Sharp RD2 - wszystko o serii

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś przesiedziałem przy Sharpie RD2 kilka godzin. I muszę przyznać że zarówno z anteny dachowej jak i z HD gra bardzo dobrze.
Nawet można zdjąć pikselozę - obniżajac kontrast i ostrość , co szczególnie wieczorem nie przeszkadza oglądać / wręcz przeciwnie/ przy obniżonych parametrach.
 

bemx2k

New member
Brun

Co ma na celu te banalne pytanie ????

skoro RD2 i Panas LX70 sa jednymi z najlepszych lcd w swojej klasie
cenowej ,to jak myslisz ?? jaka maja czern ???
dobra ?
do przyjecia ?
b.dobra jak na swoja klase ?
 

brun

Member
NO WłAśNIE bemx2k JAKą WEDłUG CIEBIE , Z TYCH KTóRE WYMIENIłEś. PYTAM BO CHCE KUPIć 42" ALE NIE WIDZIAłEM TEGO TV NAWET NA OCZY BO NIE MA GO W żADNYM SKLEPIE W LUBLINIE
 

kaziubike

New member
No Wlasnie I Co Tu Wybac Sam Mam Dylemat Bo Od Jakiegos Czaeu Zastanawiam Sie Nad Kupnem Tv Lcd A Ze Jestem Zielony W Tym Temacie To Tu Szukam Pomocy Wiem Ze Ma To Byc 32 Cale. Reszta To Juz Czarna Magia To Co Sharp Czy Cos Innego W Podobnej Cenie :( Pomocy!!! A WLASNIE CO Z KABLAMI PRZYMIERZAN SIE DO CYFRY+ WIEC JAK TO BEDZIE Z TYMI KABLAMI SHARP CYFRA+ I JAKIE KABLE ( MA TO W OGOLE ZNACZENIE ) PRZYPOMINAM ZE JESTEM ZIELONY

PROSZE O KAKRETNE ODPOWIEDZI :(
 
Ostatnia edycja:

bemx2k

New member
KaziUbike Brun

Wybor jest prosty
W tej klasie Cenowej nie ma lepszych LCD TV


Sharp RD2 LC32RD2E albo 42calowy RD2 LC42RD2E
Panasonic TX-32LXD70 niestety tylko w wersji 32''
JVC LT-32P80 albo 42 calowa wersja JVC LT-42P80
JVC jest ponoc najlepszy z owej trojki ,ale i najdrozszy

Dodac nalezy ze 42'' modele maja zazwyczaj wiekszy czas reakcji matrycy ,za czy m idzie ciut wieksze smuzenie ! !
Dlatego wybralem sharpa w wersji 32''
 

kaziubike

New member
bemx2k napisał:
KaziUbike Brun

Wybor jest prosty
W tej klasie Cenowej nie ma lepszych LCD TV


Sharp RD2 LC32RD2E albo 42calowy RD2 LC42RD2E
Panasonic TX-32LXD70 niestety tylko w wersji 32''
JVC LT-32P80 albo 42 calowa wersja JVC LT-42P80
JVC jest ponoc najlepszy z owej trojki ,ale i najdrozszy

Dodac nalezy ze 42'' modele maja zazwyczaj wiekszy czas reakcji matrycy ,za czy m idzie ciut wieksze smuzenie ! !
Dlatego wybralem sharpa w wersji 32''[/quot


DZIEKI ZA RADE WEZME JA POD UWAGE A CO Z KABLAMI DO CYFRY+ MOZE COSKA NA TEN TEMAT
POZDRAWIAM
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeszcze nie miałem odpowiedzi od niezadowolonych - na 32 Rd2 Sharpa.
Czerń jest absolutnie wystarczajaca . Dziś kilka godzin spędziliśmy też przy JVC P 80.
Były również zachwycające odpowiedzi - szczególnie pań.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Koledzy (i koleżanki?), używajcie przycisku Odpowiedz, a nie Cytuj. Szczególnie, gdy odnosicie się do ostatniej wypowiedzi.

ArtS :)
 

bemx2k

New member
Tak zeby sie bylo do czego przyczepic ;)
Dlaczego tej klasy LCD nie posiada ochronnego hartowanego szkla
na panelu LCD ??? czy to normalne ?
czy np Panas LX70 tez ma tylko cienki plastikowy ekran ?
Delikatnie dotknac i matryca zaczyna wariowac ?? ciekaw jestem jak by sie tak zabrudzil czyms klejacym ??
to jak to pozniej bez nacisku/uzycia sily wyczyscic ?
 

ryan77

New member
Witam. kiki czy możesz się pochwialić jakie uzyskałeś optymalne ustawienia? Oczywiście jeśli inni właczą się do tematu to super. Pozdrawiam
 

generator

New member
krzysztofradio napisał:
Witam wszystkich!

Materiał dla zainteresowanych odbiorem sygnału przez RD2E z komputera po kablu RGB zapraszam tutaj:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=13326&page=25
Zastanawiam się po co ktoś miałby komuter podłączać po kablu RGB skoro karty graficzne nie mają takiego wyjścia więc trzeba by stosować przejściówki . Ja osobiście połączyłem laptopa po d-sub i miałem bardzo dobry obraz. Trzeba zajrzeć również do instrukcji obsługi str. 33
 

bemx2k

New member
Generator

Male sprostowanie ,jak ktos ma dobrej klasy TV to i karte z wyjsciem/wejsciem VIVO moze miec ,a w tym kable RGB
tak jaest w przypadku mojej grafy , jak zbiore checi to zrobie test jak z jakoscia sygnalu po takim kablu VIVO>RGB>SCART
Najtansze karty ATI z VIVO to wydatek okolo 260-300zl
nadaja sie znakomicie do ogladania filmow :)
 

Pioro

New member
wlasnie preczytalem caly watek od poczatku do konca i mam maly metlik w glowie:) na przemiennie używacie pana lx70 i pana lx 700 czy to sa te same tv, czy inne? jesli inne to lx 70 czy lx 700 moze konkurowac z rd2?
 

hombre

New member
Wczesniej juz kilka osob napisala na ten temat.
LX70 nie jest gorszy od RD2E.
Sa testy dla klubowiczow jak i na zachodnich stronach.
Poza tym najlepiej samemu zobaczyc jak graja.
 
Do góry