Sharp LC-60UQ10E test otwarty - więcej ostrości, więcej dokładności, więcej radości.

radoskur

New member
Materiał 4K natywny ze specjalnego komputera - odbiera.

Mogę się mylić ale z tego co się orientuję HDMI 1.4 odbiera do 4096x2160p24 natomiast 4096x2160p60 jest tylko w HDMI 2.0 - oczywiście to abstrakcja ale jeżeli ktoś kiedyś będzie chciał nagrać jakiś sportowy materiał w 4k i p60 to HDMI 1.4 tego nie puści - a pewnie kwestią max roku będą takie kamery już dostępne.
 

JoannaM

New member
Rzeczywiście tv dostępny jest tylko w dobrych sklepach. Szukaliśmy w Słupsku i możliwość obejrzenia 60" była tylko w Magii Dźwięku. Bardzo dobre wrażenia. Skalibrowany telewizor na obrazach z płyty testowej robi wrażenie naturalnością obrazu. Nawet film przyrodniczy z telewizji naziemnej na tvp1 robił wrażenie. Bardzo poważnie zastanawiamy się z mężem nad 70".
 

JoannaM

New member
Tą 60 oglądaliśmy z 2 metrów, ale w mieszkaniu jest trochę więcej. 3-3,5m. Doradzano nam właśnie, że do takiej odległości to bardziej 70" niż 60" z możliwościami tego TV.
 

ROTEL6

New member
Tą 60 oglądaliśmy z 2 metrów, ale w mieszkaniu jest trochę więcej. 3-3,5m. Doradzano nam właśnie, że do takiej odległości to bardziej 70" niż 60" z możliwościami tego TV.

Zdecydowanie pani polecam 70 bedzie w sam raz do tego swietny obraz no i jest poprostu piekny szczegolnie jak wisi na scianie , sharp w tym roku odrobil lekcje co do wygladu w poprzednich latach bylo z tym duzo gorzej .
 

RomekF_PL

New member
Doradźcie, nie mogę się zdecydować pomiędzy opisywanym Sharp LC-60UQ10E a LG 55LA970V.

Priorytetem jest jakość obrazu, oglądany będzie z 2 metrów, sygnał głównie z bluray, sport nc+.
 

Danioz

New member
Ja już byłem niemal zdecydowany na Philips 65PFL9708S (17 tys.) a tutaj taka 70" za 13 999... o tyle, że to nie jest stricte 4K na czym mi zależało... jak żyć? :)
 

piter-07

New member
Witam

Mam ten sam wybór co Romek
sharp lub LG 55la970 tam pełne 4k nawet przez usb pełne podświetlenie matrycy .

jak żyć Panie premierze ?:confused:
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Doradźcie, nie mogę się zdecydować pomiędzy opisywanym Sharp LC-60UQ10E a LG 55LA970V.

Priorytetem jest jakość obrazu, oglądany będzie z 2 metrów, sygnał głównie z bluray, sport nc+.

LG, co do Sharpa to się przekonacie, że to jednak nie takie złotko jak by się wydawało na pierwszy rzut oka.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Moim , skromnym zdaniem wydając "niemałe pieniądze" jak na polskie warunki , należy wpierw
osobiście zapoznać się w miarę możliwości z oboma telewizorami i wówczas dopiero podjąć decyzję ,
który telewizor zakupić .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Danioz

New member
LG, co do Sharpa to się przekonacie, że to jednak nie takie złotko jak by się wydawało na pierwszy rzut oka.

Dlaczego nie złotko? Co jest z nim nie tak? To ważne, bo 70" jest w dobrej cenie, recenzje bardzo dobre i w sumie coraz bardziej się do niego przekonuje, mimo że nie jest to pełne 4K, na czym mi zależało.
 
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
LG, co do Sharpa to się przekonacie, że to jednak nie takie złotko jak by się wydawało na pierwszy rzut oka.

Możesz napisać co jest nie tak z tym modelem ? , czy posiadasz ten tv? Podziel się wiarygodnymi wiadomościami o tym Sharpie bo może nie wiem ze mam jakiś bubel , a nic mi o tym nie wiadomo :oops:
 
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
No wlasnie sam zastanawiam sie nad identyczna opcja nc+ chce pominac kolejne pudelko stajace pod tv i szukam info pod tym katem , jakbys zakupil to daj znac jak to wspolpracuje z tv dzieki pozdrawiam.

Zakupiłem moduł nc+mix i parę minut temu się aktywował , a teraz powoli ściąga kanały. Wszystko odbyło się bez problemów , a teraz oglądam L.M :shock:.
 
Do góry