Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja nie wiem co ludzie maja do posiadaczy bmw. Calkiem sympatyczne auta.

Sam mam bmw skarbonke e38 740i 4,4l z 2000r. :)

Mialem w tym roku kupic nowego passata 220km w dieslu (skoda, kia, audi a6 i a4, bmw 3 nie przypadly do gustu) ale szczerze powiem auta te marne sa w porownaniu do starej lekko pordzewialej duzej i wygodnej bawarki w wersji 7. I jakos tak zwlekam z decyzja...
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
armani ten koleś z bmw coś ci zrobił czy co ? bo jedziesz po nim jakby to on kręcił bączki :/

Podejmie probe wytłumaczenia:razz:
CAPARZO, chodzi o to ze spotkali się dwa bardzo marnych aktorów , z teatru absurdu.
Jeden i drugi udawali bardzo mocnych "gangsterów". Jeden naćpany "pseudo-gangster" na pseudo-auto, drugi chciał pokazać że jego śmiałość nie zna granic. Do momentu jak zobaczył drugiego "śmiałka" w stanie "mam cały świat w du...ę i jestem Al Capone". Tylko ze w bardzo marnym wykonaniu.
A sugestia jest taka ( w czym z Armani calkowicie zgadzam sie): Jeżeli jesteś taki kozak i udajesz wielkiego Supermena , to rób to do końca. W tym wypadku , wyciągasz Al Capone z samochodu i bieś. Bieś nogami, do pól przytomności. Udawanie jest żałosne.
Czołem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
armani ten koleś z bmw coś ci zrobił czy co ? bo jedziesz po nim jakby to on kręcił bączki :/

Ależ nic mi nie zrobił, spokojnie, tyle, że dla mnie też jest zwyczajnie śmieszny ;)
Ja rozumiem, że każdy może się zdenerwować, ale tutaj też widać narwańca który myślał, że nawojuje, a jedynie sprowokował idiotę.
To już jak taki kozak, to mógł wycharatać gościa z auta, zabrać kluczyki i zadzwonić na policję.
Prawda jest taka, że zobaczył równego sobie przez szybę i odpuścił.
On szedł go lać i tyle. Nie widzisz tego? Oczywiście powinien, należało się, ale jak już trzymamy się litery prawa, to nie on jest od wymierzania sprawiedliwości.
Pomijam już fakt, że jechał z małym dzieckiem.

Edit: Teraz doczytałem Savrona.
Dokładnie o to chodzi. 100% racji!
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jeżeli ktoś kręci bączki na ulicy, trzeba z góry założyć, że jest on chory/ naćpany albo chory i naćpany. Najlepsze wyjście z takiej sytuacji to gościowi skuć mordkę trochę, ale jak widać na filmiku nie ma co ryzykować.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wyświetla filmu, u mnie czarna plama.
Edit:
Racco, Ty pewnie kliknąłeś link na fonie, zgadza się?
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem co jest, zrobiłem ręczną aktualizację google i nic nie widać, ale to samo jest na IE. Ręce opadają.
Film zobaczyłem na telefonie, mocne.
Chociaż u ruskich nic mnie już nie zdziwi.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No raczej nie mieli zapietych bo latali jak kaczki w Morhurn :)

A czy tu pasy by cos pomogly? Raczej byloby gorzej, tak moze ktorys przezyl.... no i w sumie auta nie trzeba rozcinac aby ich powyciagac hehe
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Widziałem to na youtube również i czytałem, że cała trójka przeżyła, ale wszyscy w stanie krytycznym są.
 
Do góry