TCL Seria C70

adambe

Member
U mnie działa wszystko ok. Jedyne co jest coś nie tak to takie terkotanie przy zmianie kanałów ( chociaż nie zawsze,a nawet mam wrażenie że coraz rzadziej). To mi zresztą tak bardzo nie przeszkadza, mam tv podłączony pod amplituner i dźwięk idzie z dekodera nc+ i jest cisza . Poza tym nie zauważyłem żad nych wad. Android śmiga bez zająknięcia. Cały czas jestem na 6 i na 7 się nie wybieram. Poczekam aż to opanują.
 

grande

New member
Można wyłączyć automatyczne aktualizacje sieciowe?
Android 7 mnie nie interesuje...
Aplikacje systemowe, menedżer pobierania wyłącz. U mnie działa ,nic sie nie pobiera i jestem przeszczęśliwy. Dopóki nie dopracują 7.0 w życiu nie odważę się na jego instalację. Po co psuć coś co w miarę dobrze działa.
 

grande

New member
U mnie działa wszystko ok. Jedyne co jest coś nie tak to takie terkotanie przy zmianie kanałów ( chociaż nie zawsze,a nawet mam wrażenie że coraz rzadziej). To mi zresztą tak bardzo nie przeszkadza, mam tv podłączony pod amplituner i dźwięk idzie z dekodera nc+ i jest cisza . Poza tym nie zauważyłem żad nych wad. Android śmiga bez zająknięcia. Cały czas jestem na 6 i na 7 się nie wybieram. Poczekam aż to opanują.
Te terkotanie u ciebie przy zmianie kanałów rozumiem, że nc+ u mnie objawia sie piskiem. Występuje to tylko na kanałach które nadają dźwięk w dolby digital. Wyłącz tę opcję w dekoderze terkotanie powinno ustąpić.
Przyciskiem OPT od dekodera w każdej chwili możesz uaktywnić ten format dźwięku.
 

DLUGI321

New member
Kiki to co napisałeś czyli "Sleep timer i inne rzeczy będą z poziomu Androida 7,0
Trzeba poczekać na update." już to kiedyś słyszeliśmy i co z tego wyszło android z kupą błędów a obiecanych funkcji jak nie było tak nie ma więc takie informacje można włożyć miedzy bajki. Coraz częstsze pytania czy i jak wrócić do androida 6 chyba o czymś świadczy że to co zostało wydane jako Android 7 jest naszpikowane masą błędów i ludzie wracają do poprzednich wersji które mimo swoich wad działają znacznie lepiej jak 7
 

lakatus

New member
Dostaniesz najlepszą matrycę !!!
Bardzo konkretna wyczerpująca odpowiedz:
:shock:
daj spokoj Kiki z zabawami w kotka i myszke i napisz wprost ze masz pudła 55C7006 z matryca CSOT a zamiast prowadzić grę słów na forum co by sprzedać kolejną sztukę, zrób lepiej test tego CSOT i odnieś się do LCD Samsunga (Jeśli posiadasz modele 55C7006 z LCD Samsunga pisz ludziom normalnie i odpowiadaj na konkretne pytania jak przystało na profesjonalistę w branży) Jeśli panel jest nie gorszy od Samsungowego to się obroni i nikt nie będzie wybrzydzał i pierdzielił, że chce Samsunga bo podobno lepszy tylko będzie je brał bo po prostu są bardzo dobre. To co robiłeś i robisz jest bardzo nieładne i zakrawa o zwykłe chamstwo.
 
Ostatnia edycja:

oem

New member
Czy ktoś ma pojęcie jak zrobić screen mirroring (miracast) z windowsa na tcl ? Bo nie wierze, że się nie da a juz próbowałem wszystkiego. Google store jest strasznie okrojony
 

adamtom

New member
Mam trzy pytania:
1. Jak to jest, że u mnie TV włącza się 2 minuty a u kolegi 5 sekund?
2. Czemu za każdym razem muszę wpisywać login i hasło do netflixa ?
3. Jak sprawdzić jaka jest matryca w 65" c70 ?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Czy ktoś ma pojęcie jak zrobić screen mirroring (miracast) z windowsa na tcl ? Bo nie wierze, że się nie da a juz próbowałem wszystkiego. Google store jest strasznie okrojony

Spróbuj na przykład uruchomić youtube w chrome. Powinna pojawić się ikonka taka jak wifi ale w prostokącie. Po kliknięciu powinno działać.
Dowolną stronę w chrome można też przez wybranie menu i przesyłaj. W okienku wybrać właściwy tv.
komputer z win i tv muszą być w tej samej sieci.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Mam trzy pytania:
1. Jak to jest, że u mnie TV włącza się 2 minuty a u kolegi 5 sekund?
2. Czemu za każdym razem muszę wpisywać login i hasło do netflixa ?
3. Jak sprawdzić jaka jest matryca w 65" c70 ?

1. Macie inne ustawienia trybu wyłączania.
2. Błąd w netflix. Zaloguj się np na pc w chrome na to samo konto google co tv. Wpisz dane logowania i każ zapamiętać przez chrome/google. Tv powinien zacząć z tego korzystać.
3. Tak samo jak inne TCL, szczegółowo opisane wielokrotnie kilka stron wstecz w tym i sąsiednich postach
 

oem

New member
Spróbuj na przykład uruchomić youtube w chrome. Powinna pojawić się ikonka taka jak wifi ale w prostokącie. Po kliknięciu powinno działać.
Dowolną stronę w chrome można też przez wybranie menu i przesyłaj. W okienku wybrać właściwy tv.
komputer z win i tv muszą być w tej samej sieci.

Tylko tu nie chodzi o przesłanie strony z chrome czy youtube ale mirroring tego co widzę na monitorze.
 
Do góry