Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To zalezy sa takie fora gdzie duzo ludzi chwali swoje tylko tez kwestia jest taka ilu z nich chwali bo naprawde jest dobre , a ilu jest takich co chwala bo uwazaja ze ich jest najlepsze. A to sa dwie rozne sprawy. I nie wiem jak u francuzow jest bo nie znam tego kraju i nie mam tam znajomych wiec ciezko powiedziec ale mam znajomych w Niemczech i bywalem tam i widze tez jak w Polsce sie zachowuja i jak podchodza do tego co kupuja i mysle ze oni sa wiarygodni w tym co pisza o tych tv.

Lolek
 

plexi

New member
Dziękuję za odzew.

Ten Philips z cloudingiem wygląda fatalnie. Może nie tak tragicznie jak mój poprzedni Sony, ale z mojego punktu widzenia taki poziom 'zachmurzenia' jest nieakceptowalny. I weź tu teraz wydaj 7 tysięcy, odpal sobie tv wieczorem i dostań zawału z nerwów... ;).

Kiki, czy Ty te testowe, sprawdzone modele wystawiasz potem na sprzedaż? :D
 

accu

New member
Bez reklam
To prawda jest ro bardzo udany model ,naprawdę użytkowanie cieszy,no żeby się jeszcze nie wyłączał to dałbym mu 5 gwiazdek na 5!

Witam,
Mam małe zapytania.
Czy masz może połączony z tym telewizorkiem odtwarzacz blu-ray ?
Czy współpraca między nimi jest bez zarzutu , a obraz najwyższej jakości?
Co możesz powiedzieć o płynności obrazu w tym telewizorze?
Jak prezentuje się obraz na programach telewizyjnych w SD?(gdy jest dobry bitrate)
O obraz w HD nie pytam, bo naturalnym jest , że obraz na pewno jest wysokiej jakości.
Jak przedstawiają się kąty poziome , czy jest poprawa w stosunku do poprzedniego telewizora 9706 , który miałeś poprzednio?
Czy korzystasz z Wi-Fi Media Connect ?
Napisz proszę ,parę zdań na te pytania , bo do dzisiaj nie ukazał się obiecany test na tym forum.

Pozdrawiam,
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model 8007 dopiero jutro robię.
Dziś testowałem cały dzień Loewe 40Connect ID DR+

Ale włączony jest na okrągło.
Mam swoje spostrzeżenia i muszę dopytać czy masz inne źródła sygnały radiowego w mieszkaniu ?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Czy chodzi o technologię bezprzewodowej komunikacji krótkiego zasięgu pomiędzy różnymi
urządzeniami elektronicznymi jak np: telewizor , klawiatura , komputer , laptop , amplituner , palmtop ,tuner radiowy , odtwarzacz Blu-ray czy telefon komórkowy.
No pora na Igrzyska Olimpijskie 2012 r. w Londynie - będzie co oglądać do 12 sierpnia 2012 r.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Witam,
Mam małe zapytania.
Czy masz może połączony z tym telewizorkiem odtwarzacz blu-ray ?
Czy współpraca między nimi jest bez zarzutu , a obraz najwyższej jakości?
Co możesz powiedzieć o płynności obrazu w tym telewizorze?
Jak prezentuje się obraz na programach telewizyjnych w SD?(gdy jest dobry bitrate)
O obraz w HD nie pytam, bo naturalnym jest , że obraz na pewno jest wysokiej jakości.
Jak przedstawiają się kąty poziome , czy jest poprawa w stosunku do poprzedniego telewizora 9706 , który miałeś poprzednio?
Czy korzystasz z Wi-Fi Media Connect ?
Napisz proszę ,parę zdań na te pytania , bo do dzisiaj nie ukazał się obiecany test na tym forum.

Pozdrawiam,
accu
:kom:
Tak mam podłączony Samsung BD-D6900 ,sygnał wifi przez cisco ,kablówka i net z multimedia.Żadnych innych zródeł sygnału nie posiadam .WIFI działa dobrze oczywiście jak się zwiesi i wyłączy często łączy się od nowa z ruterem a to chwile trwa ,obraz z bd rewelacja żadnych problemów,zdjęcia z kanałów sd już zamieszczałem ,a co do kątów w 9706 pod kątem obraz robił się niebieskawy ale nie było odbić tu są kolory zachowane ale odbicie szczególnie w dzień duże.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Dziękuję , za szybką odpowiedź.
Życzę wielu niesamowitych wrażeń i bardzo dobrego obrazu , podczas oglądania transmisji telewizyjnych z Igrzysk Olimpijskich 2012 r. w Londynie i innych miastach , gdzie będą się odbywały poszczególne zawody w różnych dyscyplinach sportowych.:)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bo ja Ci kolego bardzo kibicuje zeby Ci sie udalo z tym tv :) trzymam kciuki. W innym wypadku powiem szczerze ze nie chcialo by mi sie pisac ale tutaj akurat jest sytuacja taka a nie inna i nalezy ci sie dobry tv w 100%. A propo tych fal radiowych to nie rozpisywalem sie bo znowu nie bedzie na temat ale na 99% nie ma to nic wspolnego z tym co u Ciebie sie dzieje.
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Wydaje mnie się , że nie chodzi o żaden problem dotyczący fal radiowych , tylko czy użytkownik
tego telewizora posiada smartfon tudzież tablet , który mógłby pomóc w sterowaniu telewizorem.
Jak się ma takie urządzenia to można je wykorzystać jako pilota zdalnego sterowania telewizorem ,
lub kontrolera multimediów. Trzeba tylko pobrać aplikację Philips MyRemote ze sklepu z aplikacjami
za darmo dla swojego smartfona czy tabletu. Można wtedy przesyłać zdjęcia ,muzykę , filmy z
komputera to tego telewizora.Można również na tablecie wyświetlać przewodnik telewizyjny,przełączyć
kanał telewizyjny , poczytać o programach telewizyjnych po prostu dotykając ekran tabletu.Ta aplikacja
jest dostępna dla systemów iOS i Android.W menu chyba nie ma języka polskiego.Telewizor musi być
połączony z siecią domową. Jesienią ma ukazać się aktualizacja , która będzie zawierała funkcję
Wi-Fi Smart Screen .Funkcja ta będzie umożliwiała wyświetlanie cyfrowych kanałów telewizyjnych
w smartfonie czy tablecie.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Pojawił się nowy soft 0.132.5.3 z dnia 2012-07-26 do pobrania ze strony oficjalnej firmy Philips.
Wprowadza 3 poprawki.
1)poprawę stabilności pracy telewizora
2)wprowadza ulepszoną funkcjonalność kopiowania listy kanałów

3)powinien likwidować restartowanie samoczynne przez telewizor podczas jego instalacji po raz pierwszy.
Należy pamiętać po wykonaniu zakończonej sukcesem aktualizacji , gdy telewizor się ponownie włączy , odczekać
2 minuty a następnie go wyłączyć wyłącznikiem z tyłu telewizora , odczekać 2 do 3 minut i wyciągnąć przewód zasilający
z gniazdka sieciowego na kilka minut , a następnie ponownie go włączyć.


Dostępny do zakupu w sklepie internetowym Redcoon w cenie 7555zł.(46PFL8007K/12)
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szybal ty masz ten soft o ktorym pisze Accu ? Czy masz starszy badz jeszcze nowszy ktorego nie ma u nas na stronie.... bo ty sciagales soft z jakiejs zagranicznej strony philipsa o ile dobrze kojarze....
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Zastanawia mnie jedno , kiki w jednym ze swych postów , gdy szybal zapytał jaki ma numer softu , podał że ma soft 128.
Otóż na oficjalnej stronie internetowej firmy Philips w historii aktualizacji oprogramowania sprzętowego tego telewizora , taki numer
softu w ogóle nie występuje.
Dlaczego ten soft nie znajduje się w historii aktualizacji , czyżby oficjalnie nie został wydany.Chyba,że firma nie panuje nad numeracją wydawanych softów.




Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wychodzi ze trzeba poczekac az szybal zobaczy dokaldnie jaki ma soft i jelsi m astarszy i sobei nowy zainstaluje soft to sie przekonamy co i jak i wszystko bedzie jasne.
Lolek
 
Do góry