TCL Seria C70

Entor

New member
Już powoli mam dość tego telewizora. Teraz nie działa telewizja, wyskakuje "Aplikacja TV przestała działać", obraz na YT jest ciemny, prawie nic nie widać. Do tego żadne ustawienia nie zapisują się, nawet WIFI. Próbowałem już na kilku softach i przywracałem ustawienia ale dalej to samo. Ma ktoś jakiś pomysł?
 

Tcep

New member
Ktoś mi powie jak ogarnąć opcję szybkiego uruchamiania? Soft ten najnowszy z tym Google.. A nadal nie działa.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

pioterek9

New member
WITAM WSZYSTKICH JUŻ MOŻNA POBRAĆ NOWY SOFT WERSJA V 373 Z GOOGLE ASSISTANT.https://we.tl/1uGMIKXjyy

aby system działał po instalacji konieczne jest przywrócenie go do ustawień domyślnych:
USTAWIENIA -PAMIĘĆ I RESETOWANIE - PRZYWRACANIE DANYCH FABRYCZNYCH - KOD1234
bez tego TV co chwila wyświetla komunikat o zamkniętych aplikacjach po restarcie jak na razie wszystko ok asystent super sprawa, chociaż nigdzie nie mogę namierzyć komend które można wykorzystywać w polskim języku, pogoda uruchomienie youtuba, netflixa, spootify działa ale jak np zmienić kanał za pomocą komendy ?
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
aby system działał po instalacji konieczne jest przywrócenie go do ustawień domyślnych:
USTAWIENIA -PAMIĘĆ I RESETOWANIE - PRZYWRACANIE DANYCH FABRYCZNYCH - KOD1234
bez tego TV co chwila wyświetla komunikat o zamkniętych aplikacjach po restarcie jak na razie wszystko ok asystent super sprawa, chociaż nigdzie nie mogę namierzyć komend które można wykorzystywać w polskim języku, pogoda uruchomienie youtuba, netflixa, spootify działa ale jak np zmienić kanał za pomocą komendy ?

U mnie bez przywracania do ustawień fabrycznych wszystko działa super
 

Wasiu84

New member
, pogoda uruchomienie youtuba, netflixa, spootify działa ale jak np zmienić kanał za pomocą komendy ?

Te komendy działają i na starej wersji systemu. Bo to jest google now, a nie asystent i działało na android 6, jak tylko wyciągnąłem tv z pudełka. Obecnie mam system 7 ściągnięty normalnie przez tv, a nie z forum i mi te komendy działają na pilocie głosowym. Albo mówię film piękna i bestia to mi otwiera opis wraz z możliwością kliknięcia i obejrzeniu od razu na netflix.
Co takiego więc daje nowego ten asystent? Bo myślałem że np spytam się go: dobry film dziś w tv. To myślałem że mi odpowie albo jak dojechać do x to by mi wyświetlił mapę lub połączenia autobusowe.
Bo te komendy co podajesz to normalnie google rozpoznaje bez tego asystenta. A google asystent to coś na wzór Siri, że prowadzisz konwersacje dość naturalna. Pytasz się asystenta: mam ochote na pizze jakie są.pizzerie w pobliżu. I asystent ci powinien odpowiedzieć. A jak masz termostat czy oświetlenie sprzężone z siecią to asystentem google możesz nawet nimi sterować.
 
Ostatnia edycja:

sulko

Member
Te komendy działają i na starej wersji systemu. Bo to jest google now, a nie asystent i działało na android 6, jak tylko wyciągnąłem tv z pudełka. Obecnie mam system 7 ściągnięty normalnie przez tv, a nie z forum i mi te komendy działają na pilocie głosowym. Albo mówię film piękna i bestia to mi otwiera opis wraz z możliwością kliknięcia i obejrzeniu od razu na netflix.
Co takiego więc daje nowego ten asystent? Bo myślałem że np spytam się go: dobry film dziś w tv. To myślałem że mi odpowie albo jak dojechać do x to by mi wyświetlił mapę lub połączenia autobusowe.
Bo te komendy co podajesz to normalnie google rozpoznaje bez tego asystenta. A google asystent to coś na wzór Siri, że prowadzisz konwersacje dość naturalna. Pytasz się asystenta: mam ochote na pizze jakie są.pizzerie w pobliżu. I asystent ci powinien odpowiedzieć. A jak masz termostat czy oświetlenie sprzężone z siecią to asystentem google możesz nawet nimi sterować.
Google asystent działa na razie tylko po angielsku, ja ustawiłem sobie język angielski i działa bardzo fajnie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Google assistant ma działać po angielsku. Google działa żeby był i po Polsku. Podobno na koniec roku może się uda.
Ale działa extra !
 
Do góry