TCL Seria C70

grande

New member
TCL annuncia la disponibilitŕ dell’aggiornamento ad Android 7.0 Nougat per tutta la gamma di modelli Android TV della casa. L’update arriverŕ gradualmente per tutti i televisori dotati di tale sistema operativo e porterŕ moltissime novitŕ.

Android 7.0 Nougat č stato dunque rilasciato per le serie di prodotti P60, C70 e X2 e include i seguenti cambiamenti:
•accesso diretto alle app precedentemente utilizzate premendo il pulsante HOME
•possibilitŕ di aggiungere account multipli di Google, per ogni membro della famiglia
•integrazione con Google Home per la creazione di una piattaforma IoT
•Picture-In-Picture durante l’utilizzo delle app: possibilitŕ di utilizzare le applicazioni mentre in finestra si guarda un programma TV o una sorgente collegata in HDMI
•disponibilitŕ in alcune app di contenuti in HDR
•possibilitŕ di utilizzare le funzioni di Google Cast con video in Ultra HD da mobile allo schermo del TV utilizzando Google Foto
•introduzione di Google Assistant

Se siete possessori di un Android TV TCL la notizia non puň che farvi piacere: fateci sapere se il rollout ha giŕ raggiunto il vostro televisore.
Zalecam tłumaczenie z włoskiego.
 

witia24

New member
A google trans ty nie znasz

TCL ogłasza dostępność aktualizacji do systemu Android 7.0 Nougat dla całej gamy modeli telewizorów Android w domu. Aktualizacja będzie następować stopniowo dla wszystkich telewizorów wyposażonych w ten system operacyjny i przyniesie wiele nowości.

System operacyjny Android 7.0 Nougat został wydany dla serii produktów P60, C70 i X2 i zawiera następujące zmiany:
• bezpośredni dostęp do poprzednio używanych aplikacji poprzez naciśnięcie przycisku HOME
• możliwość dodania wielu kont Google dla każdego członka rodziny
• integracja z Google Home w celu stworzenia platformy IoT
• Obraz w obrazie podczas korzystania z aplikacji: możliwość korzystania z aplikacji w oknie, w którym oglądasz program telewizyjny lub podłączone źródło w HDMI
• dostępność w niektórych aplikacjach treści w HDR
• możliwość korzystania z funkcji Google Cast z wideo Ultra HD z telefonu komórkowego na ekranie telewizora za pomocą Zdjęć Google
• wprowadzenie Asystenta Google

Jeśli jesteś właścicielem usługi Android TV TCL, wiadomości mogą Cię tylko zadowolić: poinformuj nas, czy wdrożenie już dotarło do telewizora.
Zalecam tłumaczenie z włoskiego.
 

arso

New member
A google trans ty nie znasz

TCL ogłasza dostępność aktualizacji do systemu Android 7.0 Nougat dla całej gamy modeli telewizorów Android w domu. Aktualizacja będzie następować stopniowo dla wszystkich telewizorów wyposażonych w ten system operacyjny i przyniesie wiele nowości.

System operacyjny Android 7.0 Nougat został wydany dla serii produktów P60, C70 i X2 i zawiera następujące zmiany:
• bezpośredni dostęp do poprzednio używanych aplikacji poprzez naciśnięcie przycisku HOME
• możliwość dodania wielu kont Google dla każdego członka rodziny
• integracja z Google Home w celu stworzenia platformy IoT
Obraz w obrazie podczas korzystania z aplikacji: możliwość korzystania z aplikacji w oknie, w którym oglądasz program telewizyjny lub podłączone źródło w HDMI
• dostępność w niektórych aplikacjach treści w HDR
• możliwość korzystania z funkcji Google Cast z wideo Ultra HD z telefonu komórkowego na ekranie telewizora za pomocą Zdjęć Google
• wprowadzenie Asystenta Google

Jeśli jesteś właścicielem usługi Android TV TCL, wiadomości mogą Cię tylko zadowolić: poinformuj nas, czy wdrożenie już dotarło do telewizora.
Zalecam tłumaczenie z włoskiego.
Jak uruchomic ten PIP i asystenta mam androida 7. Dziękuję za podpowiedz.
 

Fulcrum29

New member
Jeśli nie masz 7,0 Androida daj znać to CI prześlemy.

Zaczekam do nowego roku. Jak nie będzie przez OTA to wówczas najwyżej poproszę o link. Pewnie 7.0 nic wielkiego nie wprowadza, jedynie ciekawi mnie wsparcie HDR dla YT żeby chwilę się pobawić.

Z innej beczki. Jaki modem w ten TV zamontowany? Zawsze miałem podłączonego go przez WiFi, ale że nie do końca wiedzieć czemu router u mnie z łącza 180 Mb/s sieje maksymalnie 100 Mb/s, a po kablu jest co fabryka dała, podłączyłem go po kablu. Speedtest w chrome i ... bez względu na to czy jesy Wifi/LAN mam maksymalnie 50 Mb/s ?!
 

adamtom

New member
Jest HBO GO TV w wersji US, ale nie działa w Polsce. Próbowałem kilka apek znalezionych na internecie, ale żadna nie działa poprawnie. Jedne się uruchamiają w trybie horyzontalnym, ale się nie łączą z serwerami hbo ponieważ są zbyt stare, a inne włączają się obrócone o 90 stopni. Ta którą która została tutaj udostępniona do pobrania jako jedyna zażądała dostępu do zdjęć i multimediów. Ehh dam sobie spokój.

Przy okazji chciałem poinformować, że jest miesiąc darmowego HBO GO dla abonentów PLAY.

Święta z Team Play
 

chronos69

New member
Jeszcze kilka tygodni temu byłem ostro napalony na TCL 75C7006. Cena spadła do akceptowalnego poziomu, ale zrezygnowałem ponieważ:
1. Mimo pojawiających się wcześniej (również tu na forum) informacji, TAKŻE wersja 75 calowa ma matrycę 60Hz, dodatkowo brak jakichkolwiek upłynniaczy w oprogramowaniu.
2. wg. mnie (i chyba wielu innych) obecny telewizor to musi być od frontu TYLKO ekran (bez ramki, bez stopy, kabli itp). Wbudowane głośniki (jakie by nie były HarmannKardon czy Bose) jeśli nie są ukryte to szpecą. Do dźwięku jest zestaw kina domowego, ew. soundbar.
3. Spadek cen telewizorów z matrycami OLED znacząco podważa sens zakupu ekranu LED, QLED, SUHD, kropek kwantowych czy innych wynalazków.
Od lat jestem wierny marce Samsung (większość sprzętu AGD i RTV w domu i mobilnego), ale obecna utrata rynku telewizorów (zwłaszcza segmentu premium) przez Samsunga jest na jego własne życzenie. Nie wierzę, że tak rozwinięty koncern globalny nie znalazł sposobu (patenty, licencje itp.) na wejście i rozwijanie technologii OLED we własnych telewizorach tylko brnie w ślepy zaułek prastarego LCD. Ta technologia ma swoje zastosowania i nisze, ale również niezaprzeczalne i nie do przeskoczenia, żadnymi modyfikacjami (kropka kwantowa), ograniczenia...
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czemu wprowadzasz ćelo innych w błąd .
Model 75c70 ma matrycę natyną 100Hz.
I mas menu upłynnianie, wiec o co chodzi ?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Jest HBO GO TV w wersji US, ale nie działa w Polsce. Próbowałem kilka apek znalezionych na internecie, ale żadna nie działa poprawnie. Jedne się uruchamiają w trybie horyzontalnym, ale się nie łączą z serwerami hbo ponieważ są zbyt stare, a inne włączają się obrócone o 90 stopni. Ta którą która została tutaj udostępniona do pobrania jako jedyna zażądała dostępu do zdjęć i multimediów. Ehh dam sobie spokój.

Przy okazji chciałem poinformować, że jest miesiąc darmowego HBO GO dla abonentów PLAY.

Święta z Team Play

Sprawdź to co dałem kilka postów wyżej, to jest aplikacja do Android TV, nie do telefonu.
Nie pamiętam o jakie uprawnienia pytała aplikacja...
 
Do góry