TAGA HARMONY F100 v2

WiTT

New member
Bez reklam
wcale nie bez znaczenia. Ponieważ w domu po kalibracji może się okazać, że ten gorzej grający w sklepie w pure direct, może być tym lepszym.
Dokładnie to miałem na myśli.

Mnie teraz zastanawia, jaka będzie różnica w dźwięku między 757 a 748
Nie pomogę, takiego porównania nie miałem :|

Minus dla Nada to menu po angielsku.
No nie mów że to serio ;) Toż te menu jest łopatologiczne do bólu :)

Sprzedawca bardzo wiarygodny, znający się na temacie.
Również stwierdził, że w tymi Tagami to NAD zagrał najlepiej.
Milutko :) :cool:
 

lentym

New member
ok 3 kzł.
-MARANTZ 6008 ( powiedził, że ma go w promocji za 3 000),
-NAD 748 ok 2 700zł
...i to by chyba było na tyle.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

WiTT

New member
Bez reklam
Uoo, to za tego SR6008 chyba dobra cena..

Za NAD T748 też niezła.. biorąc pod uwagę iż jak zaczynałem o T748 pisać tutaj z rok temu, to na rynku widniała cena 4000, potem zrobili promo na zestaw T748 z T567 za 4999zł, a teraz samego T748 wystawiają za 2999zł .... :p ;)
 

WiTT

New member
Bez reklam
A co byś chciał wiedzieć? To kawał klocka. Poprzednik C356Bee. Udane i solidne konstrukcje. Duży zapas mocy. Te klocki wykrzesają co najlepsze z kolumn. Choć różnie z rożnymi potrafi NAD zagrać (mi bardzo podoba się zgranie z Platinusami, zaś słabo podeszło z MA, fajnie też było z KEF C5/C7).
Widziałem że w innym wątku też się pytasz. Słuchałeś T757 z TAGA'ami Slim tak? To C355 będzie sporym skokiem na plus, mimo iż T757 to zacny sprzęcik. Mam w domu porównanie T748 z 3240PE. Lubię i ten i ten sprzęt. Mimo wszystko różnica jest. Dlatego mam to spięte razem :)
Co do podłączenia w przyszłości pod T748/T757 - bez kłopotu (mają pełny PRE-OUT). W C355 masz do wyboru przez MAIN-IN, użyjesz go jako końcówkę mocy wtedy, albo do AUX... i zabawa się rozkręca :)

--edit--
PS: C355 nie ma DAC'a. Ten moduł zdaje się że jest dostępny dodatkowo dopiero w C356.
 
Ostatnia edycja:

lentym

New member
Dzięki za obszerną opinię.
Mam zamiar dzisiaj odsłuchać tego NADa z moimi Slimami i zobaczę czy warte to będzie zakupu.
Wszystko wskazuje na to, że tak.
Mi też się wydaje, że NAD świetnie zgrywa się z Platynkami i bardzo parawdopodobne, że pójdę twoją drogą.
 

bartfine

Member
czy nad 326bee do moich tag wystarczy bo tak się zastanawiam nad nim coraz mocniej,a nigdy niemiałem do czynienia z niczym z tej firmy więc może czas najwyższy,najwyżej sprzedam jak nie będzie mi pasowal a doświadczenie jest bezcenne tylko czy da radę i jaką różnice powinienem zauważyć względem mojego denona
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Słuchałem NAD 326, i ładnie to cykało. Tylko ja odsłuchiwałem z mniejszymi kolumnami pod mój metraż. Osobiście uważam że ten NAD spokojnie powinien napędzić Tagi, bo minimalna moc wzmacniacza to 20W, ale wiadomo mocy nigdy za dużo:)
 

bartfine

Member
mam prośbe,wiem ze już miałem na ampli nie patrzeć ale zauważyłem na onkyo txnr 807 w dobrych pieniążkach wiem ze swego czasu kosztowały dość znacznie więc może by sprubowac,co myślicie.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie idź tą drogą;) Jak stereo to tylko wzmacniacz. Chłopaki Sobie chwalą połączenie Nad+Taga Platinium. Poszukaj może używek 355.
 

lentym

New member
Nie idź tą drogą;) Jak stereo to tylko wzmacniacz. Chłopaki Sobie chwalą połączenie Nad+Taga Platinium. Poszukaj może używek 355.

dokładnie to chciałem napisać.
Od przedwczoraj jestem posiadaczem 355bee no i jest miazga jeśli chodzi o dźwięk z Platynkami.
Jeśli chodzi o brzmienie to nie ma co porównywać z amplitunerami do KD nawet jesli będą o 2-3 x droższe.
 

lentym

New member
Nie idź tą drogą;) Jak stereo to tylko wzmacniacz. Chłopaki Sobie chwalą połączenie Nad+Taga Platinium. Poszukaj może używek 355.

dokładnie to chciałem napisać.
Od przedwczoraj jestem posiadaczem 355bee no i jest miazga jeśli chodzi o dźwięk z Platynkami.
Jeśli chodzi o brzmienie to nie ma co porównywać z amplitunerami do KD nawet jesli będą o 2-3 x droższe.
 

Henry

Active member
Bez reklam
dokładnie to chciałem napisać.
Od przedwczoraj jestem posiadaczem 355bee no i jest miazga jeśli chodzi o dźwięk z Platynkami.
Jeśli chodzi o brzmienie to nie ma co porównywać z amplitunerami do KD nawet jesli będą o 2-3 x droższe.

Kupiłeś nowego NAD'a czy używkę? Napisz coś więcej o wrażeniach, bo że miazga to dzięki :blagam:Wittowi każdy już wie ;-)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Witt, daj znać, jak widziałeś moja wiadomość, bo serio zastanawiam się nad jakąś używką. Może też sam się przekonam...;)
 
Do góry