Sony KDL HX700 (40HX700, 46 HX 700) Nowa klasa średnia opinie test, wszystko o serii.

RHJG

New member
Bez reklam
Duzy musi byc

Jak wytłumaczyć Żonie,że powinien być taki duży???:-D:-D:-D[/QUOTE]

Witam bardzo prosto,bedzie lepiej widziala szczegoly makijazu np.u spikerki,roznice w detalach ciuszek i takie tam inne babskie pierdoly,na ktore tylko One sa wyczulone!!!!
Po drugie ktora kobieta tak na prawde nie chce miec duzego?ostateczny argument.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Musi byc duzy

Dobre,ale czy nie zbyt oczywiste?Może się nie nabrać:-D:-D:-D

witam,bo to jest tak jak z firma Funai,napisala na bilbordach w calej Polsce;cyt;"MASZ DUZEGO KUP MALEGO"pospiesznie odpisalem MAM MALEGO, CHETNIE WYMIENIE NA DUZEGO za doplata.
Kuzwa do dzis nie ma odzewu.pozdrowienia dla zony.RH
 

j63

New member
witam,bo to jest tak jak z firma Funai,napisala na bilbordach w calej Polsce;cyt;"MASZ DUZEGO KUP MALEGO"pospiesznie odpisalem MAM MALEGO, CHETNIE WYMIENIE NA DUZEGO za doplata.
Kuzwa do dzis nie ma odzewu.pozdrowienia dla zony.RH

Żona dziękuje za pozdrowienia,raczyła się nawet uśmiać ale czuję,że skończy się na 40 calach.A niby ja tu żądzę :confused:.Ech,kawalerski stan...Wróćmy jednak na ziemię,przy SD z kablówki (Vectra-przyzwoita) 40 na razie wystarczy :???:.A tak już całkiem poważnie,czy ta "szyba" to szyba,czy jakiś wynalazek,podobno oferują wymianę gdyby coś się stało?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Szyba

Witam,z ta szyba to ciezko jednoznacznie odpowiedziec,(szybopodobne)Mysle,ze dla sprawdzenia nie warto ja specjalnie walnac bo to kosztuje i to prawdopodobnie sporo.Tak wymieniaja.pozdr.
 

kistian

New member
Przy odległość od TV bede miał góra 2.5m czy przy tej odległości lepiej będzie kupić 40" czy 46" ? Żeby obraz przy tej odleglosci był wyraźny...;/ Jak uważacie
 

dyrooo

New member
Ze swojego doświadczenia powiem, że 46 cali przy tej odległości będzie w sam raz . Ja aktualnie do tv mam jakieś 2,7 - 3 m i 42 cale koniecznie chce wymienić na większy. Tylko do materiału HD brał bym w ciemno 52 cale ale dla sygnału SD to trochę za duża przekątna przy tej odległości. Chociaż Sony ma bardzo dobre polepszacze obrazu i oglądając 55` na żywo tylko cena powstrzymała mnie przed zakupem :).
 

Ares78

New member
Witam,z ta szyba to ciezko jednoznacznie odpowiedziec,(szybopodobne)Mysle,ze dla sprawdzenia nie warto ja specjalnie walnac bo to kosztuje i to prawdopodobnie sporo.Tak wymieniaja.pozdr.

Najważniejsze, że jest wymienna, chociaż wiadomo swoje to kosztuje, ale wciąż jest dużo tańsze niż zakup nowego telewizora :) Dobre jak ktoś ma małe dzieci, które mają tendencje do rzucania zabawkami w telewizor.

j63: Lepiej byłoby pokusić się o 46 cali, ale jak ma być jakiś konflikt z tego powodu to 40stka też wystarczy najwyżej będziesz czasami się przysuwał do telewizora.

dyrooo: przy SD 52 cale dla odległości 3 metry to zdecydowanie za dużo, do HD owszem byłoby ok i nawet powinno się przysunąć na 2,5m, żeby lepiej wyłapywać szczegóły.
 

mario_p

Member
Witam, mam pytanie czy można w HX opisać wejścia tv? np HDMI-1 sat, a-v 1 - video itp. Niby nic ale coraz więcej wejść ma tv i ciężko zapamiętać, widziałem to w Samsungu i wg mnie ok.
 

kistian

New member
Telewizorek już w domu, dzisiaj będą testy na grach na ps3. Później filmy w HD (z cyfry) tylko teraz cos mi się cyfra poje...popsuła i nie działają mi kanały HD. Wieczorem do nich zadzownie.

Jeśli chodzi o pierwsze wrażenia telewizor ekstra. Jakość ekstra. Jak przeglądałem nagrane filmy z HBO HD.

Więcej napiszę później
 

kistian

New member
No i jestem po pierwszych testach. Gry chodzą świetnie. Wszystko płynnie, czerń naprawdę rewelacyjna. Sony naprawdę się postarało. Również kanały w jakości HD są ekstra. Wszystko wyraźne, takie jakie powinno być. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Wykonanie też mi się bardzo podoba :)
Naprawdę nie mam na razie żadnych zastrzeżeń, a jestem nawet wymagającym kinomanem ;)
 

robcio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam - może ktoś z Szanownych orientuje się jak najlepiej skalibrować HX700 z blu-rayem pioneera i cyfrą+? ? :)
 

kistian

New member
Z wielka chęcią bym wstawił fotki, niestety nie potrafie zrobić dobrej jakości zdjęcia ;/ Nie wiem jak skalibrować aparat żeby dobrze wyszlo;/
 
Do góry