Sony HX750 płynność obrazu

tedi111

New member
Witam dzięki za szybką odpowiedz też tak myślałem że ten sprzedawca w ogóle się nie zna i nie wie co mówi nie mam okazji sprawdzić tego tv w sklepie bo bardzo pracuje do póżna i gdy wracam sklep zamknięty jest.Nie chce wydać żle swoich ciężko zarobionych pieniędzy A masz może jakieś inne linki ,fora gdzie można poczytać o tym modelu i innych modelach
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Panowie dlaczego nasze stacje HD nie nadaja obrazu 1080i 60 tylko i50? Przeciez skoro oryginal jest krecony w 24p to konwersja do 60i powoduje lepsza plynnosc, przynajmniej tak mi sie wydaje.
Wydania Blu ray maja albo oryginal 1080p24 albo 1080i60.
 

moraf

New member
Witam,od ponad 2 tygodni jestem posiadaczem tego wydawało mi się super tv,wydawało się bo przez 2 tygodnie prób ustawiania obrazu nie da się wyeliminować "latareczek" w rogach ekranu,w dzień spoko,tego nie widać ale oglądając w nocy to nie jestem w stanie w ogóle skupić się na oglądanym materiale bo dobijają mnie te właśnie latareczki,oczywiście mogę dać jasność na 10 i podświetlanie na 0 tylko że wtedy nie da się korzystać z tv.Nie wiem jak Ty whiplash na to się zapatrujesz,bo na pewno nie da się ustawić tego odbiornika żeby tych latareczek nie było,czy po prostu je akceptujesz ale dla mnie nie jest to do zaakceptowania i gdybym tylko miał kupca to od razu bym go sprzedał,nawet za niższą cenę,no bo w tej klasie cenowej przy tych rozmiarach cenowych takiego czegoś się nie spodziewałem,czy po prostu wszystkie LEDY tak mają bo jeśli tak to szkoda wywalać tyle kasy i nie mieć z tego frajdy,lepiej kupić LEDA za połowę ceny i wtedy można śmiało oko przymykać na wady no bo czego się można spodziewać za niską cenę ale jak już się płaci 2 x tyle no to chyba powinno się być zadowolonym,i nie mam tu na myśli jakichś wi-fi,czy innych bajerów.Jeśli nie sprzedam to mam ogromną nadzieję że się zepsuje wtedy jak już nie będzie go na rynku i wymienią mi na nowszy model i większy za dopłatą.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Wszystkie LEDy maja wieksze lub mniejsze problemy z podswietelniem matrycy ale bez przesady, moze ci sie trafil wadliwy bo moj swieci prawie idealnie, jak sie na sile przypatrzy czlowiek to i moze cos zauwazy ale absolutnie nie przeszkadza to w ogladaniu TV w nocy. Przy jasnosci na 50 kazdy poziom podswietlenia nie powoduje u mnie zadnych latarek. W zaawansowanych ustawieniach wlacz korekcje czerni, kontrastu i aut. zmniejszenie swiatla na Srednie.

Poprzedni LCD mialem ze zwyklym podswietleniem i po przesiadce na LED Sony szczeka mi opadla jaka przepasc w jakosci obrazu, tez sie obawialem cloudingu po lekturze forumowej ale wszytko okazalo sie ok.
 
Ostatnia edycja:
Do góry