Sony seria ZX1 test, opinie użytkowników, wszystko o serii.

ortax360

New member
Witam

Sony sie rozkreca :) .

Najnowsze modele zapowiadają sie bardzo smakowicie .

Na razie czekam na dostawę 46w4500 .

Z4500 swietnie wygląda - 200hz ciekawe jak to bedzie działało ? mała rewolucja w lcd ?



Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

jtd

New member
Bez reklam
200hz ?? Przeciez to bedzie teatr telewizji na maksa.. Marketingowa papka, ale swoja droga sony coraz bardziej odjezdza konkurencji wsrod tv.
 

forzainter1g

New member
Odp

Heh Teraz to juz nie bedzie pytan jaki telewizor za ile i do czego.Tylko ktorego Sonego wybrac:grin:.
Sony naprawde odjechalo konkurencji i to daleko.
Ja tez juz sie sie zastanawiam co tu kupic:
Sony KDL-40X4500,Sony KDL-40Z4500,KDL-40W4500,
Ten tez ma dobre parametry i diodowe podswietlenie:
Sony KDL-40ZX ale wyglad tandetny ta podstawka to jak na kwiaty:D tak samo ten nowy z seri EX tez wyglad nie najlepszy.
Ale najbardziej podoba mi sie Z4500 moze w koncu pozbede sie smug na snookerze.Pamietam jak kupywalem telewizor to zaden nie mogl sie ustrzec tych smug ani JVC V80,Toshiba ZF355,Sharp
LC-42XL2E o Samsungach juz nie mowiac bo to byla zupelna tragedia.W tym Snookerowym porownaniu najlepiej wypadl Sony x3500 chociaz tez mozna dostrzec smugi przy naprawde mocnym uderzeniu.
Mam nadzieje ze to Z4500 to bedzie NAPRAWDE REWOLUCJA w plynnosci obrazu.
Pozdrawiam
 

km1963

New member
Bez reklam
a nie jest tak że po pewnym czasie diody (jakim to inna sprawa - w zależności od swojej pracy) nierównomiernie będą świecić:roll:

pozdr
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Widzę że aż się kurzy w stajni sony:) Dobrze bo fajne tv robią, tylko co to to 200hz ?:) Ciekawe czy 2 razy więcej będzie znaczyło 2 razy lepiej.
 

amadeo

New member
km1963,

Przed diodami są rozpraszacze światła. Nie zauważysz tego. Poza tym żywotność to raczej problem OLED a nie LED. Na razie problemem jest ponoć cena LED stosowanych w podświetleniach LCD.
 

km1963

New member
Bez reklam
Ok dzięki uspokoiłem się
To już wiemy kto będzie nr1. w ....LCD;) :D
Chyba że Phil i Tośka pokażą konkurencyjny produkt ( a może Sharpik? )

pozdr
 

mumu

New member
zaczynam sie gubic w tych oznaczeniach sony. ciezko polapac sie, ktore serie sa wyzsze. dlaczego Z nie ma ledow? X w takim razie jest wyzszym modelem od Z? wyglada na to, ze nie, dlaczego zatem trafil tutaj system 200Hz. zeby to wszystko nie zaczelo isc w ilosc.
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
HHH Zabili mnie .:grin:

Cena znana na 46z4500 ?

Trzeba bedzie pobawic sie troszkę W4500 , potem kupic Z4500 a na koncu X4500:D . Uwielbiam to .

Pozdarwiam
 

km1963

New member
Bez reklam
Jak byś jeszcze wstawiał (komentował) na forum porównania tych modeli to porównanie dla testów Kikiego byłaby ciekawą alternatywą :D ( większe możliwości ? czy też poprostu hobby )
Pozdrawiam
 

rudy

New member
km1963 napisał:
Ok dzięki uspokoiłem się
To już wiemy kto będzie nr1. w ....LCD;) :D
Chyba że Phil i Tośka pokażą konkurencyjny produkt ( a może Sharpik? )

pozdr


Wg. EISA Nr.1 wśród LCD to Philips i Samsung.Nie ma na liście ani jednego Sony.Niedopatrzenie,czy co?Pozdrawiam.
 

ProSiaczek

New member
Jak sony dostanie nagrodę EISA to znaczy, że z układu a nie że jest dobre?!
Przestańmy widzieć wszędzie układ - od tego jest polityka :D
 
Do góry