozumiem w sensie chodzi mi o to,że które z TCL są modelami tj. seriami lepszymi i w czym ?

czy taki np.55P60 ma leszą wersje 55 cali od TCL?
 
Ok, wiem że nie brakuje ale dobrych modeli nie hejtuja tak często a zwłaszcza firm tyłu Sony.

Mam ok 2200zl ale gdyby było warto z jakiegoś powodu to mogę dołożyć ale do jakości a nie do cali bo te 55 mi na te moment zupełnie wystarczy.

Jak sprawdza się czy Hdr jest dobry czy zły? Słyszałem, że był jakiś w starej wersji i był słaby a w nowej dobry plus w tanich modelach jakiś oszukany Hdr był a w wyższych seriach dobry.

Pytam bardziej o regułę dot. Wszystkich marek a nie tylko tcl
 
Status
Zamknięty.
Do góry