TCL Seria C70

janusz

New member
Bez reklam
Mam 7-kę od jej wprowadzenia tzn. jak przesłał mi urania marek. Faktycznie youtube przycinał, można tak jak adambe przez Kodi lub odinstalować aktualizacje youtuba i wyczyścić. Robiłem to bo ktoś na tym forum tak mi podpowiedział i zadziałało.
 

klonxxx

Banned
Nie pisz o tematach które są dla Ciebie za trudne, głowa Cię zaboli. Zazdrość zżera, że masz słaby TV. Ciekawe, że nie piszesz w temacie o Swoim TV, no tak bo o czym pisać, jak tam nie ma niczego, to i ci ma szwankować.
Słabe to są takie komentarze.Ja nie mam problemu z moimi TV.Obecnie mam cztery w domu : 60J6240 u synka w pokoju pod PS4 ,JVC jakiś 37HBBU1 coś tam u córy(mam chyba go już 10 lat),i chyba plazma ale muszę model sprawdzić - TX-P50VT60 na razie mój, oraz jakiś Samsung 42b coś tam 650 .Teraz myślę dalej o 75" co kupić do 10 000.Jak chcesz to jutro mogę fotki wrzucić.Bo ten twój TCL to chyba wirtualny tylko ...taki jedyny doskonały ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie jedyny. Sprzedano kilkadziesiąt tysięcy.
Zadowolonych - moc !
Kto ma wątpliwości i obawy - nie kupuje.
Produktów na rynku jest dużo.
Wkrótce rusza Sharp z nowymi produktami, nowe Oledy - więc będzie w czym wybierać.
W klasie 75' dużych zmian nie będzie.
 

janusz

New member
Bez reklam
klonxxx
Kasę wolę trzymać na mieszkanie dla dzieci a lepszy TV kupię jak będzie wart. Z doświadczenia wiem, że droższe TV po 2 latach są gorsze niż nowości za 1/2 ceny.
Mój TCL nie jest doskonały, jakbyś sprawdził moje posty to zadałem tu z 10 pytań bo mi coś nie działało i dostałem na nie konstruktywne odpowiedzi, bo piszą tu ludzie którzy dzielą się wiedzą.
Ja wolę większe możliwości nawet kosztem problemów, z androidem i jeszcze bardziej windowsem zdążyłem się przyzwyczaić.
 

adambe

Member
Mam 7-kę od jej wprowadzenia tzn. jak przesłał mi urania marek. Faktycznie youtube przycinał, można tak jak adambe przez Kodi lub odinstalować aktualizacje youtuba i wyczyścić. Robiłem to bo ktoś na tym forum tak mi podpowiedział i zadziałało.

No faktycznie, tak zrobiłem i youtube już działa poprawnie
Jeszcze muszę z pilotem powalczyć i może wrócę do tego co było
 

ebola1972

Member
Janusz xxxxxxxx .Masz teraz kredyty 0%, wygodne raty, nawet do 50 rat. Dopłata 1-2kzł do lepszego tv to nie jest teraz duży problem. Lepiej się cieszyć lepszym tv, bezproblemowym. Ludzie co chwila psioczą na androida w philipsie czy tcl. Tylko Ty masz klapki na oczach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ci którzy kupili TCLa 75C70 , chcieli kupować Oleda 77"
Kasy która im została wystarczy po oczekiwaniu , na Oleda 77 za 4 lata.
I dostaną wówczas specjalną cenę dla niebieskich na najnowsze Oledy za niewielkie pieniądze.

ebola 197 - masz TCLa C70 ??
 

tgrzebien

New member
Łączył ktoś tcl z amplitunerem Yamaha przez hdmi arc? Działa Wam bezproblemowo za każdym razem? Bo u mnie po wyłączeniu i włączeniu tv jakby się gubił i jak chcę włączyć film z dysku usb z dźwiękiem 5.1 to Yamaha wyświetla 2.1. Muszę kilka razy włączać i wyłączać tlink żeby dźwięk załapał w 5.1. Oczywiście tylko w media center odpala filmy w 4k i dźwiękiem 5.1. Kodi nie daje rady z 4k-przycina,a mx Player nie przesyła dźwięku 5.1.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

janusz

New member
Bez reklam
Janusz xxxxxxxx .Masz teraz kredyty 0%, wygodne raty, nawet do 50 rat. Dopłata 1-2kzł do lepszego tv to nie jest teraz duży problem. Lepiej się cieszyć lepszym tv, bezproblemowym. Ludzie co chwila psioczą na androida w philipsie czy tcl. Tylko Ty masz klapki na oczach.

Spoko, mam odłożone kasę na 2 mieszkania dzieciom wiec kredytów nie potrzebuje, a TV bez androida nie chce, no chyba ze windows, ale wtedy bebechy musiałybymocno ppodnieśćccenę. Juz szybciejbez smarta i oobok pecet do TV i muzyki hires.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam z Androidem , cieszę się i nie zamienię na żaden inny.
Masz inne potrzeby - super - brawo TY !
 

lakatus

New member
widze pojawiaja sie zlote rady kodi srodi wgraj taka wersje wyczysc cos ...qrna telewizor po czystej aktualozacji androids i ma zwiechy i ja mam cudowac...kiki i jego zlote rady poczekaj 4 lata teraz kup 75 cali lini C a za 4 lata czeka Ciebie specjalna oferta jesli bedziesz niebieski.. to na wyglada jak jakas sekta:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie chcesz nie kupuj i nie obrażaj innych.
Forum to miejsce do swobodnych wypowiedzi bez łamania regulaminu.
 

romeczek7

New member
Celna uwaga! Kupiłem telewizor z VA, które okazało się RGBW ze szwankującym oprogramowaniem i nieprawidłowo wyświetlanym żółtym, cyjanem i niebieskim. Musiałem wymienić moduł CI+ na dekoder z wiadomych powodów a jak napisałem poprzez formularz na stronie TCL do serwisu to NIE dostałem nawet odpowiedzi w stylu "pracujemy nad tym problemem". OTO cała prawda o tej firmie.
Obecnie mój "smart" telewizor, podłączony do wyłącznika czasowego (to taki mój sleep timer) służy jako monitor do podłączonego dekodera.
 
Celna uwaga! Kupiłem telewizor z VA, które okazało się RGBW ze szwankującym oprogramowaniem i nieprawidłowo wyświetlanym żółtym, cyjanem i niebieskim. Musiałem wymienić moduł CI+ na dekoder z wiadomych powodów a jak napisałem poprzez formularz na stronie TCL do serwisu to NIE dostałem nawet odpowiedzi w stylu "pracujemy nad tym problemem". OTO cała prawda o tej firmie.
Obecnie mój "smart" telewizor, podłączony do wyłącznika czasowego (to taki mój sleep timer) służy jako monitor do podłączonego dekodera.

Jaki telewizor ma RGBW???
 

AdamWGM

New member
I ja też zostałem uszczęśliwiony wersją 336 (android 7)!!! YT i Netflix nie da się oglądać co chwila przycinka...

Może to nowa polityka, mam niedporacowany soft, wydam nowy jeszcze gorszy to wszyscy będą tęstknić za starym, bo mimo wszystko był lepszy?
 
Do góry