Sony seria W4500 (40,46,52 cale) 50000:1, 100hz - Test, opinie użytkowników

weja

New member
jeszcze jedno pytanko o matryce

Czy to prawda, że Sony używa matryc LCD produkowanych przez Samsunga, czy to ściema i w rzeczywistości mają własne?
 
Ostatnia edycja:

weja

New member
gdzie kupić z 5 letnią gwarancją?

Namierzyłem (thx. Bogdan) sklep (w tym także internetowy) z Lublina, autoryzowanego dystrybutora Sony, który wszystkie panele pcha z 5 letnią gwarancją w cenie TV. Model 46W4500 (stan na 29.10.2008 ) to koszt 5937 PLN + 119 PLN przesyłka. Raty mają przez Żagla 0,6% na miesiąc, max 24 rat. Dodatkowo promocja dla paneli od 46 do 60 cali na darmowe powieszenie :D w domu klienta przez Sony (w koszta wliczone wieszaczek, kołki, maskownica na kabelki).
Ja już się zdecydowałem na ten sklep i na ten model TV. Jedyne co mnie ogranicza to czas :(, ale w listopadzie (najpóźniej grudniu) się doczekam :)
Pozdrowienia i udanych łowów.;)
 
Ostatnia edycja:

timix

New member
weja napisał:
Namierzyłem (thx. Bogdan) sklep (w tym także internetowy) z Lublina, autoryzowanego dystrybutora Sony, który wszystkie panele pcha z 5 letnią gwarancją w cenie TV. Model 46W4500 (stan na 29.10.2008 ) to koszt 5937 PLN + 119 PLN przesyłka. Raty mają przez Żagla 0,6% na miesiąc, max 24 rat. Dodatkowo promocja dla paneli od 46 do 60 cali na darmowe powieszenie :D w domu klienta przez Sony (w koszta wliczone wieszaczek, kołki, maskownica na kabelki).
Ja już się zdecydowałem na ten sklep i na ten model TV. Jedyne co mnie ogranicza to czas :(, ale w listopadzie (najpóźniej grudniu) się doczekam :)
Pozdrowienia i udanych łowów.;)

wieja daj info, namiar na ten sklep
 

weja

New member
o sklepie z Lublina

Nie wiem czy mogę :hmm: Jeszcze mi zarzucą, że ktoś z tego sklepu płaci mi za reklamę.:D
A tak na poważnie, sklep nazywa się video-top
 

Alan83

New member
Ja mam z 40w4500 z sierpnia (Hiszpania) i wszystko ok ale sprawdze jeszcze na tych specjalnych parametrach.

Dzis zauwazylem ziarnio na obrazach cyforwych (zwlaszcza hd) w cyfrowej UPC ale mam nadzieje ze to efekt jakosci i aury za oknem :)

Jakie macie ustawienia dla analoga a zwlaszcza cyfrowki i dla innych urzadzen (divx, ps3) na swoich telewizorach?
 

weja

New member
jeszcze jeden sklepik

Jest też dystrybutor Sony w Radomiu - firma BEIKO ( www equalia pl ), cena 46W4500 (30.10.2008 ) 5599 PLN + 40 PLN przesyłka (UPS). Gwarancja 5 lat i wieszanie także w cenie TV.
Także z dnia na dzień robi się ciekawie. :D
Tylko się cieszyć. Konkurencja na rynku, to jednak coś fajnego:grin:
 
Ostatnia edycja:

mobor

Banned
te 40zł to chyba tylko przy przedpłacie na konto....



PS 52" ma gorszą matrycę od 46". Jest sporo informacji w sieci na ten temat. Sam widziałem na targach IFA roznice - oba telewizory wisiały 3m od siebie
 

punias007

New member
Kupiłem 52W4500 !!!

Własnie odebrałem moje wymażone 52" z EuroAgd. I mój LCD niema cloudingu ;-)) ..... w dolnym prawym rogu ;-) w każdym innym ma!!! a najwiekszy w górnym prawym.
W sklepie przy oswietleniu moje oko niestety nic niewyłapało ale w domu pociemku to poprostu wk......ia. nawet moja żone .....

Co byscie zrobili na moim miejscu? Poprosze o podpowiedzi.

pozdrawiam punias007
 

punias007

New member
Ramzes765 napisał:
Wymieniaj to chyba oczywiste

Ale kontaktować sie z EuroAgd czy z Sony Poland?

I ile mam czasu na wymiane?

I czy jak moja zona zdjeła folje z ramek to moga sie burzyć ???

jestem skory powalczyc z nimi wszystkimi dla dobra "sprawy" tylko chcuiałbym obrac słuszną strategie tymbardziej że podczas prezentacji w oswietlonym sklepie stwierdziłem że jest oki ale nic niepodpisywałem.

czekam na szybkie podpowiedzi.

punias007
 

ortax360

New member
Sklep i wymiana na inny egzemp. Szkoda tylko ,ze pozbyłes sie foli z lcd . Mogą nie wymienic .

Wymiana do 10 dni , ale lcd musi byc w nienaruszonym stanie . Tak jak go odebrałes .
 

mobor

Banned
na stronach forum firmy sony, przedstawiciel firmy twierdzi ze

1/ nalezy sprawdzic TV przed zakupem /w sklepie/
2/ pozniej mozna kontaktowac sie wylacznie z serwisem
 

ortax360

New member
Tak , własnie tak twierdzą . Potem serwis powie ,ze widziały gały co brały :D i miesci sie w normie .

A tak na powanie to najlepiej jest własnie odbierac i sprawdzic samemu w pomieszczeniu zaciemnionym .

Jezeli sklep ci nie przyjmie to pozostaje serwis i rejestracja naprawy / uszkodzenia/wady lcd z opisem na stronie Sony - http://www.sony.pl/article/id/1211553196345
 
Ostatnia edycja:

cezary777

Member
Dziwie się wam ze kupujecie wadliwe modele o ktorych dobrze wiecie ze maja usreki a potem narzekacje co mam zrobic . Nie lepjej kupic w4000 niema doczego sie przyczepic a te 100 hz w tych modelach jest zupelnie niepotrzebne nizsza cena i niema narzekania co mam teraz zrobic
 

ortax360

New member
W W4000 tez występuje clouding i nawet banding . A 100hz daje rade i warto miec na pokładzie.

Ale fakt : w mniejszej ilosci niz w ser. W4500.
 
Ostatnia edycja:

weja

New member
i już ....

:) zakupy poczynione :D
Oczywiście 46W4500, w Radomiu za 5599 + 100 przesyłka (jednak nie 40)
Teraz zostaje czekać na paczkę
Pozdrawiam wszystkich myśliwych :D , ja już mam to za sobą.:)

P.S. mam nadzieję, że obejdzie się bez problemów z TV
 
Ostatnia edycja:

punias007

New member
No więc...

Zadzwoniłem do SONY ..... spławili mnie że serwis itd że naprawa ale sie nieda że to matryca i takie tam pierdoły... generalnie wrażenie nienajlepsze odniosłem. I powiedzieli żebym pojechał do EuroAgd gdzie kupowałem.

No i pojechałem EuroAgd w Pruszkowie (tam odbierałem tv zamówionego przez net). Pan kierownik sklepu grzecznie mnie przeprosił i powiedział że to niejest jego wina i zaproponował wymiane towaru, wypełnił odpowiednie kwity i nowa 52"ka ma być u mnie w poniedziałek. Hmm ciekawe ile takich Lcd'ków zalicze hihi. Ale sklep zasługuje na pochwałe bo naprawde widać było że chcą pomóc.

Zobaczym co dalej z tym fantem będzie ;-)

pozdrawiam punias007
 
Do góry