TCL Seria C70

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Najlepiej jak kupisz u kiki bo możesz trafić na nierównomierne podświetlenie , on Ci go sprawdzi czy wszystko z nim ok przed wysyłką bo w sklepie jak kupisz nie wiesz nigdy co dostaniesz
 

aazmath

New member
no własnie wacham sie miedzy 49 a 55 :/ a co bedzie podłączone ? Laptop i ps4... w przyszłości jakas sat tv... no chyba ze znajde iptv jakieś.

Zaraz obadam klub;)
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Jesteś już w klubie :) raczej te same matryce China Star co w większości TCL , ja widziałem tego Thomsona w MyCenter i szczerze wyglądał bardzo dobrze , ma mocne kolory widać matrycę 10bit
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TcL jest lepiej wyposażony.
Zaloguj sie w klubie HDTV .
Masz specjalną cenę .
Brałbym tez 55c7006.
 

Mhawlik

New member
Szanowni użytkownicy C70!

przymierzam się do kupna 75 cali - czy polecilibyście teraz ten model? (jak z perspektywy czasu oceniacie zakup?)

Oglądam głównie filmy (HBO GO i Netflix po zmroku) z dość dużej odległości, więc rozmiar jest priorytetem ;)

(Cały czas jeszcze zastanawiam się nad nowym Philipsem)
 

Nefrytowy

New member
Szanowni użytkownicy C70!

przymierzam się do kupna 75 cali - czy polecilibyście teraz ten model? (jak z perspektywy czasu oceniacie zakup?)

Oglądam głównie filmy (HBO GO i Netflix po zmroku) z dość dużej odległości, więc rozmiar jest priorytetem ;)

(Cały czas jeszcze zastanawiam się nad nowym Philipsem)

mam 65cali c7002 od około 6 miesięcy i jestem zadowolony (netflix USB dvbt)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na temat 75C7006 nie znajdziesz najmniejszego słowa krytyki .
Bardzo dobry model.
 

Wasiu84

New member
U mnie ten nowy poprawił działanie wifi, też mam router metr od TV. Wcześniej na wifi było ciężko coś z bitrate powyżej 40 mbit/s oglądnąć, teraz wydajność jest przyzwoita. Jeśli chcesz to mogę wieczorem przetestować jaki maksymalny transfer uda mi się uzyskać.
Nie musisz, mam kablem połączony tivi to nie widzę sensu działałac na wifi.
 

DLUGI321

New member
Na temat samego tv 75C7006 słowa krytyki faktycznie może za dużo nie znajdziemy ale już na temat tego modelu jak i pozostałych modeli TCL a konkretnie ich niedopracowanego oprogramowania to już bardzo dużo negatywnego info znajdziemy na tym forum



Na temat 75C7006 nie znajdziesz najmniejszego słowa krytyki .
Bardzo dobry model.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bądź poważny - to jakby mieć pretensje do Ciebie za Twojego brata.
Trochę nie fair...
 

d3m

New member
Czy jest możliwość skopiowania ustawień obrazu z profilu np. Movie SDR na HDR10? Czy trzeba ustawiać osobno? Wiem, że się to mija z celem ale chciał bym zobaczyć co z tego wyjdzie.
 
Ostatnia edycja:

gstw

New member
Czy może ktoś potwierdzić poprawne działanie w C70 modułu nc+ cayman CI+ oraz odbiór kanałów w 4K z tej platformy (calal+ now 4K)?
 

wieszt1

New member
Witam,mam problem z pilotem głosowym, po sparowaniu z tv i podaniu komendy głosowej pokazuje się komunikat że nie mozna się połączyć z google,internet jest po kablu i działa na 100 %.Nie wiem już co robić ,instrukcja jest strasznie uboga.
 

AdamWGM

New member
Czy może ktoś potwierdzić poprawne działanie w C70 modułu nc+ cayman CI+ oraz odbiór kanałów w 4K z tej platformy (calal+ now 4K)?

Oglądać się da, ale to co najbardziej irytuje to brak możliwości sortowania kanałów według tego jak ułożył operator, czyli lista jest alfabetycznie np. canal+ na 344,a tvn na 678 itp.
Jedyne wyjście to zainstalować stary soft wgrać kanały według operatora, a potem zaktualizować soft, zainstalować od nowa i wszystkie aplikacje i od nowa skonfigurować tv. Jakieś pół dnia...
A jak operator zmieni coś na liście kanałów to procedura od nowa.

Zadnych info od tcl kiedy przywróci ta możliwość w nowych softach.
 

Sanei

New member
Co myślicie o TCL 70C7026 ? Dla mnie wielkość idealna, coś pomiędzy 65 a 75, nie widziałem wcześniej tego tv w takim rozmiarze.
 
Do góry