TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

novyhdtv

New member
w 650 dodano szybką konfigurację z poziomu telefonu z androidem i wygląda jakby zrobił reset mimo, że odpaliłem z menu. Nie robiłem shop/all resetu bo w końcu mogę sterować netflixem poprzez asystenta google na moim starym 48ep660!!!
Zauważyłem nową opcję pod szybkim startem: "Usługa bez ekranu - Po aktywacji możesz korzystać z większej liczby usług w tle." - nie rozumiem jeszcze o co chodzi, może jakiś multitask? :>
Chodzi płynnie i bez problemów, być może to tylko subiektywne odczucie ale jestem wniebowzięty! :))

pozdrawiam
post pierwszy ;)
 

coobah

Member
Bez reklam
Pierwszy post i tyle pochwal dla softu. Aż chyba go zainstaluję...

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

epifan

Member
twój post wygląda jak jakiś bait :|, to niemożliwe, zmotywowałeś mnie do natychmiastowej instalacji

dam znać za godzinę czy to prawda :)
 

coobah

Member
Bez reklam
Ja nie zauważyłem tej pozycji w menu - Usługa bez ekranu.
Poza tym działa tak jak i 649. Nie widzę różnicy

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest nowa wersja oprogramowania do TV Android z chassis RT51.

Nazwa wersji: V8-R851T02-LF1V648
Zmiany w bieżącej wersji:
Wprowadzenie nowych Project ID dla nowych paneli.Modyfikacja nasycenia koloru z 55 na 50, gdy odtwarzane są takie źródła jak: SDR, HDMI lub USBPoprawienie trybu ECO

Wersja poprzednia: V8-R851T02-LF1V645.
Zmiany w wersji 645:
Poprawiony dostęp do aplikacji Rakuten.Optymalizacja opóźnienia przy połączeniu z Soundbarem na HDMI.Usunięcie aplikacji Zee5.Wprowadzenie obsługi audio AC4.Usprawnienie przełączania z DTV na aplikację 9Now.

Wersja poprzednia: V8-R851T02-LF1V643, wycofana.
 

coobah

Member
Bez reklam
Panieeee...
My już 650 instalujemy, a Pan tu z 648 wyskakuje [emoji3]

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

novyhdtv

New member
Ja nie zauważyłem tej pozycji w menu - Usługa bez ekranu.
Poza tym działa tak jak i 649. Nie widzę różnicy

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

zauważyłem, że to menu znika po jakimś czasie i pojawia sie ponownie po ręcznym uruchomieniu ponownie z opcji. instalowalem na 606 instalowanym z img.
 

Attachments

  • IMG_20210805_160034.jpg
    IMG_20210805_160034.jpg
    983,4 KB · Wyś: 42
Ostatnia edycja:

EMR9

Member
coobah Witam a jak z głosem nie ma opóźnienia bo ja nadal jestem na 395 jakoś wszystko mi tu działa.Ale już by trzeba było odświeżyć soft.A jak ten smarttube działa ok
 

coobah

Member
Bez reklam
Śmiało wrzucaj co najmniej 649.
Ja nie widzę wad w 649, 650 i testowym R709

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

refuse

New member
Hej,

a ja mam problem z inna rzecza, co soft to inaczej sie ten problem objawia.
Chodzi o to, ze mam sobie NAS, na nim odpalony serwer PLEX, na TV klient PLEX.
Na serwerze NAS mam swoja biblioteke filmow w 4K. Czesc z nich jest kompresowana h264 a czesc h265. Na v395 h264 w ogole nie dzialaja, dostaje komunikat, ze transkodowanie jest za wolne na moim NAS. Tak na prawde transkodowanie nie powinno byc tu w ogole potrzebne. Natomiast h265 dzialaja. Jak wrzuce jakis inny soft z galezi v6** to h264 nie dzialaja dalej a h265 tna na potege. Co ciekawe na ktorejs wersji softu uzyskalem efekt taki, ze h264 na PLEX nie dzialaly ale na natywnym playerze od TCL h264 dzialaly i odwrotnie dla h265. Co soft to inaczej, co player to inaczej... mial ktos podobny problem?
 

coobah

Member
Bez reklam
Napisz PW do @kiki lub @urania-marek a pewnie dostaniesz kontakt..

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

tranzystor82

New member
Hej,

a ja mam problem z inna rzecza, co soft to inaczej sie ten problem objawia.
Chodzi o to, ze mam sobie NAS, na nim odpalony serwer PLEX, na TV klient PLEX.
Na serwerze NAS mam swoja biblioteke filmow w 4K. Czesc z nich jest kompresowana h264 a czesc h265. Na v395 h264 w ogole nie dzialaja, dostaje komunikat, ze transkodowanie jest za wolne na moim NAS. Tak na prawde transkodowanie nie powinno byc tu w ogole potrzebne. Natomiast h265 dzialaja. Jak wrzuce jakis inny soft z galezi v6** to h264 nie dzialaja dalej a h265 tna na potege. Co ciekawe na ktorejs wersji softu uzyskalem efekt taki, ze h264 na PLEX nie dzialaly ale na natywnym playerze od TCL h264 dzialaly i odwrotnie dla h265. Co soft to inaczej, co player to inaczej... mial ktos podobny problem?


Zobacz jak te pliki wyglądają objętościowo gdyż h265 z reguły są mniejsze przynajmniej te w bibliotekach „publicznych”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry