Seria PV45

rojam

New member
ludzie Qrna juz żygac sie chce jak was czytam --jak piszecie o "jakiś wężach" --czy wy macie ta plazme i czy tylko jesteście marzycielami o niej i pisaniu o rzeczach których na oczy nie widzieliście.
Podejrzewam że wiekszość toCi co kupili LCD i teraz złość ich zżera że wywalili kupe kasy na LCD i teraz mają badźiewie z gównianym obrazem w domu (bo na razie to moga sobie oglądac 2 programy w HD :p ):krol:
 

jacasp

New member
Ja odbieram jutro tego Panasa. Ryzyko - trochę tak. Ale niech ktoś powie za taką cenę czy kupicie coś lepszego? LCD? A może poczekać aż spadną ceny tych tych lepszych? Ja nie chcę czekać! I mam nadzieję, że nie dołączę do sfrustrowanych poganiaczy gadów;)
 

rojam

New member
jacasp napisał:
Ja odbieram jutro tego Panasa. Ryzyko - trochę tak. Ale niech ktoś powie za taką cenę czy kupicie coś lepszego? LCD? A może poczekać aż spadną ceny tych tych lepszych? Ja nie chcę czekać! I mam nadzieję, że nie dołączę do sfrustrowanych poganiaczy gadów;)
moja 37pv45 bedzie we wtorek lub środe (z czarna ramką ) 42 " mogłem kupic za 4180 zł -ale jednak zdecydowałem sie na 37"
a węża to mam głeboko z tyłu -na pewno nie będę ogladał wyświetlacza przez mikroskop i szukał jakiś "porabanych węży" zresztą które pojawiaja sie w 1 jednym filmie na 100 tyś jakie wyszły i to w jednej sekundzie na 6 tys sekund w tym filmie :krol:
 

jacasp

New member
No i jest 37PV45. Ma czarną ramkę, instrukcję w języku polskim itd. Obraz – nie mam zastrzeżeń. Węży nie widziałem. Teraz postaram zaprzyjaźnić się z nim.
 

kronol

New member
cena

dla tych co chca kupic ten model Panasonic TH-42PV45EH tanio to jest promocja w mix electronics i jest on za 3999 taniej niz w jakim kolwiek sklepie internetowym jaki mi sie udalo znalezc
 

rojam

New member
jacasp napisał:
No i jest 37PV45. Ma czarną ramkę, instrukcję w języku polskim itd. Obraz – nie mam zastrzeżeń. Węży nie widziałem. Teraz postaram zaprzyjaźnić się z nim.
gdzie kpiłeś i za ile
pozdr
 

Mabri

New member
kronol napisał:
dla tych co chca kupic ten model Panasonic TH-42PV45EH tanio to jest promocja w mix electronics i jest on za 3999 taniej niz w jakim kolwiek sklepie internetowym jaki mi sie udalo znalezc

W tej samej cenie czyli 3999 zł jest w MM Rybnik. Mają tam również raty 20X0% ale chyba tylko do 6 marca. Nie wiem jak w innych MM.
 
Ostatnia edycja:

Vito_1

New member
Pomocy!!!

witam, Mam pytanie dotyczące modelu pv42eh. zakupiłem tv w piatek w sobote go dostalem, na razie podlaczam tylko sygnal analogowy. w niedziele rano wszystko bylo ok az do wlacznia tv o 11.00 kiedy to w polowie tv pojawil sie zmieniajacy kolor pasek raz zielony a raz czerwony. po odlaczeniu sygnalu tv nadal byl obecny tak jakby w tym miejscu wystapil problem z matryca. podobnie jest w momencie podlaczenia dvd. Problem znika po okolo 20 min od wlazenia tv. Po ponownym uruchomieniu czasem sie pojawia a czasem nie. Czy mam podstawe o wymiane tego modelu na nowy?? Czy spostkaliscie sie z takim problemem wczesniej?
 

Vito_1

New member
Proszę o więcej informacji

Dziękuje za szybką odpowiedź. Proszę o więcej informacji na temat tej usterki. Problem w tym że raz ten pas się pojawia a raz nie i może się okazać że wczasie testowania nic się nie okaże. Co może być przyczyną tej usterki, jak to nazwać.

Czy mieliście styczność z większą liczbą takich przypadków??

Pozdrawaiam,

Vito_1
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
tommm napisał:
wróciłem przed chwila z MM w Opolu- cena 5.700

Prawda, prawda, potwierdzam :) . Niestety u nas w Opolu w MM, troche są nie dzisiejsi z ta cena za PV45. Można się jednak na żywo przyjrzeć czy srebny tak mocno nie razi i zakupic z i-netu. Cena za ten model jak przypuszczam ogolnie bedzie spadac juz 42" jest jak widze po ceneo za 4090zl. Jak nie ma przeciwskazan warto kupowac wiekszy. Mimo, ze sam nastawialem sie na 37" nie zaluje ze kupilem 42", stwierdzam, ze moglby byc wiekszy. Coz czlowiek szybko sie przyzwyczaja do dobrego.

Pzdr. (C)G
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
jacasp napisał:
Która lepsza.

Zdecydowanie bierz ten tanszy, nie ma sensu przeplacac. Ma takze mozliwosc nachylenia kata zawieszenia. I podoba mi sie dodatkowe zabezpieczenie przed dziecmi (tez przed nierozwaznymi) w postaci sruby imbusowej (dane ze strony). Jak przygladam sie konstrukcji duza czesc ciezaru bedzie przeniesiona przez dolna prowadnice. Mozna tam wiecej tych kolków (ze srubami) dac, chociaz rozsadek podpowiada by rozlozyc to symetrycznie na obu prowadnicach (dałbym nawet 6 - minimum 4 - na jedną prowadnice, razem 12 na całość).

Chociaz sam bym polecil:

http://www.allegro.pl/item169494446_uchwyt_wieszak_plazma_lcd_32_63cal_supercena_.html

Prostsza, lepiej bedzie przenosic ciezar, punkt ciezkosci (z plama) nie bedzie obnizony ku dolowi konstrukcji, jest kat nachylenia, hmm troche drozsza.

Pzdr (C)G
 
Ostatnia edycja:

tommm

New member
(Cy)Gorg napisał:
Prawda, prawda, potwierdzam :) . Niestety u nas w Opolu w MM, troche są nie dzisiejsi z ta cena za PV45. Można się jednak na żywo przyjrzeć czy srebny tak mocno nie razi i zakupic z i-netu. Cena za ten model jak przypuszczam ogolnie bedzie spadac juz 42" jest jak widze po ceneo za 4090zl. Jak nie ma przeciwskazan warto kupowac wiekszy. Mimo, ze sam nastawialem sie na 37" nie zaluje ze kupilem 42", stwierdzam, ze moglby byc wiekszy. Coz czlowiek szybko sie przyzwyczaja do dobrego.

Pzdr. (C)G
Cy)Gorg, chce na nim ogladać cyfrę z pionka 1530 ora dvd i divx, bedzie to dobry zakup? Poczatkowo chciałem kupić lcd samsunda 40le70n, ale po przeczytaniu tego forum stwierdziłem, że 1300 zł w kieszeni to nowy humax

Pozdrwiam
tommm z opola
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
tommm: Imho bedzie to zdecydowanie dobry zakup. Mimo wszystko, cokolwiek sie twierdzi i stwierdza jeszcze takiej czerni to lcd'ki nie maja. Kolory sa naturalne (nie plastykowe), nasycone, zielen jest jak zywa i blekit ma swoja glebie. Sam mam pionka 1330 ale nic wiecej nic free-on-air nie odbieram, bardziej nastawiam sie na n (cóż na "edukacje sat" nie mam juz czasu ;)). Do DVD jak najbardziej, przy divx'ach jednokrazkowych mozesz byc czasami rozczarowany, to mimo wszystko obraz jest rozciagniety na 42 calach i wszelkie mankamenty kompresji zobaczysz. W SD sygnał będzie zdecydowanie lepszy niż na LCD. Jak się nie bedziesz przygladal i szukal na sile wezy, glinianych twarzy itd., stwierdzisz ze oglada sie komfortowo i z przyjemnoscia. Sygnal z HD powala :). Smuzenie, co to jest smuzenie, ogladalem mecz tenisa ziemnego, pilka tenisowa potrafi sie naprawde szybko przemieszczac. W LCD, sa specjalne uklady niwelujace smuzenie jak np. Philipsach Clear LCD ale za jaka cene i przy jakiej przekatnej. I 42 cale robi wrazenie, pozniej chce sie jeszcze wiecej, moze za jakis czas FULL-HD 65", oczywiscie tylko plazma.

Pzdr. (C)G (z Opola :))
 
Ostatnia edycja:

pete2

New member
nadają się też jednokrążkowe ale faktycznie się rozczarujesz jeśli jesteś wymagającym videofilem, jeśli nie jesteś da sie obejrzeć...
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Moze nie jest to kwestia plazmy jako takiej, tylko rozmiaru ekranu. Mimo wszystko 42" to duzo powierzchnia. Wbrew roznym opiniom dopiero teraz mozna ocenic czy divx niczym sie nie rozni od dvd (mam na mysli divx jednokrazkowe). Ogladac sie da, jest to kwestia wrazliwosci. Dla mnie jakosc obrazu jest po prostu nie do przyjecia. Czy na LCD bedzie lepiej, mysle ze nie. Tutaj jedynie CRT moglby cos poprawic ale to SD.

Ogolnie Divx mnie rozczarowuje nawet w HD, nie wiem dla mnie jest za bardzo rozmazany, rozmiekczony, brak mu ostrosci tak bardzo charakterystycznej dla materialow HD i co z tego ze ma wieksza rozdzielczosc jak jej po prostu nie widac (badane na probce Superman Returns).
 
Do góry