Sharp LC-60UQ10E test otwarty - więcej ostrości, więcej dokładności, więcej radości.

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja mam wrażenie, że sygnał z Brazylii idzie troszkę "blady". Mimo, że na co dzień nie używam raczej aktywnego kontrastu, to w meczach muszę włączać. Inaczej jest obraz jakby wyblakły. Może to kwestia słabej murawy w Brazylii - media o tym pisały.

Reszta ustawień bez zmian względem filmów.
 

gonziaczek

New member
Inny test

Już prawie złożyłem zamówienie u Kikiego ale przeczytałem test od konkurencji. W podanym linku też jest odnośnik z innego forum.
A to test od konkurencji

Bawiłem się tym tv w MM i też mi się zawiesił player jak mu zapodałem kontent z USB.
Gościu z obsługi musiał go reanimować poprzez odłączenie z prądu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja mam Sharpa w wersji 60LE857 i jestem bardzo zadowolony.
Goście jak przychodzą np na mecze są również zachwyceni.
Sharp UQ10 cieszy się na tyle dużym popytem że i tak trzeba czekać na niego kilka dni. Ostatnimi czasy dużo osób kupiło ten telewizor i są bardzo , bardzo zadowoleni.
Trochę test przypomina krytyka filmowego który pokłócił się z żoną.
Opisał film że słaby lipa i....
A ludzie walą drzwiami i oknami i jeszcze śmią być zadowoleni.
Ja śmiem być zadowolony z Sharpa i nikt mi nic nie zrobi...

Najlepszą formą zakupu na świecie jest prezentacja telewizorów przed zakupem we własnym domu.
Sam wówczas jesteś najlepszym expertem.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Pytanko do właścicieli tv którzy zainstalowali najnowsze oprogramowanie , czy zapamiętuje Wam kanały sat i Cyfrowe Naziemne. U mnie od wczoraj po wyłączeniu tv wszystko idzie w pi...u :x , rano ustawiłem wszystko , a po wyłączeniu i ponownym włączeniu kicha. wygląda że spieprzyli w ostatniej wersji oprogramowania.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja jak ma dobrze nigdy nie zmieniam i to jest super sprawa.
Napisz na PW dostaniesz kontakt do człowieka z Sharpa.
 

ROTEL6

New member
Pytanko do właścicieli tv którzy zainstalowali najnowsze oprogramowanie , czy zapamiętuje Wam kanały sat i Cyfrowe Naziemne. U mnie od wczoraj po wyłączeniu tv wszystko idzie w pi...u :x , rano ustawiłem wszystko , a po wyłączeniu i ponownym włączeniu kicha. wygląda że spieprzyli w ostatniej wersji oprogramowania.

U mnie to samo po aktualizacji wszystkie ustawienia powrocily do ustawien fabrycznych taki maly niemily zonk od programistow szarpa :-(
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
@Kiki dzięki kontakt pełny profesjonalizm . Właśnie miałem wizytę Pana z serwisu Sharp i po paru ; mykach; niestety tv nie chce pamiętać kanałów z satelity , jak i naziemnej. Czekam na dalszy tok sprawy najprawdopodobniej skopanego softu.

@ROTEL6 piszesz że wywaliło Tobie tv do ustawień fabrycznych , a czy dzisiaj po zainstalowaniu na nowo pamięta kanały sat , oraz naziemnej? Inni użytkownicy tego Sharpa instalowaliście najnowszy soft , jakie działanie?
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Najgorsze że ponoć nie można Sharpa ; cofnąć ; do starszej wersji oprogramowania. No ale zobaczymy czy to na pewno wina nowego softu , czy może zbieg okoliczności i padł jakiś układ na płycie głównej.
 
Do góry