Sharp LC-60UQ10E test otwarty - więcej ostrości, więcej dokładności, więcej radości.

ROTEL6

New member
Jest !! :) w koncu do mnie dotarl nic dodac nic ujac rewelacyjny sprzet trzeba sie pobawic ustawieniami ale ogolnie jestem mega zadowolony plecam :)
 

ROTEL6

New member
Jaki sygnał masz podany do tego Sharpa ?

Narazie tylko wi-fi ogladam sample 4K z you tuba :) dzisiaj podlacze konsole a finalnie modul CI ale to w przyszlym miesiacu bo sie troche z kasy wyczyscilem :D
 

Attachments

  • IMG-20140324-00635.jpg
    IMG-20140324-00635.jpg
    25,7 KB · Wyś: 105

RAF1977

Banned
W kinach może.
Na płytach może.
W telewizji, nigdy.
Jeśli będzie inaczej, to Ci skrzynkę whiskey przywiozę z UK.

Wysłane z mojego GT-I9300
 
Ostatnia edycja:

batonx

New member
Czy warto dać za 80 cali (ten model) ok. 27KPLN, czy też lepiej wybrać coś z prawdziwym 4K, ale mniejsza matryca? Odległość do oglądania ok. 4m.
 

ROTEL6

New member
Czy warto dać za 80 cali (ten model) ok. 27KPLN, czy też lepiej wybrać coś z prawdziwym 4K, ale mniejsza matryca? Odległość do oglądania ok. 4m.

Duzo kasy:eek: ale dla mnie osobiscie gdybym mial taka gotowke kupil bym te 80 cali bez wachania , dwa argumenty- wielkosc ma znaczenie drugi to dostepnosc materialu 4k w przyszlosci , sam chyba wiesz jak jest z 1080p obecnie . ten model o ktorym myslisz to taka chybryda 4k ready wiec masz cos na teraz i cos na przyszlosc ;) pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
System 4K jest testowany już prze NHK w Japonii, więc telewizyjnie jest to oczywiście możliwe. Model 80 4K jak na razie jest bardzo drogi i zostałbym z Sharpem 80UQ10. Do czasu zestarzenia się ma wszystko, łącznie z oglądaniem technologii 4K. A i tak odległość resztę reguluje.
Dlatego model 80UQ10 podobnie jak 70UQ10 jest najlepszym pomysłem zakupu telewizora i to na lata, bo czyta technologią która wkrótce opanuje rynek.
 

batonx

New member
System 4K jest testowany już prze NHK w Japonii, więc telewizyjnie jest to oczywiście możliwe. Model 80 4K jak na razie jest bardzo drogi i zostałbym z Sharpem 80UQ10. Do czasu zestarzenia się ma wszystko, łącznie z oglądaniem technologii 4K. A i tak odległość resztę reguluje.
Dlatego model 80UQ10 podobnie jak 70UQ10 jest najlepszym pomysłem zakupu telewizora i to na lata, bo czyta technologią która wkrótce opanuje rynek.

Tylko cena trochę odstrasza, bo za rok 80UQ10 będzie kosztował pewnie z połowę tego co teraz... Osobiście jestem zwolennikiem teorii iż wydawanie więcej niż 10-12 tysięcy (max) za telewizor to wyrzucanie ich w błoto, no ale człowiek nie zawsze zachowuje się racjonalnie ;-) ... Za 27 tysięcy to można już samochód kupić...

Czy można ten telewizor gdzieś zobaczyć na żywo w Warszawie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To oczywiście Twoja skala wartości.
Są ludzie którzy kupują Za 30.000 55" LG, czy za 45.000 Sharpa 90 i są zadowoleni. Za 12.000 zł nie kupisz żadnego modelu 80".
Powinny być dostępne w Euro w Warszawie.
Możesz zawsze zamówić prezentację do domu i telewizory przyjadą do Ciebie ...
 

batonx

New member
To oczywiście Twoja skala wartości.
Są ludzie którzy kupują Za 30.000 55" LG, czy za 45.000 Sharpa 90 i są zadowoleni. Za 12.000 zł nie kupisz żadnego modelu 80".
Powinny być dostępne w Euro w Warszawie.
Możesz zawsze zamówić prezentację do domu i telewizory przyjadą do Ciebie ...

Zdaję sobie sprawę że to moje zdanie, ale poparte podejściem ekonomicznym. Wiadomo że każdy telewizor traci na wartości, ale pozwolić sobie na spadki wartości rzędu kilkadziesiąt procent rocznie to już trzeba mieć kasę na wyrzucanie... BTW bo robimy off topic: Jaki 55 calowy LG kosztuje 30 tysięcy? Chyba że piszesz o tym wygiętym.

Zdaję sobie sprawę iż za 12 tysięcy nie kupię 80 cali. Mam budżet ok. 30 tysięcy. Mój faworyt na ten moment to LC-80UQ10. Tego 90 calowego Sharpa też brałem pod uwagę, ale chyba lepszym wyborem będzie nowszy model, mimo że 10 cali mniej...

W Euro w Arkadii nie ma.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poproś o prezentację telewizorów w domu.
To najlepszy system wyboru na świecie.
Możesz wówczas sprawdzić i 80"UQ10 i 90 LE 757.
W własnym domu, z własnego sygnału, siedząc sobie wygodnie we własnym fotelu w towarzystwie rodziny czy znajomych.
 

ROTEL6

New member
Z obejrzeniem na zywo tego 80 calowego bedziesz mial problem sklepy nie sprowadzaja ich na stan tylko na zamowienie rtv euro i media markt nie maja w ogole na stanie mniejsze sklepy tym bardziej moze zmieni sie to z czasem, nawet z mniejszymi modelami jest problem ja swojego 60 calowego tez zamiawialem wynika to chyba z tego iz sharp nie jest popularny u nas w kraju tu rzadzi samsung,sony,lg i tak samo ma sie to z dostepnoscia w sklepach jest to co sie sprzedaje .
 
Do góry