Seria PV70

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wiem co mówią teorie i wiem jak to jest w praktyce .
Staram się wyrażać zdanie jeśli coś widziałem.
Podoba mi się Twoja wypowiedź ale nie do końca.
Rozumiem że byłeś na testach i wiesz jak one dokładnie przebiegają?
Bo po Twojej wypowiedzi widać że nie byłeś .
I nie krytykuję dla krytyki. I szkoda rozmawiać o reszcie.
Zdjęcia dokładnie ,dokładnie oddają różnicę jakość którą widzisz przed sobą - bo inaczej wstyd byłoby je przedstawiać.
Właśnie przed chwilą prezentowałem pokaz przedstawicielowi Panasonic Polska .
Zero dyskusji . Ponieważ porównanie jest wieczorem - jakość czerni Pioneera aż łapie za szyję . W Panasonicu czerń nie jest tak czarna jak w Pioneerach.
Ale obecnie jeszcze raz podkreślę Panasonic jest znakomitą ofertą rynkową.

A podciągamy ofertę w górę bo wiele osób właśnie dziękuje za taką podpowiedź , nie mając pojęcia o różnicach . I Pamiętaj że sprzęt kupujesz na długie lata.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ostatnie kilka stron powinno być z miejsca skasowane, jako że nie ma mam na to czasu to uprzejmie ostrzegam, że jeszcze jeden post nie na temat i będziemy ograniczać dostęp do forum...

Jak chce ktoś dyskutować o procedurach testowych, klubie, zdjęciach lub innych rzeczach odsyłam do istniejących wątków na forum, tam proszę się dopisywać.

TEMAT JEST O PV70


:banned:
 

alz

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja także uważam że PV70 to dobry wybór, a stwierdzenie że telewizor kupuje się na długie lata to nieporozumienie bo przy dzisiejszym postępie 5 lat to epoka. Ja różnicę 2 tyś złotych odłożyłem i za 3 lata kupię nowy bo doszedłem do wniosku że różnica w cenie nie jest zasadna dopuki nie będzie na rynku bogatszej oferty programów HD.
 

mustang

New member
No to wracajac do meritum tego watka, moj PV700, trzeszczy ;), nie cyka tylko trzeszczy gdy gra muzyka, nawet jak jest bardzo cicho ustawiony, wtedy to juz wogole padaka, przy niskich tonach slychac tylko trzeszczenie obudowy. Wlasciwie to cos w srodku, podokrecalem mocno stojak,jak ktos wczesniej sugerowal, ale to i tak wydobywa sie ze srodka, jakies pomysly na usuniecie tego czy wizyta w serwisie?
 

Dru

Moderator
no to ja nie wiem o co chodzi. U mnie tego nie ma. Mam pospolite cykanie spotykane przy PV70. Jeśli Tobie trzeszcze przy każdorazowym słuchaniu muzyki to może warto zgłosić tą usterkę do serwisu?
 

ArSoN_AS

New member
Witam.Co do ''cykania'' u mnie w moim 37pv70 zaobserwowałem nastepujące ''cos'' nie jest to cykanie a raczej bzyczenie ,pierwsze objawy tego czegoś miałem w poniedziałem kiedy temperatura wynoisła ok 40 stopni.Po chwili bzyczenie ustało.Pomyślałem ze może to wiatrak sie człączył i faktycznie przykładając ucho do pbudowy wiem ze ten dziwny dżwięk wydobywa się z lewej górnej strony. Wtorek spokój, wczoraj natomast ok 1 w nocy znów włączyło sie bzyczenie na ok 5 minut i ustało. Co to czy to tak działa wiatrak czy może to objaw choroby słynnego cykania?
 

Dru

Moderator
to PV70 ma wiatrak? Pierwsze słyszę :rolleyes:. A cykanie polega (wg autopsji) na cokilkuminutowym cyknięciu telewizora, które wydobywa się z tyłu telewizora. I zależnie od głośności ustawionej w TV - słychać je bardziej lub mniej.
 

KRISTOFFER_2006

New member
Bzyczenie

Witam

Umnie w PV70 coprawda nic nie cyka,jeśli chodzi o bzyczenie faktycznie gdy wyciszę wszystko na maxa i jest noc gdy podejdę do tv i przyłożę ucho faktycznie słychać jak pracuje jakiś moduł.

Wydaje misię że niej est to żadną wadą telewizora,w panasonicu trc też słychać było jak pracuje wkońcu to użądzenie pobiera prąd jest tam jakaś elektronika więdz dziwne by było żeby nic nie było słychać.

Czyli dlamnie to bzyczenie jest żeczą normalną a i tak pracy sprzętu niesłychać gdy się nawet minimalnie przyciszy a w warunkach dziennych to wogule niesłychać.

Niewiem jak to sie zachowuje u kolegi, jaka głośne jest to bzyczenie/brzęczenie ?????
 

leon600

New member
<<<<to PV70 ma wiatrak? Pierwsze słyszę . A cykanie polega (wg autopsji) na cokilkuminutowym cyknięciu telewizora, które wydobywa się z tyłu telewizora. I zależnie od głośności ustawionej w TV - słychać je bardziej lub mniej.


Powiem tak ogladam juz tv z 3 miesiace i nie mam opcji cykania ale moze dlatego ze mam wyciszony głos na tv, a fonia idzie na głosniki z tunera sat :)
 

Dru

Moderator
myślę, że jeśli masz całkiem głośno ustawiony dźwięk z kina domowego to tego cykania nie usłyszysz. Nawet jak trochę bardziej podgłośni się na TV to to cykanie zanika w tle i tak nie przeszkadza.
 
Do góry