TCL Seria C70

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na korzyść 7006 vs 7026
Matryca
Czerń
Paleta barw
Podświetlenie matrycy
Kalibracja profesjonalna
Pilot do obsługi głosowej
Wgrane wtyczki do Kodi
Cena

Na korzyść 7006 vs Panas
Matryca
Czerń
Paleta barw
Podświetlenie matrycy
Kalibracja profesjonalna
Pilot do obsługi głosowej
Wgrane wtyczki do Kodi
Aplikacje
Multimedia
Dźwięk
Wygląd
Cena
 

domanz

New member
Czy jest możliwość ułożenia jednej listy kanałów z dwóch źrodeł (wybrane programy z tv naziemnej + wybrane programy z tv satelitarnej)?

Jeśli tak, to jak?

Mój telewizor to TCL 55C70.
 

Yoshimis27

New member
Tryb sklepowy.

Witam czy jest jakiś updated oprogramowania do U55C7006 od jakiegoś czasu po ostatniej aktualizacji tv często przełącza się w tryb sklepowy z banerami pop prawej lub lewej, przestawienie w tryb domowy, przełączenie tv pomaga tylko na chwile.

Obecny soft:
V8-T658T01-LF1V143
 

carlito24

New member
Zmiana TV na TCL 49"

Witam
Przymierzam się do zmiany telewizora z plazmy Panasa TX-P42ST60 na TCL 49 cali.
Pytanie do Was, czy wg waszej opinii jeśli chodzi o jakość obrazu będzie zauważalnie dużo lepsza i jest sens zmieniać? Sygnał mam z kablówki Vectry oraz większość filmów oglądam ze ściągniętych multimediów po lanie z QNAPa?
Pytanie do Kiki za jaką cenę można kuoić u Ciebie ten TV?
 
Ostatnia edycja:

axelmateuss

New member
Czy jest możliwość ułożenia jednej listy kanałów z dwóch źrodeł (wybrane programy z tv naziemnej + wybrane programy z tv satelitarnej)?

Jeśli tak, to jak?

Mój telewizor to TCL 55C70.

Da się, ale tylko za pomocą aplikacji Telewizja online (Live Channels). Jest jednak trochę zbyt niestabilna, przynajmniej u mnie.
 

emde_

New member
Witam, do TV podłączyłem dzisiaj ps4 pro. Pojawił sie komunikat że TV jest 4k HDR ale trzeba zmienić ustawienia telewizora żeby z tego skorzystać. Czy rzeczywiście trzeba coś dodatkowo ustawiać w tv?
 

emde_

New member
Ustawienia(koło zębate na pilocie)>system>zaawansowane ustawienia wideo

Opcja ta jest widoczna tylko przed włączeniem konsoli. Jak jestem już na ekranie konsoli, bądź gry to nie ma takiej opcji. Przed włączeniem Assasin's Creed Origin mam komunikat że telewizor obsługuje 4K i HDR ale nie są dostępne - zmień ustawienia TV.
 

loyd11

New member
Opcja ta jest widoczna tylko przed włączeniem konsoli. Jak jestem już na ekranie konsoli, bądź gry to nie ma takiej opcji. Przed włączeniem Assasin's Creed Origin mam komunikat że telewizor obsługuje 4K i HDR ale nie są dostępne - zmień ustawienia TV.
W konsoli są też ustawienia z tego co wiem.
 

emde_

New member
Znalazłem rozwiązanie. Na porcie HDMI 3 nie ma opcji 2.0. Podłączyłem konsole na HDMI 2 i da się wtedy ustawić na 2.0 i nie pojawia się już komunikat. Tak przy okazji - jak macie ustawione nasycenie i ostrość przy grach w HDR? Przy nasyceniu 100 kolory są strasznie "czerwone" co nienaturalnie wygląda.
 

jamez

New member
Czy Wasze C70 też tak świecą nocą?:(
 

Attachments

  • DSCF8639.jpg
    DSCF8639.jpg
    137,6 KB · Wyś: 75
  • DSCF8640.jpg
    DSCF8640.jpg
    140,1 KB · Wyś: 58
  • DSCF8641.jpg
    DSCF8641.jpg
    139,5 KB · Wyś: 64
  • DSCF8643.jpg
    DSCF8643.jpg
    187,2 KB · Wyś: 63
  • DSCF8644.jpg
    DSCF8644.jpg
    234,8 KB · Wyś: 73
Do góry