TCL Seria C70

firefl

Active member
Bez reklam
1) Mam appke na TV ale jest "zregionalizowana", jest jakaś appka na TV HBO GO działająca w PL ?
Nieznalazłem, podpowiesz ?

2) Pomęczę jeszcze to KODI ;)

3) Wersja z 9735 czy jeszcze jakieś tajniejsze menu można odkryć ?
Co to za setup kalibracyjny wysyłany na odległość przez Kikiego ?

1) apkę HBO go na android tv dostałem kiedyś ale nieopatrznie skasowałem...
W tv podaje plikacja HBO GO wersja 0.0.59
Działa w PL z HBO GO PL i ma wyraźnie telewizyjny interfejs.
Można też poznać bo przy uruchomieniu pyta o kod 8 znakowy PIN abonenta a nie email i hasło.

3) są inne, szukaj na forum. Działa też część starszych kodów TCL niż te podawane dla androida.
Wpisuje się w tym samym momencie co 9735 tylko inny kod.

powodzenia.
 

jurasikk

New member

emde_

New member
użyj jakąkolwiek apkę która pokazuje wszystkie pliki np. es explorer.

Dzieki, udalo sie zainstalowac ale mam 2 problemy:

- zainstalowany brave noge otworzyc tylko z poziomu z es explorera, nie ma ikonki w interfejsoe telewizora,
- jak w brave przesuwa sie strone gora/dol?
 

Szpura

New member
Ja korzystam z takiej strony jak APKpure. Ściągnąłem z niej już parę aplikacji i wszystkie działają bez problemu.

Jak komuś nie chce się bawić z pen'ami i flashami i innymi pierdolami to polecam ;)
 

tofek

New member
Witam Serdecznie, jestem "szczęśliwym" posiadaczem tego Cuda :)
Mam taki problem, otóż zainstalowałem kanały TV naziemnej i przeprowadziłem sortowanie wg. własnych potrzeb. I co się okazało, podczas przełączania kanałów tych które poprzestawiałem, TV sam automatycznie przerzuca do kanałów z poprzednich pozycji. Proszę Was o wsparcie.
 

wojtot

New member
Po ustawieniu kanałów wyłącz telewizor ale pełnym wyłączeniem. U mnie to pomogło. Jeżeli to nie pomoże to spróbuj ustawić listę ulubionych.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 

jaro0508

Member
Niech TCL wypusci na rynek europejski wersje z matrycą 100/120hz z poprawionymi przypadlosciami..a na zbyt nie będa narzekali:)
 
Gdzie można kupić 55C70 w normalnym sklepie (okolice Bytomia, Katowic, Zabrza, Gliwic) z magicznym pilotem w dobrej cenie? Nie chcę kupować wysyłkowo i się potem bujać z gwarancją itp. Chcę sprawdzić towar przed zakupem. Była niedawno promocja w "włączamy niskie ceny" ale nie zdążyłem z zakupem.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Gdzie można kupić 55C70 w normalnym sklepie (okolice Bytomia, Katowic, Zabrza, Gliwic) z magicznym pilotem w dobrej cenie? Nie chcę kupować wysyłkowo i się potem bujać z gwarancją itp. Chcę sprawdzić towar przed zakupem. Była niedawno promocja w "włączamy niskie ceny" ale nie zdążyłem z zakupem.

Gwarancję i tak realizuje producent - nie ma znaczenia czy kupisz wysyłkowo czy miejscowo...
 
Do góry