Sklep OSKAR MEDIA z Warszawy

oszukany1

New member
To jest jakiś dramat!!!!! Oskarmedia przyjmuje 2000 zamówień miesięcznie po min 2000zł co daje 4mln pln. Za taką kwotę z samych odsetek można się utrzymać! i nieźle żyć!!!! Nie przepuszczę im moich ciężko zarobionych pieniędzy:
- każde forum będę informował o ich przekrętach
- prokuratura na Chocimskiej będzie poinformowana o ich działalności
- pozwę ich do sądu z powództwa cywilnego
Myślę, że nie są to prawi ludzie i że kiedyś ktoś (sąd) wymierzy im sprawiedliwość. (112174)
 

gregor-69

New member
umowa

rozmawiałem w piątek z panem prezesem Upward... bo do mnie zadzwonił(byłem trochę zdziwiony). pogadałem z nim i "wynegocjowałem" (jeśli można tak powiedzieć) połowę kasy przed podpisaniem i reszta po dostrczeniu umowy. wydaje mi sie to uczciwym rozwiązaniem, choć nie ukrywam, że taka zabawa w "kotka i myszkę" w ogóle nie powinna mieć miejsca. czekam na kasę, w poniedziałek powinna być. ale tak, czy owak jestem w stałym kontakcie z policją i prokuratorem. zobaczymy jak się sprawa potoczy. pozdrawiam
 

Deimos

Banned
Witam, nie chciałbym nikogo martwić, ale kilka lat temu miałem podobną "przygode" i swoje własne pieniądze odzyskałem przez komornika po ok. dwóch latach walki z oszustem. Oczywiście musiałem założyć sprawe z powódżtwa cywilnego. Udało mi się odsyskać pieniądze z ustawowymi odsetkami (wówczas było ok. 30%).Ale żeby opisać wszystkie perypetie z tym związane, to pewnie zeszłoby z pół dnia...Dodam tylko, że nie tylko ja ścigałem tego naciągacza, ale wiele firm i osób nie zobaczyło swojej kasy, bo później się dowiedziałem, że gościu dał "noge" do Francji...
Oby Wam poszło łatwiej....:)
 
Ostatnia edycja:

ttomek6

New member
test wiarygoności OSKARA - poszkodowany Zamówienie nr 112937

na razie większość postów to "przebudzeni" w nowej rzeczywistości. Czy ktoś przeszedł cała procedurę cesji wierzytelności i ma zwrócone pieniądze ? jak obiecałem odzywam się do Was chyba we wtorek . Proponuję by wpisywać nie co było [wszyscy wiedzą] tylko na jakim etapie jesteście.
1. dostałem Umowę cesji
2. wysłałem Umowę cesji / ewent negocjuję /
3. dostałem zwrot
4 założyłem sprawę / gdzie /
 

_MarSs_

New member
A ja Was troszke pocieszę, może nie zauważyliscie ale każdy kto dostał zwrot pieniędzy pisał, że sprawa trwała ponad miesiąc, stąd wniosek, że cały pomysł OM to życie z odsetek. Łatwo policzyć, że miesięcznie mają z tego jakieś 30.000zł - całkiem miło biorąc pod uwagę opisy firmy przez poszkodowanych (garaż i jakieś 3-5 osób).

Miałem tutaj nie pisac ale trudno się powstrzymac jak widzi się takie posty jak: bodzi34 (marek majewski koszalin moj telefon 501106332 ) człowiek normalnie pocieszny do łez. Zapłacił, nie dostał towaru, musiał jechać 1000km po odbiór swojej własności i jeszcze jest szczęśliwy oraz zapłacił ponownie - nie no rozczulił mnie. Moge podesłac na PW mój numer konta i niech Pan wpłaci mi powiedzmy 8000zł a ja za 2 miesiące oddam, słowo! Mieszkam w Warszawie, to znów bedzie Pan miał szansę na wycieczke, zgoda?
 

bocian50

New member
Nie podpisujcie żadnej umowy przelewu wierzytelności, bo scedujecie swoje wierzytelności na firmę Upward, która jak sam Oskarmedia tu pisał, nie ma z mocy prawa obowiązku zwracać Wam pieniędzy! To po pierwsze, po drugie - podawałem tu już numer na policję, gdzie można zgłaszać oszustwo, ja rozmawiałem i policja mnie poinformowała, żeby sprawę kierować od razu do Prokuratury Okręgowej w Warszawie, przy ulicy Chocimskiej 28. Prokuratura też mi to potwierdziła. Ja już to uczyniłem tydzień temu w poniedziałek. Im więcej ludzi będzie, tym lepiej, bo wtedy można w swoim wniosku żądać wszczęcia procedury karnej, to jest też rada ze strony policji, specjalistów od przestępstw gospodarczych. Mam niesprawdzoną informację, że firma zbiera nadal pieniądze od naiwnych, i z tych pieniędzy realizuje przelewy, ale jak tu wyraźnie widać tylko tym, którzy się najwięcej awanturują. Przecież sklep internetowy nadal funkcjonuje, ponadto sami tu poinformowali, że przejęli kilka sklepów internetowych.
Jeżeli nawet cudem komuś zrealizowali dostawę, to bez faktury i bez gwarancji. A jeżeli faktura jest, to z supermarketu REAL, jak tu ktoś napisał.
To jest łańcuszek szczęścia, jedni oszukani finansują drugich oszukanych, ale taka procedura może trwać tylko do czasu. Wybór postępowania należy do Was.
 

Grzechulo

New member
Ja tez zamierzam sie udac do prokuratury z ta sprawa.
@bocian50: mozesz mi podeslac na prv jakies szczegoly/opis twoich doswiadczen z zakladania sprawy w prokuraturze? moze podaj swoj numer sprawy to (pare spraw polaczonych powinno szybciej byc roziwazanych)
pzdr
 

ttomek6

New member
deal one shot

_MarSs_ napisał:
A ja Was troszke pocieszę, może nie zauważyliscie ale każdy kto dostał zwrot pieniędzy pisał, że sprawa trwała ponad miesiąc, stąd wniosek, że cały pomysł OM to życie z odsetek. Łatwo policzyć, że miesięcznie mają z tego jakieś 30.000zł - całkiem miło biorąc pod uwagę opisy firmy przez poszkodowanych (garaż i jakieś 3-5 osób).

Miałem tutaj nie pisac ale trudno się powstrzymac jak widzi się takie posty jak: bodzi34 (marek majewski koszalin moj telefon 501106332 ) człowiek normalnie pocieszny do łez. Zapłacił, nie dostał towaru, musiał jechać 1000km po odbiór swojej własności i jeszcze jest szczęśliwy oraz zapłacił ponownie - nie no rozczulił mnie. Moge podesłac na PW mój numer konta i niech Pan wpłaci mi powiedzmy 8000zł a ja za 2 miesiące oddam, słowo! Mieszkam w Warszawie, to znów bedzie Pan miał szansę na wycieczke, zgoda?

To jest interes jednorazowy . Być może szło im słabo i to był patent na mocny finisz, czyli zarobienie pieniędzy
 

pawel_b11

New member
Oddali pieniądze

Witam Wszystkich!

Dziś, równo po miesiącu przelali mi pieniądze na konto!!

Może nie ma się z czego cieszyć, bo to normalne, ale trochę mi ulżyło..

Przed podpisaniem umowy sprawdzcie, czy przypadkiem nie zapłaciliście Upwardowi (można spr. w emailu od robota ze sklepu, który informuje o zaksięgowaniu wpłaty) Ja umowy nie podpisałem, zawiozłem za to wezwanie do zapłaty, bo bez tego jak wytoczycie sprawę, a oni zgodą się zapłacić na 1 rozprawie, płacicie koszty sądowe... Oni nigdzie nie piszą, że nie oddadzą!

Ps. Ściema jest z tym, że połączyli się dopiero 10.09.2008r. i wcześniej pieniądze szły na ich/jej konto: dowód? Moje zamówienie:

http://trace.abc24.pl/?idz=111866&code=D4CD77E1
www.oskarmedia.abc24.pl/default.asp?menu=1


To samo konto.

Powodzenia
Paweł Bielesz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ttomek6

New member
to dobrze, że dostałeś zwrot

ja dostałem dzisiaj - jak i kilka innych osób inform., że pion nadzoru ... prosi o moje dane by móc zwrócić pieniądze w ciągu 2 dni roboczych... KPINA !! przecież wielokrotnie słałem / maja od samego początku....ale tu popełnili błąd - jest to przedłużanie sprawy i działanie na szkodę wierzyciela . Dodam, że pieniądze miałem dostać najdalej do wtorku (jutro) . Cóż moja cierpliwość się skończyła.
 

MichalUK

New member
w moim przypadku bylo to calkowicie inne konto, tak wygladal status mojego zamowienia z dnia 1.09.2008

http://i38.tinypic.com/bgxnjp.jpg

chyba 10.09.2008 w statusie zamówienia zmieniła sie automatycznie nazwa firmy i pozostałe dane na UPWARD

Również otrzymałem dzis informacje odnośnie zwrotu moich pieniędzy, w załączniku maila znajdował się scan potwierdzenia przelewu, jedak pieniądze nie zosyały jeszcze zaksiegowane na moim koncie. Poczekam do jutra i wtedy sie okaże czy to prawda.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oskar Media

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że zgodnie z naszymi deklaracjami kolejne osoby otrzymały w dniu dzisiejszym zwroty dokonanych przez siebie wpłat :
  1. Pan Paweł B. (na forum "pawel_b11") ; w tym miejscu uwaga - link, który Pan wskazuje nie odnosi do stanu według daty dokonywania przez Pana wpłaty lecz pokazuje stan danych sklepu na dzień dzisiejszy
  2. Pan Grzegorz J. (na forum "gregor69")
  3. Pan Michał Ł. (na forum "michaluk")
  4. Pan Mariusz Z. (na forum "mzygier")
  5. Pan Tomasz T. (na forum "ttomek6").
Zgodnie z naszym apelem skierowanym w dniu dzisiejszym do wszystkich autorów piszących na niniejszym forum prosimy o przekazywanie swoich danych koniecznych do dokonywania wpłat przez naszą Spółkę.
Niestety, pomimo naszych wielokrotnych prób nie udało nam się uzyskać danych Użytkownika "bocian50", który konsekwentnie poza tworzeniem kolejnych nieprzychylnych dla nas postów nie chce ujawnić swojej tożsamości i nr złożonego zamówienia.
Jednocześnie biorąc pod uwagę powtarzające się zarzuty dotyczące czerpania przez Spółkę korzyści w postaci odsetek oraz braku realizacji dostaw wszystkich zainteresowanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego w celu uzgodnienia wysokości rekompensat finansowych oraz odwiedzenia naszego biura gdzie będą mogli Państwo zapoznać się z listą kilkuset Klientów, którzy cieszą się z użytkowania zakupionego u nas sprzętu.

Z powazniem,
Zespół Oskarmedia
 

oszukany1

New member
A o moich pieniądzach zapomnieliście?

Szanowny Oskar Media.
A dlaczego nie oddaliście moich pieniądzy? ID112174? Za krótko je trzymacie? (Od 29.08.2008r). Maila o takiej samej treści wraz z moimi danymi (po raz kolejny) wysyłam również mailem do Was.
Czekam na przelew. Będzie jutro wieczorem 07.10.2008?
Pozdrawiam
 

ttomek6

New member
jutro sprawdzę

dostałem potwierdzenie przelewu - jutro sprawdzę na koncie. Ws. rekompensat zwrócę się z chęcią do UFC... zobaczymy co Panowie proponujecie.
Tomek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zoosiek

New member
Zwrot....

U mnie mnie w czwartek minie 7 dni odkąd przesłałem skan zawiadomienia a pieniędzy ani widu,jak zwykle musi minąć bite 7 dni , czy się doczekam bo może coś przeoczyłem i znowu przyjdzie na własne pieniądze czekać kolejne 7 dni.....zamówienie nr 113130 i 113138,kiedy ten koszmar się skończy,można komuś stresa zafundować ale nie do przesady......
 
Do góry