Sklep OSKAR MEDIA z Warszawy

kurpes

New member
ciekawe jak to się rozwinie. dobrze napisany materiał.
nie chce trzymać żadnej ze stron, ale sprawdziłem poprzez zakładkę pokaż posty mojego autorstwa, że użytkownik sebek2007 na forum zajmuje się głównie antyreklamą niektórych sklepów internetowych. Trochę dziwne.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Zgadza się, wszelkie posty użytkownika sebek2007 zostały wyłączone do czasu wyjaśnienia sprawy
 

RheeTCT

New member
Wszystko fajnie,ale pewne sprawy nadal budzą niepokój.Może pan ArturEckert wyjaśni dlaczego nie można u Państwa kupować z opłatą przy odbiorze(dziwne ograniczenie do 2000zł) i dlaczego trudno nawiązać kontakt.
 

michał28

New member
Hoodzielec napisał:
Witamy świeżo zarejestrowanego.
Co tak późno, wątek się zaczął 10 dni temu! :p:mrgreen::twisted:
Ponieważ wyszukiwałem tej frmy bo zamawiał będę kino domowe i akurat zauważyłem te powypisywane bzdety i chciał bym zdementowac te plotki dlatego też postanowiłem sie zarejstrowa a jak już zdażyłem zerknąc własciciel firmy nawet napisał sprostowanie do tych bezsensownych plotek i bardzo dobrze:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jussi

New member
Bez reklam
Do pana Artura Eckerta:

Nikt nie ma na celu w zaden sposob szynakowac Panstwa sklepu (pomijam tytaj oczywiscie wypowiedz pana Sebastiana). Temat zalozony zostal poniewaz maja Panstwo bardzo konkurencyjne ceny (na pewno kilku produktow, ktorymi akurat sie interesowalem) a wiadomo, ze jesli ktos kupuje cos wysylkowo to chce sie zapoznac z opinia innych osob, ktore juz tam dokonaly wczesniejszego zakupu. Sklep w serwisie Ceneo.pl nie posiadal zadnych opinii, stad zalozenie tego watku. A jesli faktycznie osoby ktore sie tu wypowiadaly mialy takowe problemy jak pisaly, czyli brak odpowiedzi i jakiegokolwiek kontaktu, to prosze wybaczyc ale nie jest to oszczerstwo tylko zwykle stwierdzenie faktu i opisanie sytuacji jaka miala miejsce. Nikt nie chce tutaj mowic zle o tym czy o tamtym sklepie, potrzebujemy jedynie rzetelnej opinii.

Kazdy szuka jak najlepszej ceny i jesli sklep bedzie mial dobra opinie internautow to na pewno i my i Panstwo bedziecie zadowoleni!

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

aska_1501

New member
Przestrzeagm przez tą firma!!!!Ponad 2 miesiace temu kuopiłam u nich telewizor za 3 tys. Telewizora nie dostałam!!! Pieniedzy też nei chca zwrócic!!! To zwykłe oszustwo!!!MAm kontakt z 10 osobami, które zostały okradzione jak ja!!! Nie ma z nimi kontaktu!!!Infolinia nie działa!! Nie odpisują na maile!!! Oszusci!!! Pan Artur zapewniał mnie o swojej uczciwosci!!Kpina!!!!
 

asoz

New member
Po licznych skargach na sklep oskarmedia można wyciągnąć 2 wnioski.

Albo konkurencja nie śpi, i robi Wam pod górkę jak może,
albo faktycznie coś jest nie tak. Ja osobiście, nie chce się przekonywać.

Taka moja rada, gdybyście wysyłali towar za pobraniem, myśle, że liczba klientów wzrosłą by dyrastycznie.
 

RheeTCT

New member
do aska_1501

Pozwolę sobie na niedowierzanie,ponieważ sklep o którym mowa pojawił się na publicznym forum najwyżej 2-3 tygodnie temu.A Ty piszesz,że dwa miesiące temu?
 
AVpartner.pl & oscar

Witam grupowiczów
Przgladając posty natrafiłem na bardzo ciekawy wątek odnośnie mojej firmy, AVpartner.pl oczywiście postanowiłem przeczytać go bardzo dokładnie.
Niewielka część tego postu jest jak najbardzie prawdą, a mianowicie to, że zakupił mój pracownik na moje polecenie telewizor sony model KDL40v3000. Transakcja przebiegła prawie idealnie, było lekkie zamieszanie co do formy płatności, ale ostatecznie towar otrzymalismy za pobraniem i uznałem sprawę za zamkniętą.

Cała ideologia jaką dorobił Pan Ecker do naszej transakcji jest wyssana z palca i niema nic wspólnego z prawdą.
Chciałbym aby pan wiedział i zapamietal sobie że moja firma jest już kilka lat na rynku, zawsze dbamy oto aby klient był zadowolony z dokonanej transakcji w naszym sklepie i życzę tego samego panu.

Musi Pan sobie zdawać sprawę że jesli wystawia Pan towar w cenach znacznie nizszych od pozostałych sklepów, niedotrzymuje pan terminu dostawy i żąda wpłaty pieniędzy za towar , ktorego Pan niema, to narazi się pan na obelgi i oszczerstwa ze strony konkurencji i niezadowolonych klientów, polski biznes niestety tak działa. Pan zdaje się wybrał taką drogę , z tego co obserwuje sklep działa około dwoch tygodni a na forum zaczyna robić się bardzo ciekawie i wesoło na jego temat i poziomie usług w nim oferowanym , ale oczywiście to nie Pan jest stroną ktora się śmieje.

Oświadczam:

Jeżeli jeszcze raz publicznie oszkaluje pan moja firmę i posądzi o coś czego nie zrobislimy, to skieruje sprawę do prokuratury. Na kolejne pana posty w tej sprawie nie bede już odpowiadał , nie mam zamiaru zniżac się pana poziomu i tłumaczyć, wszystko co mialem do powiedzenie, zostalo napisane.

Pozostaje mi tylko zyczyć sukcesu w interesach a ocene zostawić klientom.

Sławomir Cichcki
firma: avpartner
 

arosek22

New member
Sklepu nie znam ale bardzo Ciekawia mnie tego typu watki i ... pozwoliłem sobie na wykonanie dwóch telefonów podanych na stronie internetowej. jeden z nich to numer infolinii, drugi to zwykły warszawski numer. Oba niestety pozostaja niewzruszenie obojętne, bez względu na czas oczekiwania tak więc cos jest na rzeczy.

Pozdrawiam
 

Jussi

New member
Bez reklam
Tak czy siak nie ufam osobom, ktore dopiero co zalozyly sobie konta i pierwszym postem jest skarga na jakikolwiek sklep internetowy :twisted:

arosek22 napisał:
Sklepu nie znam ale bardzo Ciekawia mnie tego typu watki i ... pozwoliłem sobie na wykonanie dwóch telefonów podanych na stronie internetowej. jeden z nich to numer infolinii, drugi to zwykły warszawski numer. Oba niestety pozostaja niewzruszenie obojętne, bez względu na czas oczekiwania tak więc cos jest na rzeczy.

Pozdrawiam

Co do tego to racja... dziwne podejscie do potencjalnych klientow :(
 
Ostatnia edycja:

asoz

New member
Szczególnie dziwne jest, to że jeden post dotyczy towaru zakupionego 2 miesiące temu, a jak napisał Rhee sklep istnieje chyba ze 3 tyg.

Mimo wszystko skarg, problemów kontaktowych i nie tylko jest mnóstwo, a więc coś na rzeczy musi być.
 

mobor

Banned
Podsumowując:

Nie warto dla tych paru złotych fundować sobie jeszcze gry w rosyjksą ruletkę "przyjdzie, nie przyjdzie" :)
 

MarekGr

New member
Podjąłem się roli testera - może mnie to kosztować w plecy 2145 zł (z dostawą), ale co tam 8)
Złożyłem zamówienie na kamerkę 5.08 o 20:25, tego samego dnia wieczorem puściłem przelew (na konto więc wpłynęło im 6.08 i czekam na odzew (regulamin mówi standardowo o 2-7 dniach realizacji od wpłynięcia pieniędzy na konto).

Dziś widzę, że kamerki nie ma już w ofercie (może moje zamówienie wyczerpało zapasy albo było więcej chętnych?).

Poinformuję szanowne Forum o postępach.

P.S. Nie jestem w żaden sposób powiązany ani ze sklepem ani z ich konkurencją - jestem zwykłym kupującym który też zaintrygował się "rewelacyjnymi" cenami w tym sklepie. Mój nick to prawdziwe imię i początek nazwiska- żeby nie było :)
 
Ostatnia edycja:

Hoodzielec

New member
Bez reklam
sorry, ale - niezależnie od wyniku Twojego testu - nie możesz być dla nas wiarygodnym testerem...
poproś admina żeby Ci dopisał jakieś 100 lub 200 postów i będzie OK ;)
 

MarekGr

New member
Proszę nie cytować ostatniej wypowiedzi w wątku. ArtS :)

Rozumiem Twój punkt widzenia (też byłbym ostrożny), ale:
a) 100 czy 200 postów mogę wygenerować w 2 godziny - to jednak chyba nie zmieni mojej wiarygodności :???:. Ważniejsza jest chyba jakość a nie ilość?
b) post od Oskar Media był jeden i od AVPartner też jeden i nie widziałem, żeby ktoś poddawał w wątpliwość szczerość intencji tych postów.
c) oczywiście że może się zdarzyć, że zostanę przez sklep potraktowany wyjątkowo dobrze lub wyjątkowo źle i może to być błąd statystyczny - zawsze jednak będzie to jakiś namacalny ślad całej operacji, której dotąd tu brak.

P.S. Dzięki temu Forum otrzymałem właśnie maila od osoby, która zrobiła taki sam zakup dzień później. Z zainteresowaniem prześledzę jej losy - jakoś pomoże mi to zweryfikować punkt c).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry