TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Micz84

New member
Sprawdzał ktoś z Was gniazdo słuchawkowe?

Ogólnie muszę się przyzwyczaić, bo czasem mnie zaskakuje ten telewizor :)

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

W jakim sensie musisz się przyzwyczaić, do czego?

Ja już byłem paktycznie zdecydowany na ten model, ale brak potwierdzenia zgodności z CI+ od UPC mnie na razie powstrzymał. Miałem zmienić na Philipsa 49PUS6561, ale w saturnie wszystkie philipsy miały pasy na niebieskich i zielonych płaszczyznach, co prawda w euro dokłądnie ten model nie miał pasów, ale ostrośćią ustępował Samsungowi 50ku6100. I teraz to już nie wiem. Słyszałem, że z TCL to różnie bywa, że sam TV świetny, ale zdażają się wadliwe egzemplarze.
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Sprawdzał ktoś z Was gniazdo słuchawkowe?
W moim modelu który kupiłem parę dni temu nie działa. Wpinam słuchawki dzwięk ginie w tv ale na słuchawkach cisza. Jak podepnę do wzmacniacza to słychać delikatnie ale dopiero jak zrobię głośno na 100% na obu urządzeniach. Przez co nie mam jak podłączyć mojego starego wzmacniacza.
Ogólnie TV chodzi dość szybko. Pomijam fakt że CEC w moim tunerze nie zabardzo chcę współpracować z tym w TV ale mój tuner ma już swoje lata ... Czasem go włączy ale wyłączyć już nigdy mu się nie udało.
Mam wersję 55 cali skalibrowaną przez kolegę z forum.
Ogólnie muszę się przyzwyczaić, bo czasem mnie zaskakuje ten telewizor :)

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


Zrób tak u mnie działa. Wyłącz tv wepnij słuchawki włącz tv. I będą już działać . U mnie chodzi. Później już jak wyłączam i zmieniam kanał to głos również jest w słuchawkach. Za pierwszym razem tylko musiałem wyłączyć tv wpiąć słuchawki i włączyć tv , spróbuj i daj znać
 

tysszek

Member
Sukces. Mogli by tylko jeszcze zrobić aby dźwięk leciał tu i tu. Żeby nie odpinać cały czas kabla.

Zaskakuje mnie pozytywnie, w tym sensie.
Chodź głośność na programach dziwnie działa. Mam podpięty tuner telewizyjny i czasem na telewizorze starczy dać na 50 a czasem 80 to mało. Tak jakby sam ograniczał głośność. Muszę wtedy zmienić z filmu na gry ustawienia dźwięku i znowu film i robi się głośniej.
Nienwiem czy to nie wina mojego starego tunera. Bo jednak nbox ma już killa dobrych wiosen za sobą ;))

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
 

Fanatyk19

New member
Panowie większośc opinii tutaj jest o U55 ja natomiast zastanawiam się nad U43P6046 lecz mało opinii na jego temat , co prawda ta sama seria ale wolałbym się upewnić. Ktoś coś jest w stanie powiedzieć ?
I gdzie najlepiej go kupić ?
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Panowie większośc opinii tutaj jest o U55 ja natomiast zastanawiam się nad U43P6046 lecz mało opinii na jego temat , co prawda ta sama seria ale wolałbym się upewnić. Ktoś coś jest w stanie powiedzieć ?
I gdzie najlepiej go kupić ?

Ja mach u43 i wszystko jest git. Jak masz gotówkę to u kikiego na forum. Jak nie to raty media expert
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Działa normalnie, więc wymiana tunera się przyda.
Dla niebieskich jest specjalna cena, kalibracja gratis.
Raty również, mogą być na Allegro.
 

kamil9998

New member
Nie działa mi wyszukiwanie głosowe w moim U43P6046, reklamować czy poczekać na jakąś aktualizację ? Pewnie to tylko pytanie retoryczne ale zadam tcl nie czyta plików ntfs tak ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pobierz MxPlayer i działa .
TCL P60 nie ma funkcji wyszukiwania głosowego.

17352064_1330822070312914_3694495903025937436_n.jpg
 

kamil9998

New member
Dzięki ! A znacie jakąś apke na telefon z androidem żeby działał pilot? Pobrałem tą od tcl działa udostępnianie mediów itp ale pilot już nie. Dodam, że posiadam Xiaomi mi5 i posiada on podczerwień
 

Pneumat2

New member
Nie działa mi wyszukiwanie głosowe w moim U43P6046, reklamować czy poczekać na jakąś aktualizację ? Pewnie to tylko pytanie retoryczne ale zadam tcl nie czyta plików ntfs tak ?

Oczywiście, że telewizor posiada głosowe wyszukiwanie, aplikacja T-CAST która służy także jako pilot do telewizora. nScreen to stary program którego już nawet nie wspiera producent. Czyta ntfs, mój dysk jest tak sformatowany i wszystko działa.
 

maciejczapla

New member
Potwierdzam powyższe słowa. TV ma wyszukiwanie. Proszę nie wprowadzać w błąd- kto jak kto ale sprzedawca powinien wiedzieć co sprzedaje.
 

kamil9998

New member
Ale jak działa wyszukiwanie głosowe w tym tv? Mówimy do telewizora czy do aplikacji w telefonie? Sorki za głupie pytanie ale jeśli do tv to u mnie to nie działa
 

Pneumat2

New member
Ale jak działa wyszukiwanie głosowe w tym tv? Mówimy do telewizora czy do aplikacji w telefonie? Sorki za głupie pytanie ale jeśli do tv to u mnie to nie działa

Mi znane są dwie możliwości. Pierwsza poprzez aplikację T-Cast i wtedy mikrofon w smartfonie do tego służy lub poprzez specjalnego pilota TCL który ma wbudowany mikrofon ale niestety nie mogę go nigdzie znaleźć, nawet na zagranicznych serwisach www. Fabrycznie ten ulepszony pilot ma być dodawany do wyższych wersji telewizorów tej marki ale może na wolnym rynku też się w końcu pojawi. W aplikacji T-cast jest czerwony przycisk google search, przytrzymujesz go i mówisz a wyniki wyszukiwania pojawiają się na tv.
 

Buzol

New member
Witam,
założyłem konto jako, że po śmierci mojego 5 letniego Samsunga stoje przed szybką decyzją zakupu. Finalnie padło na 55' TCL/Thomson. No i właśnie, czy Thomson to na 100% to samo? Bardziej odpowiada mi oferta w Euro z uwagi na raty 10x0%, a tam mają właśnie Thomsona a nie TCL.
 

Pneumat2

New member
Witam,
założyłem konto jako, że po śmierci mojego 5 letniego Samsunga stoje przed szybką decyzją zakupu. Finalnie padło na 55' TCL/Thomson. No i właśnie, czy Thomson to na 100% to samo? Bardziej odpowiada mi oferta w Euro z uwagi na raty 10x0%, a tam mają właśnie Thomsona a nie TCL.

Z informacji jakie mi podał producent czyli TCL napisali, że różnica jest w wyglądzie obudowy, ponieważ w TCL jest szczotkowane aluminium a w Thomsonie zwykłe. Nawet oprogramownie siedzi takie same.
 

Buzol

New member
Z informacji jakie mi podał producent czyli TCL napisali, że różnica jest w wyglądzie obudowy, ponieważ w TCL jest szczotkowane aluminium a w Thomsonie zwykłe. Nawet oprogramownie siedzi takie same.

Dzięki :)
A jakiś posiadacz wersji 55' byłby w stanie zmierzyć dla mnie rozstaw nóżek?
 
Status
Zamknięty.
Do góry