TCL Seria C70

tomekb19

Member
Przeglądnąłem ten wątek i w zasadzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na 2 pytania:
- ns stronie producenta jest soft v143 z czerwca - nie wyszło nic nowszego?
- jak w modelu 65" włączyć sleep timer?
Z góry dzięki za pomoc :)
 

Szpura

New member
Panowie jak zainstalować chrome? T-browser mnie już drażni niesamowicie, a nic innego zainstalować nie mogę. Czy to może wina androida 6?
 

ligeza

Member
Najnowszy, oficjalny, który nie jest dystrybuowany oficjalnym kanałem tylko jakimiś ruskimi sposobami od pana wiesia? Aha...


Była to aktualizacja OTA. Więc nie od żadnego Wiesia. Telewizor sam wyświetlił komunikat czy zaktualizować, a ja tylko potwierdziłem mając nadzieję że wszystko będzie śmigało. Niestety powróciłem już do wersji androida 6, która to właśnie jest od Pana "Wiesia", gdyż to jedyny sposób na downgrade.
 

DLUGI321

New member
Walić taką aktualizację dzisiaj mi się sam zaktualizował do tej niby najnowszej poprawki i oczywiście stare błędy pozostały youtube tnie jak po...bany, netflix nie trzyma ustawień moduł CI dalej wyświetla głupi komunikat o podłączeniu brak dostępu do ustawień balansu bieli kpiny se robią z ludzi idioci z TCL cały czas ciężko niby pracują nad poprawkami które dosłownie nic nie poprawiają tylko jeszcze większy syf robią z tym TV. Znów będę musiał wszystko od nowa ustawiać i cofnąć się do 6 bo z tego badziewia nie da się korzystać
 
D

Deleted member 121090

Guest
Koledzy, czy te Wasze TV mają mniej niż dwa lata?
Dlaczego tego dziadostwa nie wysyłacie sprzedawcom? Niech oni się męczą nie Wy. Dlaczego macie przechodzić takie katusze za swoje własne pieniądze?
Już przy drugim zgłoszeniu możecie skutecznie zażądać zwrotu kasy i sprzedawca ma roszczenie regresowe do producenta i też swoją kasę odzyska.
A producent tylko wtedy zastanowi się na wypuszczeniem na rynek niedopracowanego bubla, jak będzie nad nim wisiała groźba, że do niego wrócą a on będzie musiał oddać kasę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DLUGI321

New member
W ramach ostrzeżenia jeśli komuś wyskoczy komunikat o aktualizacji v336 niech się dwa razy zastanowi bo nic ta poprawka nie daje zwykły android 7 ze zmienionym numerkiem a błędy te same co w pierwszej wersji 7 więc nie ma sensu instalować i ciekawe po co oni to wydali

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

DLUGI321

New member
Jak wyłączyć automatyczne pobieranie aktualizacji w C70 bo TCL chce mnie na siłę uszczęśliwić ta badziewna aktualizacja co wrócę do androida 6 to zaraz mam komunikat że jest nowa wersja i po ponownym uruchomieniu instaluje się 7

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

grande

New member
Jak wyłączyć automatyczne pobieranie aktualizacji w C70 bo TCL chce mnie na siłę uszczęśliwić ta badziewna aktualizacja co wrócę do androida 6 to zaraz mam komunikat że jest nowa wersja i po ponownym uruchomieniu instaluje się 7

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
Witam. Spróbuj może tak. Aplikacje systemowe, menedżer pobierania wyłącz. U mnie działa ,nic sie nie pobiera i jestem przeszczęśliwy. Dopóki nie dopracują 7.0 w życiu nie odważę się na jego instalację. Po co psuć coś co w miarę dobrze działa.
 

janusz

New member
Bez reklam
Koledzy, czy te Wasze TV mają mniej niż dwa lata?
Dlaczego tego dziadostwa nie wysyłacie sprzedawcom? Niech oni się męczą nie Wy. Dlaczego macie przechodzić takie katusze za swoje własne pieniądze?
Już przy drugim zgłoszeniu możecie skutecznie zażądać zwrotu kasy i sprzedawca ma roszczenie regresowe do producenta i też swoją kasę odzyska.
A producent tylko wtedy zastanowi się na wypuszczeniem na rynek niedopracowanego bubla, jak będzie nad nim wisiała groźba, że do niego wrócą a on będzie musiał oddać kasę.

Odpowiedź jest prosta, bo za zwróconą kasę nie da się kupić niczego lepszego. jakbym chciał system bez androida to bym brał TCL-a z systemem TCL-a, takie taż są np. S7906.
Jednak jeżeli miałby być bez androida to bym nie chciał. Po prostu android deklasuje Tizen, Webosa o innych juz nie wspominam. Miałem kilka boxów na androidzie i wolę zdecydowanie ten w TCL. Wolę korzystać oz o wiele bogatszej oferty niż nie mieć niczego jak w innych smartach. Wolę system stale udoskonalany i godzę sie na niedoróbki, zawsze można pozostać przy starszej wersji a nowe instalować jak jak już na forum będzie informacja, że wszystko działa.
Ja mam androida 7 i u mnie wszystko działa, m.in. dzięki kilku osobom z forum i ich informacjom.
 
D

Deleted member 121090

Guest
janusz
Walić taką aktualizację dzisiaj mi się sam zaktualizował do tej niby najnowszej poprawki i oczywiście stare błędy pozostały youtube tnie jak po...bany, netflix nie trzyma ustawień moduł CI dalej wyświetla głupi komunikat o podłączeniu brak dostępu do ustawień balansu bieli kpiny se robią z ludzi idioci z TCL cały czas ciężko niby pracują nad poprawkami które dosłownie nic nie poprawiają tylko jeszcze większy syf robią z tym TV. Znów będę musiał wszystko od nowa ustawiać i cofnąć się do 6 bo z tego badziewia nie da się korzystać
No ja bym czegoś takiego nie zaakceptował.
Ale oczywiście rozumiem inny punkt widzenia, taki jak np. Twój.
Wolny wybór.
 

barburian

New member
Bez reklam
TV fajny pod warunkiem że się go nie dotyka ,nic nie instaluje i nic nie aktualizuje, a najlepiej korzysta z zewnętrznego androidboxa.
Niestety żadnej aktualizacji się nie doczekacie taka prawda.
Kupuje się niszowy produkt bez wsparcia a potem płacze i lamenty.
 

adambe

Member
Zastanawiam się skąd u niektórych takie parcie na instalację nowszego systemu, gdy ten stary działa bezproblemowo.
Rozumiem, że gdyby coś szwankowało,a nowy system miałby to naprawić,to tak. Ale jak wszystko działa to po co?
Że niby jakieś funkcje, że PIP, no litości. I tak na co dzień korzysta się z kilku podstawowych funkcji, a reszta jest bo jest.
Zresztą nie tylko TCL ma kłopot z 7. Takie Sony ma podobne problemy i wstrzymuje aktualizację do 7. i jakoś nikt się nad tym faktem nie wytrząsa. Przypadek? Nie sądzę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie telewizor ma problem ale Android 7,0 z YT.
Dlatego wszystkie firmy nad tym pracują.
Spokojnie.
Dla mnie wystarcza Android 6,0 ( mam i się cieszę ).
Ktoś ma parcie na 7,0 musi czekać.
Ktoś ma parcie na Oreo - też musi czekać.

Ktoś nie chce nie akceptuje - przymusu nie ma.
Ja mam akceptuję i polecam innym którzy też potrafią się cieszyć !
 

DLUGI321

New member
No wszystko fajnie Kiki ale ukryć się nie da że wszyscy liczyli że 7 rozwiąże dotychczasowe problemy i dla tego podejrzewam jest parcie na 7 ale powiedz mi skoro wiedzą że są problemy to dlaczego od samego rana Tcl chce mnie uszczęśliwić ta 7 co zainstaluje 6 to po ponownym włączeniu Tv on mi się sam aktualizuje wyłączenie menadżera pobierania nic nie daje bo wtedy nie ma możliwości instalacji że sklepu Google czego kolwiek

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 
Do góry