TCL Seria C70

rafalcool1

New member
Napisano dziś, 19:15

Zdecydowałem się na telewizor TCL 55C7006. Doszedł do mnie wczoraj. Jestem zachwycony dokładością jak i szybkością zamówienia (wielkie podziękowania dla użytkownika locoloco).

Telewizor jest świetny, polecam owy model z całego serca.
Telewizor 55 cali / 3000zł - Kino domowe, HDTV - forum.benchmark.pl
Co ma zamówienie wspólnego z tym modelem?
To tak jak bym poszedł do sklepu rtv i napisał:
Zapłaciłem gotówką i zanieśli mi TV do samochodu super obsługa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Być może czytamy różne informacja, albo Ci się nie wszystko wyświetliło !!!

"Telewizor jest świetny, polecam owy model z całego serca."
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zapewniam Cię, że nie tylko on jest zadowolony. Ale ten model jest już u kilku tysięcy osób w Polsce. Każdy ma inne potrzeby, więc podejrzewam że dużo jest podobnie zadowolonych.
 

Kraczykruk

New member
Ja kupiłem C70 we wrześniu i jestem bardzo zadowolony. Gdyby ktoś się mnie zapytał to też szczerze bym go polecił. Jakość obrazu w tej półce cenowej jest niesamowita. A drobne problemy z Androidem? To pestka. System działa szybko i się nie zawiesza. Wcześniej miałem Philipsa na Androidzie i to dopiero była masakra.
 

adambe

Member
Przeważnie na forum piszą ci którzy poszukują pomocy lub coś im w sprzęcie szwankuje.Ci zadowoleni rzadko się dzielą swoimi uwagami
 

Fulcrum29

New member
Od tygodnia TV gubi sygnał wifi. Uruchomię TV, wszystko jest ok i nagle brak połączenia - próbuję połączyć ręcznie i nic, wywala komunikat że nie można połączyć się z siecią. Walczę kilka godzin z tym i nagle zaczyna działać, dwa dni później wszystko na nowo. Oczywiście telefon/PC łączą się bez problemu :/
 

janusz

New member
Bez reklam
Spokojnie, wszystko przez chęć wprowadzenia androida 7, moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie, ale tak działa to na ludzi. W eter idzie nowy android. Prawda jest taka, że android niezależnie od wersji nie różni się mocno. Zamiast pracować nad nową cyferką można było dopracować 6-kę, ale tak się nie da , bo i tak użytkownicy nawet na tym forum wręcz krzyczeli, że chcą 7-kę. Teraz proponuję chwilę oddechu, znając rożne produkty i producentów mogę postawić, że aktualne modele TCL (podobnie Sony i Philips) nie doczekają się nigdy wyższego androida niż 7. Teraz zacznie się usuwanie bolączek, choć należy zaznaczyć, że nie wszyscy użytkownicy je odczuwają i niektóre bolączki byłyby marzeniem innych systemów. Troszkę też zimnej wody, po wprowadzeniu 7-ki, poprawek bym się nie spodziewał w 1 kwartale 2018. Co więcej lepiej by to była już dopracowana wersja i ostania. Potem należy się spodziewać zapomnienia o systemie, na szczęście to android i użytkownicy będą modli sami wzbogacać system, rozsądni dobrze, inni doprowadzać się będą do białej gorączki.
 

DLUGI321

New member
Wolałbym nawet żeby nie dostał ósemki jak ma być tak niedopracowana jak 7 w pierwszej kolejności to muszą się uporać z tym co do tej pory nie naprawili. Ale patrząc na podejście TCL że wydaję kolejne TV (flagowce) z niedopracowanym oprogramowaniem to możemy zapomnieć o poprawionej 7 a co dopiero o 8. Janusz gdyby android w tych TV działał poprawnie i ktoś by nie trąbił na około że będzie 7 od TCL to prawdopodobnie nikt by się nim nie zainteresował. A tak ludzie mieli nadzieje że nowy Android 7 naprawi błędy poprzednika i dlatego tak się ludzie domagali tego androida a nie po to by sobie numerek zmienić
 

Fulcrum29

New member
Nie wiem skąd i jakiego androida macie, ale na pewno nie oficjalną 7kę. Nowy system zawsze idzie przez OTA i to jest oficjalna dystrybucja, a nie od pana janka czy mariusza. Widzieliście, żeby wydając nową wersję systemu na telefony po forach gdzieś na pw czy innymi pokątnymi sposobami rozdawano wybranym aktualizację? Proszę, nie rozmieniajmy się na drobne.

Wersji 8 nie będzie - żaden producent nie angażuje sił i środków w ciągłe ulepszanie starego telefonu/tv. Nowy model = nowy android, tak żeby ludzie to łykali i kupowali.
 

pako_umrzyj

New member
Cześć,
jestem szczęśliwym/nieszczęśliwym posiadaczem TCl 55C70, ogólnie jestem bardzo zadowolony jednak ku mojemu zdziwieniu TV obsługuje 4K tylko po HDMI ? Po podpieciu kompa po HDMI spokojnie działa 4K.

Sam procesor MALI T860 nie obsługuje 4K ?
Więc filmy z neta jak KODI/netflix czy pendrive nie pozwolą na 4K ?
Samo KODI czy AIDA pokazuje max obsługiwaną rozdzielczość FullHD więc zacząłem się martwić i czytać i wychodzi na to że procek GPU nie obsługuje 4K ?
Wszystkie C70 są identyczne czy były różne rewizje i źle trafiłem?
 
Do góry