TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

lele_co

New member
Sorry I do not speak Polish. Thanks a lot to kikki for help.
I'd like to have the sleep function (timer that shoot-down the TV).

Przepraszam, że nie mówię po polsku. Dziękuję bardzo za pomoc kikki.
Chciałbym mieć funkcję snu (timer, który strzela do telewizora).
 

lele_co

New member
Domyślnie powinny być doinstalowane aplikacje takie jak TVN player, VOD TVP czy Cda.pl:) - obsługa pilotem od Tv a nie myszką.

Mam jeszcze pytanie kiedy i gdzie można będzie dokupić pilota specjalnego który ma wbudowany mikrofon do wyszukiwania głosowego? W instrukcji obsługi jest jego opis ale w sklepie żadnym nie widziałem..

you have the mail full I can't write in Private massage.
I have the version with mic but I can't find it in polish

Masz pełną pocztę Nie mogę napisać w prywatnym masażu.
Mam wersję z mikrofonem, ale nie mogę go znaleźć w języku polskim


poKQ8er5j
 

wookash0

New member
witam,

mam podlaczony dzwiek po spdif z tego telewizora P60 (55 cali), ale wtedy nadal wlaczone sa glosniki wbudowane, co powoduje efekt echo.. czy ktos wie jak je wylaczyc? znalazlem obejscie problemu, a mianowicie wlozenie jacka 3.5 mm, ale to powoduje, ze np. w kodi nie dziala passthrough.. bo system rozpoznaje podpiete sluchawki, i nadaje sygnal w 2.0

pozdrawiam
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Wprawdzie nie mam tego TV , ale w większości telewizorków w menu można ustawić ; wyjście ; dzwięku na głośniki wewnętrzne/zewnętrzne . Pamiętam że np. w Lg jest kilka opcji między innymi dzwięk głośniki wewnętrzne i zewnętrzne , tylko zewnętrzne po optyku . Poszukaj dobrze w menu P 60 .
 

Pneumat2

New member
witam,

mam podlaczony dzwiek po spdif z tego telewizora P60 (55 cali), ale wtedy nadal wlaczone sa glosniki wbudowane, co powoduje efekt echo.. czy ktos wie jak je wylaczyc? znalazlem obejscie problemu, a mianowicie wlozenie jacka 3.5 mm, ale to powoduje, ze np. w kodi nie dziala passthrough.. bo system rozpoznaje podpiete sluchawki, i nadaje sygnal w 2.0

pozdrawiam

Ja z tym walczyłem i też nie znalazłem rozwiązania. Kiki kolejna prośba o usprawnienie TV:)
 

zacharyPL

New member
A czy nie wystarczy wyciszyć tv? Ja mam Panasonica podłączonego po optycznym i tak sobie radzę z tym problemem.
 

raf2007

Member
Jedyne wyjście, to ściszyć telewizor do 0. Szkoda, że o takim udogodnieniu zapomnieli w TCL, to powinno być standardem. Wybiera się dźwięk głośników TV albo zewnętrznych i po sprawie.
Pozdrawiam
 

wookash0

New member
dzieki za odpowiedzi.

niestety, sciszenie do 0 (tez na to wpadlem), dziala jedynie w przypadku pasthrough, ale jesli np. chce posluchac youtube lub innej aplikacji (np. spotify), sciszenie w TV powoduje sciszenie rowniez SPDIF, wiec zeby cos slyszec, trzeba zonglowac ustawieniami, bo wtedy wlasnie jest efekt echo. mysle, ze to jest bug i do naprawy przez soft..

[EDIT] a czy ktos moze potwierdzic, ze tak samo jest na HDMI ARC? mam stary wzmacniacz i jestem ciekaw, czy TCL zapomnial o uzytkownikach SPDIF, czy ten sam blad sie potwarza na HDMI?
 
Ostatnia edycja:

sbk1

New member
Witam.
Wie ktoś może czemu nie mogę zainstalować TVN Player. Jest info, że nie wspiera.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 

Pneumat2

New member
Kiki czy wiadomo kiedy w ogóle można spodziewać się pierwszej aktualizacji?? Bo ja dostałem informację że, niebawem ale w sumie to niewiele mówi. Czy posiadasz może takie informacje?
 

Pneumat2

New member
Ciekawy jestem czy aktualizacja wychodzi od nas czy to raczej globalna sprawa i z jakiegoś innego kraju jest centralnie wrzucana na serwer.. Zresztą gdybać sobie można, jak będzie to będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry