Sony seria W4500 (40,46,52 cale) 50000:1, 100hz - Test, opinie użytkowników

ortax360

New member
Wychodzi na to , ze jak ma byc lcd Sony W4500 ( pomijajac ,ze jest jednym z nalepszych ) i pozbawiony chmurek to mamy loterie . Na forum Angielskim tez mamy małą wojenke w tej sprawie . Ja frontu nie zmieniam uwazam ,ze lcd Sony sa bardzo dobre tylko teraz bede odbierał osobiscie i bacznie sprawdzał lcd :D . A juz juz za momencik 46z4500:) .

PS :

Podswietlenie na 0 .
Kontrast (zalezy ) sd 50 , ps3 78 . Oszczedzanie energii na słabe . W nocy zawsze cos wam wyjdzie - widac przeciez podswietlenie matrycy . Obok lcd postawcie oswietlenie np . lampe i bedzie ok .

Pozdarwiam
 
Ostatnia edycja:

qazar

Member
Bez reklam
A czy to seria z nie miała bandingu nawet w wersji pokazowej na IFA ? Przecież to już kompletna klapa sony, mieć takie TV jako pokazówki...
 

jurasick

New member
Ortax jak juz bedziesz mial zetketo daj znac :) napisz pare zdan co myslisz :)Po tescie kikiego w4500 troche sie zniesmaczylem, clouding irytujacy, mam nadzieje, ze w ztkach wyeliminowali banding(moze ktos opisze dokladnie co to jest).
pozdrawiam
 

tomek_fcb

New member
ortax360 napisał:
Obok lcd postawcie oswietlenie np . lampe i bedzie ok .

Pozdarwiam
nie po to kupuje sie tv za ciezkie pieniadze zeby stawiac obok niego rozne gadzety by tylko sztucznie zniwelowac wszechobecne wady ;) dalej mam problem bo chec za w4500 ogromna ale watpliwosci sie nie zmniejaszaja ;/ a w4000 z kolei to styknie tak na chwile bo 100hz juz niedlugo bedzie podstawa
 

tomek_fcb

New member
qazar napisał:
tomek pytanie czy te 100Hz ci potrzebne, nie każdy widzi różnicę z załączonym MF czy z wyłączonym
zgada sie wiadomo ze jak masz 100hz i clouding albo inne nieprzyjemnosci a w drugim tv nie ma wspomagacza MF ale za to jest bez "chmurek" no to wybor staje sie latwiejszy ;)
 

tomek_fcb

New member
qazar napisał:
Dlatego w4500 wrócił do sklepu a w4000 został w domu :D
chyba postapie podobnie bo mam cash na W4000 a W4500 bylby dopiero na gwiazdke osiagalny, pod tv podpinam PS3 amplituner i dekoder UPC Cyfrowe mysle ze styknie bo widzialem mozliwosci tv wstepnie spelnil moje oczekiwania :D mimo iz nie ma 100hz
 

qazar

Member
Bez reklam
Nie szybkie,ale powiedzmy specyficzne, włącz Call of Duty 4, Uncharted, jeśli czarny i "buraczkowe" nie zaciąga to jest ok...
 

qazar

Member
Bez reklam
Smearing to efekt rozmazywania się w momencie ruchu(czy wolnego czy szybkiego) obrazu(w sony D3000 i całej serii W rozmazuje się kolor czarny i "buraczkowe")
 
Do góry