Sony 55XD8505 - subiektywna mini recenzja po zakupie sprzętu

Malix7

Member
Przy takiej kwocie to pewnie że lepiej nówkę, chyba że dogadasz się z gościem za 4k to już jakaś różnica będzie.
 

Idaho70

Member
To jest nas dwóch :D
Czy jak weźmiemy dwa TV to można to podciągnąć pod zakupy grupowe? Wtedy kiki będzie musiał dać dodatkowy rabat :D :D
 

strazakp

Banned
Sony 55xd8505 i 55xd8599 są w takiej samej cenie...który lepszy? Czy są jednak takie same a to tylko różnicą w ich symbolach?
 

Graffy

New member
Dokładnie i do tego raty 0%
Nie czekam na nowe modele bo i tak przekraczam założony budżet 4000PLN na TV.
 

strazakp

Banned
Dokładnie i do tego raty 0%
Nie czekam na nowe modele bo i tak przekraczam założony budżet 4000PLN na TV.
Ja na raty nie biore.
Ja tez nie bede chyba czekał na nowe modele bo nie ma szans ze beda w dobrych cenach. mój budzet to 5000zł ale jak by np 55xe8505 kosztował 5500zł to bym kupił, tylko to marzenie ;-)
 

pepka

Member
Bez reklam
^ bez szans. 4790 za 8599 to bardzo dobra cena. Xe85 może tyle nigdy nie kosztować, ani na Święta, ani za rok.
 

strazakp

Banned
^ bez szans. 4790 za 8599 to bardzo dobra cena. Xe85 może tyle nigdy nie kosztować, ani na Święta, ani za rok.
Teraz tylko Kiki trzyma mnie w niepewności bo pisał że warto poczekać na nowe modele, dobrze wiedząc że jestem zainteresowany 55xd85. Ceny nowych mogą sie pojawić dzis lub jutro...podobno.
 

pepka

Member
Bez reklam
Dlaczego ściema? Jest wyższy, tak jak podają. Sony to nie LG ;-).
Mimo to zakładam, że w realu różnica jest nie do zauważenia.
 

pepka

Member
Bez reklam
Ceny lepsze niż rok temu na wejściu (tak mi się zdaje). Pytanie czy lepsze są też telewizory ;).
 
Do góry