Sony KDL 32D3000

GMB

New member
ortax360 napisał:
Witam

Zdjecia D3000 z PS3 1080/24fps

link: http://nilo.zenfolio.com/p82661088/



Pozdrawiam .

Na jednej z fotek widać info w rogu TV. Pisze tam PS3 1080/24p. Mam dwa pytania. Czy w V2500 jak mam PS3 podpięte przez HDMI też powinno wyświetlać info o podłączonym sprzęcie? U mnie nie pisze PS3 tylko wyświetla się sama informacja o rozdziałce i porcie. Drugie pytanie: czy to 1080/24p to 1080p czy i?
 

Emiel

New member
Tak to jest jedynie podpis ustawiony na sztywno.

Ja mam jednak inne pytanie, czy ktoś mi może powiedzieć co mam zrobić, żeby mi na D3000 wyświetlało filmy z PC na połączeniu DVI-HDMI? Na tych samych ustawieniach i drugim kablu VGA - VGA filmy normalnie się odtwarzają, ale już po HDMI nie. Wydaje mi się, że problem tkwi w jakimś zabezpieczeniu Windows Media Playera bo obraz całego systemu i np. z quickTime odtwarza się ok. W takim wypadku może ktoś polecić playera, który odtwarza wszystkie standardowe formaty (.avi itd.) oraz formaty hd? Zna ktoś jakiś sposób, żeby to obejść w WMP, bo jednak jakość po DVI wydaje mi się ciut lepsza.

Głupie zabezpieczenia cyfrowe ;), nie po to kupowałem kabelek DVI-HDMI, żeby go nie używać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
wszystkie zdjęcia są już zakończone - trwa opis modeli :
32 LX 70 Panasonic
32 D 3000 Sony
32 P 80 JVC
32 Sharp RD 2
32 Loewe Xelos
Jutro od 10.00 będą zamieszczene .
Członkowie klubu hdtv - mogą je dostać w pełnym formacie do własnych powiększeń i porównań. Bo zmniejszony obraz nie zawsze jest najwyraźniejszy :(
 

ortax360

New member
Witam

Do Emiel :(Tak to jest jedynie podpis ustawiony na sztywno )


Zdjecie przedstawiajace 1080/24p .



NAZWA WEJSCIA JEST OPISANA JAKO PS3 I TO JEST WŁASNA NAZWA przypisana . . do wejscia AV. ...

Natomiast .

NAZWA WYSWIETLANA 1080/24P: jest to 24fps z Blu-ray

(System 24p True Cinema – wierna reprodukcja obrazu kinowego )

32d3000 przyjmuje i wyswietla sugnał 1080p- 24fps . przez hdmi (1.3 )


LCD S0NY V2500 Nie wyswietla 1080/24P.

Pozdrawiam .
 
Ostatnia edycja:

jtd

New member
Bez reklam
Przeciez mozesze pisac to dlaczego mowisz ze temat jest zablokowany?:eek: A jesli czekasz na zdjecia z porownania, to i tak sie nie doczekasz bo sa tylko dla klubowiczow8)
 

pafcio

New member
jtd napisał:
Przeciez mozesze pisac to dlaczego mowisz ze temat jest zablokowany?:eek: A jesli czekasz na zdjecia z porownania, to i tak sie nie doczekasz bo sa tylko dla klubowiczow8)

jestem klubowiczem i jeszcze ich nie dostałem!!!!
to czekanie jest bardzo denerwujące:x:x:x
 

Gatekeeper

New member
spokojnie pafcio, :)

rozmawiałem z kiki'm, zdjęcia będą w poniedziałek. Miał podczepić w sobote, ale musiał wyjechać i nie dało rady.

Natomiast.........jeżeli chcesz je dostać na maila, to istnieje taka możliwość, ale z góry uprzedzam: NIE RADZE - każda fotka ma po 4-5mb. Wysyłanie czegoś takiego na skrzynkę trwa z 20min. Wiem co mówię, bo kilka już dostałem i nie wiem czy ma to dalszy sens, bo fotek jest razem z 200 albo 300 i w takim wypadku będzie to trwało latami :)

Stwierdzam, że chyba lepiej poczekać na mniejsze fotki na serwerze, a potem ewentualnie męczyć o wybrane, większe zdjęcia.

P.S. Jak chcesz, te co już mam to dawaj maila - prześle.

pozdro
 

pafcio

New member
Gatekeeper napisał:
spokojnie pafcio, :)

rozmawiałem z kiki'm, zdjęcia będą w poniedziałek. Miał podczepić w sobote, ale musiał wyjechać i nie dało rady.

Natomiast.........jeżeli chcesz je dostać na maila, to istnieje taka możliwość, ale z góry uprzedzam: NIE RADZE - każda fotka ma po 4-5mb. Wysyłanie czegoś takiego na skrzynkę trwa z 20min. Wiem co mówię, bo kilka już dostałem i nie wiem czy ma to dalszy sens, bo fotek jest razem z 200 albo 300 i w takim wypadku będzie to trwało latami :)

Stwierdzam, że chyba lepiej poczekać na mniejsze fotki na serwerze, a potem ewentualnie męczyć o wybrane, większe zdjęcia.

P.S. Jak chcesz, te co już mam to dawaj maila - prześle.

pozdro
pafcio@poczta.onet.eu
 

Aristos

New member
A ja tylko dorzucę informację odnośnie modelu 40D3000 bo kilkanaście postów wcześniej ktoś krakał że w Polsce nie bedzie..:???: Pofatygowałem się osobiście na info-linię Sony Poland i miła Pani powiedziała że wchodzą do dystrubcji od 15 lipca :eek:k: Nie była tak wylewna jeśli chodzi o planowaną cenę bo podobno jeszcze nie jest ustalona :)

Aha, generalnie w Gdańsku 32" D3000 można zobaczyć w Jończaku w Centrum Manhattan - wrzucili go na sam koniec sklepu a na ekspozycji kiszą jakieś stare Bravie i Panasy..:eek: Ledwo go znalazłem - chyba na gwałt chcą wypchnąć starocie zanim go postawią na widoku...:)
 

photosmart

New member
Aristos napisał:
A ja tylko dorzucę informację odnośnie modelu 40D3000 bo kilkanaście postów wcześniej ktoś krakał że w Polsce nie bedzie..:???: Pofatygowałem się osobiście na info-linię Sony Poland i miła Pani powiedziała że wchodzą do dystrubcji od 15 lipca
byłoby miło, ponieważ jestem przed kupnem LCD i biorę go również pod uwagę. Z chęcią zobaczę go w akcji ... tydzień, dwa nie robi już różnicy.
pozdrawiam
 

kini0

New member
Bez reklam
większy!!

a ja poczekam na 46''..... tylko nie wiem czy przy HD ready nie będzie za duży.
Oglądać będę z min. 2-2,5 metra, żródłó- c+, dvd i ps 3
 

darwadarwa

New member
Aristos napisał:
A ja tylko dorzucę informację odnośnie modelu 40D3000 bo kilkanaście postów wcześniej ktoś krakał że w Polsce nie bedzie..:???: Pofatygowałem się osobiście na info-linię Sony Poland i miła Pani powiedziała że wchodzą do dystrubcji od 15 lipca :eek:k: Nie była tak wylewna jeśli chodzi o planowaną cenę bo podobno jeszcze nie jest ustalona :)

Aha, generalnie w Gdańsku 32" D3000 można zobaczyć w Jończaku w Centrum Manhattan - wrzucili go na sam koniec sklepu a na ekspozycji kiszą jakieś stare Bravie i Panasy..:eek: Ledwo go znalazłem - chyba na gwałt chcą wypchnąć starocie zanim go postawią na widoku...:)
7333zl z Vatem
http://www.sirius.pl/towar_karta_42111.html
 

PiotrekDGT

New member
Mógłby mi ktoś z obecnych tutaj forumowiczów odpowiedzieć na pytanie jak na tej Bravii ogląda się piłkę nożną (SD i HD)?
Czy bardzo widać smużenie?
Jak wypada ostrość obiektów?
Źródła sygnału to nbox oraz dekoder C+ (SD, Philips)...

Z góry dzięki za odpowiedź.:)
 
Do góry