Sonda: Sklep NKTelectro

andy0409

New member
Witam wszystkich,
znalazłem dziś ww. sklep internetowy http://nktelectro.bazarek.pl/category/44405/plazmowe.html z super niskimi cenami, przynajmniej na to co mnie interesuje (Samsung PS50A656 za 4749,-).
Asortyment nie jest może za wielki ale warunki zakupu wyglądają w porządku.
Zapłacić można za pobraniem, wystawiają faktury, oczywiście są towary z gwarancją producenta jak też z własną sprzedawcy. Wyraźnie podkreślają 10 dniowy termin zwrotu towaru w przypadku rozmyślenia się z zakupu.
W związku z tym mam pytanie do Was, czy ktoś coś u nich kupował i jakie ma spostrzeżenia.
Przy tych cenach, niższych w niektórych przypadkach od sławnego Oskar Media vel buyer100, nic do tej pory o tym sklepie nie znalazłem na naszym forum.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

Pozdrawiam
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Śmiem wątpić, że przy takiej cenie sprzętu telewizor pochodzi z polskiego kanału dystrybucyjnego Samsunga i posiada gwarancję Samsung Polska. W regulaminie tego sklepu jest napisane: "Wszystkie produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski przez okres minimum jednego roku." Więc jak sami widzicie z gwarancją może nie być "różowo" :???:

PS.
Mój kolega z pracy zamówił u nich Samsunga PS50A656. Wczesniej tzn. 2.08.08 zamówił ten sam sprzęt w firmie RTVMedia.pl - sam mu poleciłem tą firmę. Niestety widocznie sprawa jest prosta jak mają sprzęt na stanie. Ja przed zakupem kontaktowałem się z nimi i potwierdzili, że mają na stanie towar który chce kupić. On zaufał temu co mają napisane na stronie (dostawa 1-2 dni) i się zawiódł. Najpierw powiedzieli, że sprzęt będzie na 100% w czwartek lub piątek. Oczywiście sprzętu nie było, a dzisiaj Pani handlowiec zaproponowała koledze inny model, ponieważ tamtych narazie nie spodziewają się w dostawach (porażka). Dobrze, że wybrał "płatność za pobraniem", więc zrezygnował z zamówienia w RTVMedia i zamówił sprzęt w NKTelectro. Podobno TV ma być od polskiego dystrybutora z gwarancja Samsung Polska. W rozmowie telefonicznej powiedzieli mu, że nie mają go na stanie tylko mają zarezerwowane u dystrybutora 3 szt. i telewizor będzie miał na 100% w poniedziałek (jak dla mnie to troche dziwne). Wpłacił im całą kwotę na konto, ponieważ opcja "za pobraniem" jest możliwa, ale żądają 25% zaliczki i wysyłka kosztuje 120zł (przy przedpłacie na konto 80zł). Według mnie zrobił źle, że zapłacił im z góry za sprzęt. Ja bym napewno tak nie zrobił. Jaki będzie finał transakcji - zobaczymy za tydzień. Pozdr.
 
Ostatnia edycja:

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzisiaj kolega który zamówił tam TV próbował sie do nich dodzwonić zapytać co z zamówieniem, ponieważ dzisiaj mieli już mieć sprzęt na stanie. Niestety próbował kilkanaście razy - bezskutecznie. Nikt nie podnosił słuchawki. Zobaczmy jak dalej będzie rozwijać się sytuacja :roll:
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Opisywana we wcześniejszych postach transakcja z NKTelectro miała się dzisiaj zakończyć, tzn. handlowiec obiecał ze na 1000% w poniedziałek sprzęt będzie u klienta końcowego. Niestety sprzętu nie ma, a do firmy w zaden sposób nie można się dodzwonić (cały czas zgłasza się poczta głosowa). Moje zdanie jest następujące - wyglada na to, że to kolejni oszuści i naciągacze. Zobaczymy kiedy i czy wogóle zrealizują to zamówienie, ewentualnie jak długo potrwa odzyskanie wpłaconych pieniędzy. O dalszym przebiegu sprawy będę informował Was na bieżąco. Na dzień dzisiejszy przestrzegam przed zakupami w tym sklepie!
 
Ostatnia edycja:

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wczoraj wieczorem pojawiło się "światełko w tunelu". Chociaż kontakt telefoniczny z firmą jest niemożliwy, to zamówienie zmieniło status na wysłane. Teoretycznie dzisiaj (najpóźniej jutro) TV powinien dojechać. W takim razie czekamy na kuriera, zobaczymy czy sprzęt faktycznie dojedzie o czy będzie miał gwarancje Samsung Polska. Pozdrawiam :)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
A wysyłaleś do nich maile, czy tylko dzwoniłeś? Przyznam się,że jeszcze nigdy nie musiałem telefonicznie nic ustalać w żadnym ze sklepów internetowych, w których dokonywałem zakupów. Nie było ich wprawdzie wiele, zaledwie kilka, ale jednak.

ArtS :)
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wysyłane było kilka maili, na żaden nie odpowiedzieli. Dzisiaj TV nie dojedzie bo dzwoniłem do firmy kurierskiej którą "podobno" telewizor został wysłany i nie mają takiej przesyłki. Zobaczymy jutro :)
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i TV jak nie było tak nie ma, także przestrzegam przed kupowaniem w tej firmie. Kontakt niemożliwy, nie odpisują na maila, nie odbierają telefonu. Pieniądze wzieli a sprzętu nie ma, chociaż status wysyłki zmienił się na wysłano 18.08.2008. Według mnie to naciągacze i złodzieje !!!
 

BoDeX

New member
No to już nawet doszło do tego , że skrzynka w telefonie nie pozwala
nawet na zapisanie wiadomości ... ciekawe, ciekawe .


Nie ma nikogo z Wrocławia,kto mógłby zrobić reportaż o tej firmie ?
Czy dopiero jak znikną , to będzie lament ?
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Może ktoś z Was jest z Wrocławia i mógłby sprawdzić tak z ciekawości co się mieści pod adresem podanym na stronie: http://nktelectro.bazarek.pl/kontakt.php ewentualnie też adres magazynu w Bolesławcu.

PS.
Wpisałem na naszej-klasie imię i nazwisko które jest podane na stronie jako właściciela firmy.
Znalazło tylko jedną osobę pasującą do tych danych i do tego z Wrocławia więc to może być ten człowiek: http://nasza-klasa.pl/profile/147508
 
Ostatnia edycja:

Lord Rayden

New member
A to czytałeś ?
"Przepraszamy za czasowe problemy z połączeniami telefonicznymi
związane są one z dużym przyrostem zapytań po integracji z porównywarkami

prowadzimy działania mające usprawnić kontakt poprzez

zatrudnienie osób odpowiedzialnych za kontakty telefoniczne z państwem

a do tego czasu zapraszamy do

korzystania z nowej formy kontaktu poprzez formularz

kontaktowy poniżej, odpowiemy możliwie najszybciej na każdą wiadomość."


Tekst z ich strony.

Dzięki tej stronie dowiedziałęm się ,że mój wymarzony Koreańczyk ;) waży 45 kg ;) :eek:. Kosztuje 3400 zł.

Ten adres to jakaś kamienica pewnie. To stara dzielnica Breslau. Jesli dobrze trafiłeś w NK to szef firmy to młody człowiek.

Ciekawe czy gwarancja producenta oznacza np. gwarancję Samsung Polska czy równie dobrze Samsung Germany ?
 
Ostatnia edycja:

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czytałem. Według mnie ten sklep to po prostu jedna wielka ściema. Na stronie nie ma nigdzie podanego regonu firmy. Mógłbym wtedy ustalić czy wogóle taka firma istnieje bo mam podejżenia ze to jedna wielka fikcja. Zobacze co uda mi się ustalić i jak będę coś wiedział to napisze. Pozdr.
 

kostka

New member
kupilam aparat w tym sklepie, wszystko byloby ladnie, gdybym nie wplacila im kasy:/ w sluchawce glucho, na maile nie odpisuja :confused:
 
Ostatnia edycja:

kostka

New member
na skapcu jest kilka pozytywów, wiec moze nie sa to do konca oszusaci, skoro sa osoby, ktore dostaly swoje zamowienia bez problemow:confused:
 
Ostatnia edycja:

covenant

New member
Witajcie,

Mam ten sam problem. Wpłata 18.08.2008 następnie "0" kontaktu. Na razie jeszcze cierpliwie czekam może jednak się uda nie stracić pieniędzy. Na stronie skapiec.pl w ocenach sklepu pojawiają sie między negatywami także i pozytywy. Jeśli komuś z Was dotrze w końcu przesyłka to powiadomcie o tym na forum. Powodzenia

Możecie także pisać na: covenant[at]poczta.fm lub dzwonic na: 509 765 550
GG:5802090
 
Ostatnia edycja:
Do góry