TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

Fofek16

New member
Wiele osób pisze, że v252-v258 jest stabilny i wszystko działa płynnie, czy iptv również działa na tych wersjach softu?

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Fofek16

New member
Sciagnelem v363 że strony tcl porobiłem wszystkie resety i w sumie wszystko hula jak należy na Costa rica małe ścięcia się zdarzają, ale jak mi wykryje hdr10 nie ściemnia mi obrazu jak wcześniej, a na tym samym sofcie wcześniej miałem taki problem, pacjent to 65 c715 Netflix itd działa ok i iptv też tylko na extreme iptv pro
Dla zainteresowanych w media expert jest pilot RC 602s za 38.90, katalogowa cena 130 zł

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/akcesoria-rtv/piloty/pilot-tv-tcl-rc602s

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Fofek16

New member
Ktoś tutaj pytał o przesyłanie ekranu, myślałem że się nie da tego zrobić np przez miracast w telefonie z pominięciem aplikacji tcast (prześlij ekran) , jednak jest to możliwe tylko trzeba zaznaczyć opcję w aplikacji na telewizorze tcast w zakładce wysletlacz bezprzewodowy odbijanie poniżej foto, w tedy jest możliwe tak jak na telefonach huawei honor w projekcji odpalenia trybu komputerowego zdj zamieszczę poniżej
f70925fa3fab017a0273c18fa96e8db0.jpg
4222816feb5c955f3237430b1860dfc7.jpg
82a7039aef45e7cae9bc2924b7a3cad2.jpg


Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Tipson

Member
4k60fps działa płynnie, natomiast w trybie HDR w rozdzielczości 4k wciąż jest widoczne klatkowanie. Dolby Vision na Netflixie działa jak należy.
Ogólnie myślę, że warto się skusić, natomiast osobiście przy instalacji osobiście polecam po instalacji wykonać standardowe resety (reset all i shop reset) oraz "Resetowanie" znajdujące się w "Ustawieniach urządzenia" , z uwagi na to, iż reset all i shop reset mimo wszystko nie wykasowują danych aplikacji zapisanych w systemie
 

Tipson

Member
Próbowałem (i pro forma wciąż stosuję tę opcję przy zmianie softu), ale mimo to telewizor po ponownym uruchomieniu wciąż pamięta dane logowania do Netflixa oraz posiada zainstalowane przeze mnie aplikacje. Tak jak mówiłem - zauważyłem, że dopiero reset z Ustawień urządzenia wymazuje dane wprowadzone przez użytkownika i pomimo że producent w instrukcji aktualizacji softu nie wspomina o resecie z poziomu głównego menu, myślę że warto go wykonać :)
 

Lechu1956

New member
U mnie przy V411 można odinstalować Rakuten. Można dodawać kanały TV do "następne". Ustawienia-aplikacje-specjalny dostęp i na końcu informacja o PIP. Uruchomić mi się tej funkcji nie udało. Nie próbowałem tylko z podłączeniem komputera z telewizorem przez hdmi. W wielu telewizorach funkcja PIP jest aktywna tylko przy takim połączeniu. Ale widać, że coś tam próbują działać. Natomiast wystąpiły duże problemy z wyszukiwaniem i zapisywaniem kanałów TV. Powróciłem do starszej wersji oprogramowania.
 

d00lar

Member
to co teraz jest najlepsze / najstabilniejsze jeśli chodzi o:
-zapisywanie kanałów naziemnej
-4k 60fps
-ogólna płynność / stabilność ?
na hdr aż tak mi nie zależy ale jak czasem zadziała to fajnie , iptv też nie używam.
 

Yahoou77

Member
Niestety nie ma takiego softu. Każdy jest do dupy, bardziej lub mniej. Od dawna siedzę na v258, bo w miarę wszystko działało, ale wczoraj odkryłem, że jednak nie. Na Prime Video, napisy kompletnie rozjeżdżają się ze ścieżką dźwiękową. Tv, sam w sobie super, ale ten soft to jakaś kpina.

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

kapustaadria

New member
U mnie na v288 na c715 55 cali niestety netflix po 20 min ścina.. Obrax skacze. Ciekawe czemu jednym. Dobrze robiłem. Reset shop II all wg zaleceń od tcl i dupa. Nadal skakanie występuje. Zatrzymam na sekundę i działa znowu przez 20 min [emoji108]

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Coolek33

Member
No mam to samo z Netflixem na każdym sofcie. 55ep680. Dziś przyspieszyłem neta z 60 na 150mbit i jest nawet chyba gorzej z tym cięciem Netflixa. Pauza pomaga.
 
Do góry