soundbar do 1500zł

collider

New member
Bez reklam
Miałem JBL SB400 całe szczęście udało sie wymienić po 14 dniach na Denon DHT-S514 spełni wszystkie twoje oczekiwania techniczne i nie będzie buczał basem jak JBL był nie do zniesienia w nocy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Moze byl za duzy sub do pomieszczenia albo zle umiejscowiony.
 

nosek88

New member
i cena 2800zł....
ja chcę się zmieścic w 1500zł. a nie będe kupował sprzetu w UK ..

czemu nie :D? napewno obsluga klijenta gwarancja itp lepsze niz w pl :D

moim zdaniem albo sie kupuje kozaka albo tanioszke nie ma polsrodkow na audio sie nie oszczedza
ja tam wolalbym dolozyc tysiaka i miec swiadomosc ze lepszego nie mozna miec niz wywallic i tak kupe kasy i miec mysli typu (ciekawe jak tamten gra...) troche polotu w zyciu:D

albo taka yamaszke http://www.richersounds.com/product/soundbars-sound-base/yamaha/ysp2500/yama-ysp2500-blk 400 funa a te smieszne philipsy i reszta blebsu moze mu cmoknac.... przepasc....
 

pebe86

Member
Bez reklam
nosek88 pamiętaj że każdy ma inne wymagania. Wiadomo że na tym forum, żeby kupić dobry telewizor to przynajmniej 10 000 zł, potem dobre audio przynajmniej 5000 zł itd :)
Ale nie każdy jest audiofilem. Ja miałem okazję wczoraj odsłuchać JBL SB400 i byłem naprawdę miło zaskoczony- w tej cenie naprawdę fajny soundbar, jak ktoś nie chce wydawać kilku tysięcy na audio.
Ale niestety moja druga połówka stwierdziła że jest paskudny i nie ma szans- i wracam do punktu wyjścia ;)
 

collider

New member
Bez reklam
To zobacz soundbary Panasonica. Wygladaja przyzwoicie i dzieki plaskiej budowie nie rzucaja sie tak zonom w oczy ;).
 

collider

New member
Bez reklam
Gra tez bardzo dobrze. Minusy to brak tych wszystkich bajerow do streamowania, nie ma HDMI czy sub na kablu, ale dzwiekowo rekompensuje wszystko.
 
Do góry