subwoofer typ zamkniety

robertuss

Active member
Bez reklam
Właśnie szukałem tych zdjęć!.Dzięki za pomoc ThePepe.....Dodam że tu tak naprawdę chodzi o klocki Emotiva i ten użytkownik należy do klubu użytkowników sprzętu EMOTIVA.

LOLEK coś dla ciebie zerknij , po raz pierwszy widziałem te kolumny w lakierze Granatowym i o to wspomniana "Głowa" z bliska.Ja już teraz mogę powiedzieć że to jednak pozostanie moje niespełnione marzenie...

123904_full.jpg
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
Diamondy sa marzeniem nie jednego audiomaniaka, moim również ;) tym bardzeij jak syszało się jak grają, ale smieszy mnie na tym zdjęciu ten malutki apple monitorek, chyba tylko do wyświetlania menu owej elektroniki. Ogolnie fajna fotka, pewnie jeden monoblok kosztuje 10x wiecej niż mój obecny system ;)


I tu się mylisz.Nie będę wyjaśniał szczegółów , ale te monobloki Emotiva na zdjęciu kosztują "Grosze" jakby tam pisało KRELL to faktycznie można by kupić mercedesa "S" klase....;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam ja powiem wam ze jak jes sluchalem w stereo jak i w kinie w Berlinie to wyjsc nie chcialem ze sklepu, Niemiec sie smial z nas a my sluchalismy, sluchalismy i ogladalismy i dalej ogladalismy :)
A dzisiaj jak kabel oddawalem Pan mi wlaczyl taki zestaw za 300 tys firmy A+T kolumny, wzmacniacz i odtwarzacz cd z polaczonym z sieciowym... mozna by cos takiego miec czemu nie... kolumny wys. okolo 1,70 -1.80 :) dlugosc glosnika wstegowego jakies okolo 70-80 cm :)
Ale to i tak nie przebije moich B&W, malo tego sa tansze od tych A+T bo one kosztuja okolo 150 tys., a te B&W zaledwie 100 tys bagatela co ? :) Milej nocy zycze :)

Właśnie szukałem tych zdjęć!.Dzięki za pomoc ThePepe.....Dodam że tu tak naprawdę chodzi o klocki Emotiva i ten użytkownik należy do klubu użytkowników sprzętu EMOTIVA.

LOLEK coś dla ciebie zerknij , po raz pierwszy widziałem te kolumny w lakierze Granatowym i o to wspomniana "Głowa" z bliska.Ja już teraz mogę powiedzieć że to jednak pozostanie moje niespełnione marzenie...

Tak na koniec albo juz zeswirowalem albo jestem na drodze do tego... bo tak wlasnie sie popatrzylem na te glowe i powiem wam ze jakby mi postawili te kolumny a jakas extra laske to nawet przez chwile bym sie nie zastanawial co wybrac :) ide sie kapac bo juz cos ze mna nie tak jest ... ale cholercia piekne sa te kolumny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
LOLEK coś dla ciebie zerknij , po raz pierwszy widziałem te kolumny w lakierze Granatowym i o to wspomniana "Głowa" z bliska.Ja już teraz mogę powiedzieć że to jednak pozostanie moje niespełnione marzenie...
Z tego co mi wiadomo, wykonczenie tych kolumny moze byc nawet w kolorze rózowym, z dowolnej barwy RAL w cenie :D

I tu się mylisz.Nie będę wyjaśniał szczegółów , ale te monobloki Emotiva na zdjęciu kosztują "Grosze" jakby tam pisało KRELL to faktycznie można by kupić mercedesa "S" klase....;)
Zapodaj rząd wielkosci tych groszy ;)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Udało mi się porównać poniższe trzy modele i co niektórych mogę tutaj rozczarować zwyciężcą, a był to trzeba nadmienić ślepy test, zawodników można było obejrzeć po odsłuchu.

8cyi.jpg
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Zaserwowano nam najpierw zgadywankę jakiej firmy grają kolumny, odgadłem dwie z trzech Martin Logan i JBL, nie odgadłem trzeciej. Różnica pomiędzy trzema modelami była ogromna, jeżeli miał bym wtedy pełny portfel i miał wybierać to stałbym się posiadaczem Array. Co do zgadywanki to byli też lepsi :) ale tam sie bawią też w dzielenie pasma słyszalnego na 100 i zgadywanki która część ze stu nie tak jak się u nas przyjęło bas, średnie i sopran, jest podbita, a które wyciszona :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciekawe co piszesz, ale to wyzsza szkola jazdy. Można wiedzieć czym to było zasilane? Takie slepe testy, w tej klasie sprzętu to genialna sprawa, nie ma chyba nic lepszego. Szkoda ze nie masz więcej zdjęć/video z takich prezentacji, dyskusje, opinie i te wszystkie smaczki towarzyszące takim imprezom :)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Z tego co mi wiadomo, wykonczenie tych kolumny moze byc nawet w kolorze rózowym, z dowolnej barwy RAL w cenie :D


Zapodaj rząd wielkosci tych groszy ;)

Tu jest cena tego urządzenia.

XPA-1 | 500W Mono | Emotiva Audio | High-end audio components for audiophiles and videophiles, spanning 2-channel music systems, as well as 5.1 and 7.1 home theaters. Products include multichannel amplifiers, stereo amplifiers, and monoblock amplifie

Pytałem się człowieka na innym forum jakie to koszty.Powiedział że on dał 3500zł zakupił za 719$ a dolar był wówczas nie całe 3 zł .Czyli przypuszczam że zmieścił byś się w 4000-4200zł.

No jak Lolek pisał w studiach są używane.A te z fotek powyżej Diamond Granatowe to jest "Replika" szok!! trochę pieniędzy mu zostało w kieszeni:)

abbey-rd-classe-1-large.jpg


imgres
Abbey Road Studio



imgres
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Ciekawe co piszesz, ale to wyzsza szkola jazdy. Można wiedzieć czym to było zasilane? Takie slepe testy, w tej klasie sprzętu to genialna sprawa, nie ma chyba nic lepszego. Szkoda ze nie masz więcej zdjęć/video z takich prezentacji, dyskusje, opinie i te wszystkie smaczki towarzyszące takim imprezom :)
Elektronika była firmy Proceed, na fotce widać stojące dwa piecyki :)

wa1d.jpg
 
Do góry