Sony seria W4500 (40,46,52 cale) 50000:1, 100hz - Test, opinie użytkowników

zenti153

New member
Rudy wrzuć na luz :) Nie jestem tak oblatany w temacie jak ty i mogę popełniać bledy ty je tez popełniasz pewnie :/ Zawsze można spokoje wytłumaczyć i więcej będzie z tego korzyści niż taki gadanie:)
PS: Wracając do tematu jeśli nie znajdę w4500 w ceni do 4,7k to zdecyduje sie na W4000 myślę ze nie popełnię bledu:)
 

tdrk14

New member
odp

Poniżej 5 koła nie kupisz. Zapomnij o W4500 w pewnym sklepie internetowym (najniższa cena na rynku jak na razie) stoi po 5187,12 plus 20 zyla przesyłka taniej nigdzie nie znalazłem.
 

mumu

New member
tdrk14 napisał:
Poniżej 5 koła nie kupisz. Zapomnij o W4500 w pewnym sklepie internetowym (najniższa cena na rynku jak na razie) stoi po 5187,12 plus 20 zyla przesyłka taniej nigdzie nie znalazłem.
wez pod uwage, ze to moze byc wirtualna cena tak jak wirtualne sa te sklepy ;).
 

tdrk14

New member
odp

Lepiej kupić u wariatów i przepłacić 1500 zł lub w innym podobnym dziadostwie. Akurat ten sklep sam sprawdziłem i się nigdy nie zawiodłem, profesjonalna obsługa, szybko i tanio jak chcesz namiar to pisz na priva tu nie będę robił darmowej reklamy. A swoją drogą ciekawe jaką da cenę na ten telewizor Kiki?
 

JaN-J

New member
tdrk14 napisał:
Poniżej 5 koła nie kupisz. Zapomnij o W4500 w pewnym sklepie internetowym (najniższa cena na rynku jak na razie) stoi po 5187,12 plus 20 zyla przesyłka taniej nigdzie nie znalazłem.
\

za miech, dwa na 100% znajdzie. Ja sam zamierzam to kupić ale jak cena 40tki spadnie do góra 4500
 

mumu

New member
tdrk14 napisał:
Lepiej kupić u wariatów i przepłacić 1500 zł lub w innym podobnym dziadostwie. Akurat ten sklep sam sprawdziłem i się nigdy nie zawiodłem, profesjonalna obsługa, szybko i tanio jak chcesz namiar to pisz na priva tu nie będę robił darmowej reklamy. A swoją drogą ciekawe jaką da cenę na ten telewizor Kiki?
tylko, ze jak mozna znac cene jak towaru nawet nie ma. te sklepy wlasnie tak robia.
 

JarBKJar

New member
Sony KDL-W4500

W końcu dojrzałem do decyzji zakupu nowego TV.Na ringu pozostały dwa modele: SonyKDL-40W4500 i Panasonic TH-42PY/PZ800.Używać będę do konsol(Ps3,Xbox360),SD(multimedia),laptopa(filmy).Będę wdzięczny za wszelkie uwagi:)
 

yoursin

New member
Proste i nieskomplikowane pytanie - czy warto dozbierać i zamiast Toshiby 40zf355 kupić Sony 40W4500? Czy różnice pomiędzy tymi odbiornikami są duże?

Pozdrawiam
 

wmwjas

New member
Ja też pozwolę się dołączyć do tego pytania i dodatkowo w rozszerzeniu o nowe modele Toshiby. W moim przypadku w grę wchodzi model 46".
 

Leszczu

New member
Niewiem dlaczego niektorzy sie tak podniecaja tym W4500 ?? co czern czerniejsza co wy chcecie miec bardziej kontrastowego??
mam W4000 52 cale jestem bardzo wymagajacym odbiorcą obrazu
i powiem jedno po co przepłacac ??? zawsze bedzie cos nowego i musza pisac bajery zeby sie to sprzedało bo jak mozna cos nowego wypuscic na rynek nie dopisujac np ze kontrast jest o 10tys lepszy.

W4000 jest bardzo dobrym TV i musial bym miec cos z głowa zeby go wymienic na W4500 po co wam te 100HZ?? było u mnie mase ludzi od czasu kiedy w czerwcu kupiłem W4000 i zaden nie powiedzial zlego slowa
o W4000 czern jest imponujaca niewiem jak moze byc cos czarniejsze chyba ze niektorym reklamy w TV jak< biel staje sie bielsza> namieszały w głowie ,wiem ze sa ludzie co musza miec co pol roku cos nowego bo inaczej dostana swira i nie przezyja .

Mam Ps3 i nie widze potrzeby stosowania 100HZ w tym LCD poprostu obraz jest BDB.
A jezeli bedziemy porownywali non stop cos nowego i chcieli doplacac bo cos tam jest minimalnie moze!!zaznaczam moze lepsze to proponuje poczekac na ULTRA HD w rozdzielczosci 7xxx na 4xxx ja wtedy zmienie swojego W4000 bo wiem ze do tego czasu nic innego mi nie jest potrzebne
nawet jakby smoła sie wylewała z innych TV
 
Ostatnia edycja:

jtd

New member
Bez reklam
Sa rozne gusta... niektorzy np. lubia sobie ogladac "teatr telewizji" a bez 100hz go nie zobacza. Jeszcze tez jest motionflow, ktory zapobiega klatkowaniu. To tez niektorzy wymagaja.
 

ortax360

New member
Ja bardzo czekam juz nie moge sie doczekac . Powinien byc ok 15-19 ( znowu przełozyli ).

Na listopad ? w UK w Sony Centrum twierdzą ,ze bedzie w sprzedazy ok 19 tego miesiaca .
 
Ostatnia edycja:

kksk

New member
ortax360 napisał:
Ja bardzo czekam juz nie moge sie doczekac . Powiniwn byc ok 15-19 ( znowu przełozyli ).

A ja się właśnie dowiedziałem z centrum Sony, że premiera serii W4500 została ponownie przełożona - tym razem aż na 7-8 listopada! To prawda...? :(
 

jac_e_k

New member
O czym Wy piszecie przeciez mozna juz kupic go: skapiec.pl/site/cat/22/comp/371245 czekacie na zamowienie (np. w 1. sklepie 7dni i ju:))
 

kksk

New member
ortax360 napisał:
O jaki rozmiar pytałes ? 40 .46 czy 52 cale?

Pytałem ogólnie o całą serię W4500.

To Centrum Sony, do którego dzwoniłem, ma również sklep internetowy, w którym jest już 46W4500. Powiedzieli, że na razie zbierają tylko zamówienia, które będą realizowane jak tylko TV pojawi się na rynku...
 

tdrk14

New member
odp

Jak na razie to jeszcze tu nie przeczytałem aby ktoś ten model kupił i się nim pochwalił jak mu działa w domu. A więc nie ma go w sprzedaży.
 

serce

New member
Jeśli ktoś kupi ten model to bardzo proszę o szczegółowy test :) Pioneer troszkę kosztuje a chcę sobie trochę odłożyć więc odpada i ostatnio usłyszałem o tym tv a cena 46cali będzie ok 6-6.5tys więc jak najbardziej ok.Oglądałem ten tv jednak model w4000 ale przy bardzo szybkich scenach film dvd i głównie piłka nożna czasem widać spowolnienie,chociaż wiadomo jak to się sprawdza tv w sklepie ... reszta ok i czerń rzeczywiście czarna,o wiele czarniejsza niż samsung i sharp te nowsze modele.
Czy ktoś może potwierdzić że cena będzie 6-6.5tys? Jeśli tak to bardzo fajnie ze strony sony że nie strzelili ceny z kosmosu jak x4500 ... a w4500 to przecież też nowość.
 
Do góry