Sony Bravia 7

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Za 5/7 lat i tak będzie chęć wymiany Sony 9 , bo technologia i tak idzie codziennie do przodu
Nik nie ogląda i nie słucha 2 systemów w jednym czasie w jednym pomieszczeniu

Co się szczypać , brać flagowca za 40-100k i się masturbować pod niego . Miłych chwil sam na sam z ekranem:)
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
Za 5/7 lat i tak będzie chęć wymiany Sony 9 , bo technologia i tak idzie codziennie do przodu
Nik nie ogląda i nie słucha 2 systemów w jednym czasie w jednym pomieszczeniu

Co się szczypać , brać flagowca za 40-100k i się masturbować pod niego . Miłych chwil sam na sam z ekranem:)
Przecież możesz też jeździć polonezem.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Mogę jeździć Hondą , nie musi być Maybach
Ale są tacy ,którzy wolą Maybacha.Wszystko zależy od priorytetów.
A swoją drogą ...jeśli porównujesz TCL do Hondy ,a takie mam wrażenie ,to chyba bardzo nie lubisz Hondy i masz bardzo marne zdanie o niej.
Bo porównanie Hondy ,uważanej za trwałe i dość niezawodne samochody do sprawiającego notoryczne problemy w użytkowaniu TCL jest mocno nietrafione.
A przypadku Hondy raczej trudno spotkać problematyczną sztukę ,gdzie w przypadku TCL trudno trafić egzemplarz ,który nie sprawia problemów.Taka mała różnica.
 

luck76

Well-known member
Ale są tacy ,którzy wolą Maybacha.Wszystko zależy od priorytetów.
A swoją drogą ...jeśli porównujesz TCL do Hondy ,a takie mam wrażenie ,to chyba bardzo nie lubisz Hondy i masz bardzo marne zdanie o niej.
Bo porównanie Hondy ,uważanej za trwałe i dość niezawodne samochody do sprawiającego notoryczne problemy w użytkowaniu TCL jest mocno nietrafione.
A przypadku Hondy raczej trudno spotkać problematyczną sztukę ,gdzie w przypadku TCL trudno trafić egzemplarz ,który nie sprawia problemów.Taka mała różnica.
TCL jest jak Dacia Duster. Ma dobre silniki od Renault, w wybranych modelach napęd na 4 koła albo dużą przestrzeń ładunkową ale na tym się kończy. Jakość elementów wykończeniowych, komfort użytkowania, technologie, nie mówiąc o prestizu to już inny świat.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Wszystko śmiga elegancko
I bardzo dobrze ,że tak jest.I że jesteś zadowolony. (y)
Chcecie trolowac i pitolić ?
Nikt nie zamierza tego robić.
Ale Duster Hondą nie będzie .Nawet jeśli miałeś tyle szczęścia ,że trafiłeś na egzemplarz ,który nie sprawia problemów.
A jeśli chodzi o TCL i jego problemy z użytkowaniem, to wystarczy poczytać to forum .
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kogo pytasz, przecież tutaj nikt nie zestawiał tych tv obok siebie, a nawet gdyby zestawił, to ocena i tak byłaby mocno subiektywna.
Weż kup dwa tv, rozpakuj, postaw na komodzie, podłącz wszystkie możliwe żródła, od SD do 4K, zresztą sam wiesz co oglądasz i sam zdecyduj.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Za dużo zabawy.

No widzisz, a my tu od lat ściagamy po kilka ampli, skrzynek, playerów, wysyłamy do siebie, porównujemy, to samo z tv.
U mnie Samsung wracał w tym samym dniu do sklepu, znoszenie, wożenie, z następną sztuką to samo, dzień stracony, ale potem kilka lat spokoju.
Więcej tu na forum przesiedzisz i stracisz bezproduktywnie czas, jak sam się za to zabrał.
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
No widzisz, a my tu od lat ściagamy po kilka ampli, skrzynek, playerów, wysyłamy do siebie, porównujemy, to samo z tv.
U mnie Samsung wracał w tym samym dniu do sklepu, znoszenie, wożenie, z następną sztuką to samo, dzień stracony, ale potem kilka lat spokoju.
Więcej tu na forum przesiedzisz i stracisz bezproduktywnie czas, jak sam się za to zabrał.
Ja to mam nie odparte wrażenie że on wcale TV nie szuka tylko wciąż próbuje wywołać gówno burzę na forum.. Taki skryty troll... 😉
I tak skończy z kolejnym TCL bo nikt poważny nie płaci za TV podwójnej/potrójnej ceny 😁😜
 

czarny2807

Well-known member
Bez reklam
Ja to mam nie odparte wrażenie że on wcale TV nie szuka tylko wciąż próbuje wywołać gówno burzę na forum.. Taki skryty troll... 😉
I tak skończy z kolejnym TCL bo nikt poważny nie płaci za TV podwójnej/potrójnej ceny 😁😜
Nikt poważny to takich bzdur nie pisze. I pewnie też nikt poważny nie kupuje zegarka za kilkaset tysięcy. Ale wybaczam skoro masz "nie odparte wrażenie".
 

luck76

Well-known member
Ja to mam nie odparte wrażenie że on wcale TV nie szuka tylko wciąż próbuje wywołać gówno burzę na forum.. Taki skryty troll... 😉
Masz naturalne prawo do “nie odpartego” wrażenia, że ktoś próbuje wywołać “gówno burzę”. Ja mam więcej niż nieodparte wrażenie, że nie jest to gównoburza.
I tak skończy z kolejnym TCL
Może być również tak.
bo nikt poważny nie płaci za TV podwójnej/potrójnej ceny 😁😜
To nie jest kwestia powagi a zasobności portfela albo określonego z góry budżetu. Jeśli nie masz wystarczającej kasy albo cena przekracza zabudżetowaną kwotę, wówczas szukasz, sprawdzasz, pytasz i się zastanawiasz. Uważam, że nie ma to nic wspólnego z powagą lub jej brakiem, w przeciwieństwie do sytuacji, w której ktoś twierdzi że Dacia jest lepsza od Audi :)
Nikt poważny to takich bzdur nie pisze. I pewnie też nikt poważny nie kupuje zegarka za kilkaset tysięcy.
Patrz odpowiedź powyżej cytatu.
 
Do góry