TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

miniu270582

New member
To wiadomo. Płynność animacji to już chyba marzenie nie do spełnienia. Ale dla mnie v348 jest najbliższe ideału. Wyższych nie instalowałem bo wolę nie ryzykować.
 

kapustaadria

New member
A powiedzcie mi czy to oficjalny soft? Czy będzie problem np z reklamacja tv? Bo ost oficjalny to chyba V321

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
A co rozumiesz przez "oficjalny soft"?
Pliki są cyfrowo podpisane przez producenta i tv (bez zmian bootlaodera i/lub root) nie pozwoli na instalację obcego/modyfikowanego softu.
I zapewne zależy co chcesz reklamować w telewizorze...
 

kapustaadria

New member
oficjalny zalecany przez producenta i taki przez OTA wyswietla mi V321 a wiem ze jest v351 jest tez v348 pytanie skąd są źródła> ryskie warezy??
 

Tinkas

New member
I o ten kanał się rozchodzi. Jestem w stanie sobie wyobrazić odrzucenie gwary, bo został zainstalowany soft w wersji rozwojowej, nieudostępnionej przez OTA.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Ja jestem w stanie sobie wiele rzeczy wyobrazić ale nic nie wynika z mojej wyobraźni
Taki sposób udostępniania trwa co najmniej 4 lata (wliczając platformę mediateka) i oprócz parę razy wywoływanej "wyobraźni" nikt nie skarżył się na odmowę gwarancji że względu na soft.
Zwłaszcza, ze trudno uceglic tv.
 
Ostatnia edycja:

kerm85

New member
Te softy sa na amerykanski rynek, przynajmniej tak wynika z serwerow na ktorych sa udostepnione. Linki do nich pochodza z ruskiego forum, bo tam ogarneli skrypt ktory wyszukuje najnowsze softy. Oficjalnie na rynek eu mamy V321 ota. Kiki udostepnia 333 testowa wersje w ktorej poprawili pare rzeczy. Nie dziala iptv. Na softach nowszych poprawili iptv ale z innymi rzeczami bywa roznie. Wiec decyzja nalezy do Ciebie.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Coolek33

Member
CSEU TV SW/RT51/TEST SW/RT51 R996 PL NC+ No sound/Update_R996.zip

A cóż to? Znalazłem na celesw.tcl.com ale nie chce działać tak jak zwykle gdy łączę cały link. Jest tam jeszcze R319.

celesw.tcl.com/CSEU TV SW/RT51/TEST SW/RT51 R319.zip
 
Ostatnia edycja:

kerm85

New member
HDR w grach dalej przepalony, costarica i netflix 4k na ec78 działa płynnie (ale to już wcześniej działało). Większych zmian nie widzę jak na razie.
 
Do góry