Seria PV45

kaszpir

New member
JaW napisał:
Kup plazmę i zamontuj rolety na oknie.

Wątpie aby żona chciała za każdym razem podczas dnia zasłaniać żaluzje i itd :)

Może posiadacze tej plazmy powiedzą jak wygląda oglądanie na niej TV podczas dnia i sporego nasłonecznienia ?

No i jeszcze jedno.

Kupowałem TV 100Hz aby nie męczył mi się zbyt szybko wzrok. Z tego co wyczytałem obraz na plaźmie "miga".

Czy efekt jest taki sam jak w przypadku Tv CRT klasycznych (nie 100Hz) ?

Jak narazie właśnie te 2 wady plazmy mnie chwilowo zniechęciły do zakupy plazmy , którą zamówiłem :(
 

JaW

New member
kaszpir napisał:
Wątpie aby żona chciała za każdym razem podczas dnia zasłaniać żaluzje i itd :)
E tam... jak jest za jasno to opuszcza roletkę i tyle, to przeciez 3 sekundy. Nie wiem czy własciwym rozwiązaniem byłoby kupić gorszy TV tylko dlatego, że masz jasny pokój. Ale oczywiście Twoja decyzja :)

kaszpir napisał:
Kupowałem TV 100Hz aby nie męczył mi się zbyt szybko wzrok. Z tego co wyczytałem obraz na plaźmie "miga".

Czy efekt jest taki sam jak w przypadku Tv CRT klasycznych (nie 100Hz) ?
Nie wiem jak PV45, ale PV70 mają odświeżanie 100 Hz.
:)
 

Regulus

New member
kaszpir napisał:
Witam !

1.Męczy mnie sprawa szklanej powłoki (szyby) w plazmach.

2.Plazma będzie wykorzystywana do oglądania TV (Cyfra + tuner Ferguson) (póxniej zapewne Nka) , do DVD (Pioneer DV-380 poprzez component) , DIVX (Xbox poprzez component) no i do grania (Xbox) :)

3.Wyczytałem że plazmy mają sporo lepszy obraz w przypadku słabego sygnału (kablówka , antena RTV). U mnie takiego sygnału nie będzie ...

ad 1.Odbicia są mniejsze niż w crt, ale są, fakt. Mnie to nie przeszkada, bo wszyscy są przyzwyczajeni, że przy słońcu trzeba opuszczać żaluzje.

ad 2. Polecam N-kę: zdecydowana różnica jakości, nawet na słabych jakościowo kanałąch (AXN). W C+ bardzo mnie drażniła "pikseloza" widoczna nawet na crt.

ad 3. Potwierdzam zalety tunera tv (szkoda tylko, że nie ma PIP). Poza tym nieporównywalna z crt jakość zdjęć w jpg (na żadnym znanym mi crt nie dają sie oglądać) i o wiele lepszy obraz z konsoli (PS2). Efektu "migotania" z 3-4 m. nie widzę (N-ka w trybie 720p i dvd także progressive)
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
kaszpir napisał:
Wątpie aby żona chciała za każdym razem podczas dnia zasłaniać żaluzje i itd :)

Witaj kaszpir,

Mysle, ze jak zasloni chociaz raz i przekonana sie ze obraz jest zdecydowanie lepszy w kontrascie i w kolorach bedzie (imho) to robic. Inna kwestia bardzo pozyteczna - TV nie przyciaga w ogole kurzu. U mnie stoi drugi miesiac a wyglada tak jakby rozpakowany zaraz z pudelka - ekran tez. Poprzedniego Sone'go musialem przecierac prawie co drugi dzien. Jezeli wnosi to ta szyba to jestem za.

Co do 100Hz - efektu migotania nie zauwazylem w PV45, druga kwestia przeciez technologia plazmowa jest oparta na innej konstruckji niz CRT wiec tak do konca skad te 100Hz ("bełkot" marketingowy jak bambusowe glosniki). Panasonic jakos sie tym za mocno nie chwali chyba jak na taki skok w jakosci powinno byc to wytluszczone.

Przypuszczam, ze sie nie zawiedziesz kupujac plazme, tych kolorow i czerni(!) nie da Tobie zaden w podobnej polce cenowej LCD.

Pzdr (C)G
 
Ostatnia edycja:

kaszpir

New member
Ok. Przekonaliście mnie :) Chyba wolę już niedogodności plazmy niż niedogodności LCD (smużenie,kąty widzenia,odwzorowanie kolorów i brak "czerni"). Sam w domu mam monitor 19" na matrycy P-MVA (8ms) (Dell 1905FP) i szczerze mówiąc kąty widzenia mimo że sporo lepsze niż przy matrycach TN to mocno dają się we znaki przy oglądaniu monitora nie na wprost ... Ja w salonie czasami leże sobie na zestawie wypoczynkowym i oglądam TV sporo niżej niż jest TV ustawiony a i kąt jest dość spory :) zapewne nie mógłbym w tej pozycji już oglądać TV LCD ;) Być może jutro będę już miał plazmę :) PS. Mam tuner sat Ferguson AF-6318 + dodatkowo kartę Cyfry+. Czy obraz z tunera N-ki poprzez złącze HDMi byłby sporo lepszy niż w przypadku tunera Fergusona i połączenia przez Euro ??? Za kilka miesięcy kończy mi się ważnośc karty C+ a nowa oferta jaka jest obecnie wogóle mnie się nie podoba :( To co obecnie kosztuje mnie 29zł kosztowało by mnie 38zł . Fakt doszły by jakieś inne kanały , ale tamte inne kanały wogóle mnie nie interesują :(
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Decyzja jak mysle jak najbardziej trafna, co do wymiany na N jej sila w dobrej cenie sa kanaly HD, pewnie malo tego ale nawet dla jednego warto na nia przejsc. Dopiero wtedy docenisz dlaczego w ogole wymieniles TV, pewnie wielkosc bedzie robic wrazenie ale do tego czlowiek sie bardzo szybko przyzwyczaja ale majac mieszane kanaly SD i HD ciagle zapartym tchem wpatruje sie w magie HD. Ogladanie filmow w tej technologii to juz czysta poezja. Czekamy na test, pierwsze wrazenia po zakupie. Do niektorych (!) kanalow C+ mozesz czuc sie rozczarowany jakoscia obrazu, niestety silna kompresje po prostu widac, przy innych z zaskoczeniem przyjmiesz ze moga byc tak dobre, szkoda ze nie trzyma sie stalej jakosci na wszystkich przynajmniej w pakiecie C+.

Pzdr. (C)G
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
wydaje mi się że najlepszym wyjściem jest jednak sprawdzenie u siebie w domu różnych modeli, ponieważ technologie telwizorów zmieniaja się na plus. W Twoim przypadku ma to dodatkowe znaczenie, wyznacza kompromis między Twoimi potrzebami a żony. Tym bardziej dobrze sprawdzić sprawne modele LCD.
Dziś postawiliśmy /dla klienta/ plazmę LG i plazmę Pioneera na działania promieni słonecznych. O ile na ekranie Pioneera widać dalej czerń i głebię obrazu o tyle na LG wszystko sie rozmyło, kolory nie przypominały w najmniejszym stopniu czerni a obraz nawet na telewizorach CRT był bardziej wyraźny. Z całą pewnoscią plazma plazmie nie równa.
Potwierdzam - na PV 45 nie ma migotania - przynajmniej ja nie widzę.

Ważne jest również to że sprzęt kupujesz na lata i dobrze byłoby aby każdego dnia jak włączasz telewizor czuł tą samą radość.
pozdrawiam
 

kaszpir

New member
kiki napisał:
witam
wydaje mi się że najlepszym wyjściem jest jednak sprawdzenie u siebie w domu różnych modeli, ponieważ technologie telwizorów zmieniaja się na plus. W Twoim przypadku ma to dodatkowe znaczenie, wyznacza kompromis między Twoimi potrzebami a żony. Tym bardziej dobrze sprawdzić sprawne modele LCD.
Dziś postawiliśmy /dla klienta/ plazmę LG i plazmę Pioneera na działania promieni słonecznych. O ile na ekranie Pioneera widać dalej czerń i głebię obrazu o tyle na LG wszystko sie rozmyło, kolory nie przypominały w najmniejszym stopniu czerni a obraz nawet na telewizorach CRT był bardziej wyraźny. Z całą pewnoscią plazma plazmie nie równa.
Potwierdzam - na PV 45 nie ma migotania - przynajmniej ja nie widzę.

Ważne jest również to że sprzęt kupujesz na lata i dobrze byłoby aby każdego dnia jak włączasz telewizor czuł tą samą radość.
pozdrawiam

3 lata temu (chyba) kupiłem za 4000zł (cena bardzo okazyjna) Tv Panasonic 32PS11. Teraz ten TV oddam rodzicom bo szkoda mi go sprzedawać za 800zł czy nawet mniej :(
Dlatego z inwestycją na lata to niestety nie wierzę :(

W przypadku CRT tak naprawdę przeszkadza mi ... zbyt mała przekatna obrazu oraz ... brak skanowania progresywnego ...
Oczywiście magia HD też działa , ale tak naprawdę nie mam źródła HD i co najwyżej będzie służył za nie Xbox i skalowanie do 720p (filmy divx) ...
Z kablówki już dawno zrezygnowałem , a dokładnie kilka lat temu jak kupiłem TV 32" ..
Od tego czasu mam TV SAT.

Co do LCD to dobry LCD 42" kosztuje sporo , sporo więcej niż plazma. Mój budżet to max 4000zł , za tą cenę mam dostać plazmę Panasonica 42".
Dobre LCD to wydatek min. 5000zł , a tak naprawdę nie widzę powodu aby dopłacać do LCD , gdyż technologia LCD ma jak dla mnie więcej denerwujących wad i niedoskonałości niż technologia plazmy.
 

kaszpir

New member
Coraz bardziej się wkurzam :( Plazmę miałem mieć już w tamtą sobotę (przed świętami). Z gościem z Allegro (kilkaset pozytywnych komentarzy i sprzedaje mnóstwo sprzętu audio video)się dogadałem że spuści mi trochę z ceny i przywiezie mi dopiero w sobotę ... Zgodziłem się i ... czekałem. Dostałem smsa że będzie po 22.00. I czekałem do 01.00 .... I kicha :( Na smsy nie odpowiada i nic :( W środę udało mi się oddzwonić i gościu mówi że w szpitalu był (jest) i oddzwoni wieczorem i się umówimy. Oczywiście nie oddzwania , ja pisze smsa wtedy mówi że oddzwoni później i itd .. Wreszcie skończyła się moja cierpliwość i napisałem że jak jutro nie dostanę plazmy to niech są wsadzi tą plazmę głęboko ... Jednak wątpie że ta plazmę jutro dostanę. Z tak niepoważnym sprzedawcą dawno nie miałem styczności .. W Euro była promocja i był dostępny ten TV za 3990zł (gościu mi go obiecał za 3700zł). Dziś patrze i ... promocja się skończyła i jest za 4499zł ... Przez net nie zamówię bo żaden inny dostawca nie chce przywieźć osobiście TV a przez kuriera ... odpada ( trzeba sprzęt sprawdzić , zobaczyć czy jest faktura , gwarancja i itd ..) :( Jednak w niedaleko oddalonym mieście znalazłem w promocji plazmę Panasonic a 42PV70 za 4625zł ... Przy cenie e Euro-RTV różnica w cenie pomiędzy 45 a 70 jest minimalna :) Wszystko jutro się okaże , czy sprzedawca tak jak obiecał jutro dostarczy mi plazmę PV45 , czy też nie ... Jak nie to zobacze jak jakiś mały sklepik jaką cenę zaoferuje mi za PV45 a jak nie to jadę po PV70 :( Sorry :( Ale jestem lekko wkurzony , że są tacy sprzedawcy którzy tak niesamowicie olewają klientów :(
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Kaszmir. Rozumiem Cię, ale weź po uwagę choć mały procent prawdopodobieństwa, że gościowi naprawdę coś się stało i wylądował w szpitalu. Tyle, że powinien trochę szerzej się wytłumaczyć. To fakt. Szkoda tylko tej promocji, ale może za to będziesz miał PV70? To naprawdę ładny sprzęcik.

ArtS :)
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
kaszpir napisał:
Coraz bardziej się wkurzam

Niestety, handel glownie przez i-net, zszedl na psy. Przy zakupach modelu PV45 ( w pozniejszej fazie), bylem zwodzony przez dwa tygodnie przez jednego goscia, pozniej przez trzy dni przez drugiego, znalazlem sklep, w ktorym non-problemo ale wplata calej gotowki (az tyle zaufania nie mam), bardzo znany sklep i-netowy, kazal czekac na odpowiedz na e-mail cale trzy dni robocze (oczywiscie odpowiedz negatywna). Przez ceneo czy skapca wiele wisi ofert-widm, czesto nie weryfikowanych przez nikogo, mozna majatek stracic wydzwaniajac po coraz to kolejnych sklepach. Ostatecznie po miesiacu, z modelu PV60 37" zrobil sie PV45 42", jakos przebolalem "sreberko" obraz kompensuje to z nawiazka.

Tu dygresja cisnie mi sie na usta, skecz z kabaretu Z. Laskowika "z tylu sklepu" z lat 80-tych, na kolejne pytania co jest z towarow w sklepie klient slyszy odpowiedz "ja jestem". Duzo wody uplynelo juz w Wisle, mentalnosc ciagle pozostaje taka sama.

Model PV45 bedzie znikal ze sklepow (i pewnie stad masz problemy z jego kupnem), jeszcze wisi w ofercie panasonica ale nie potrwa to dlugo. ;) Troche teorii spiskowej - gdyby nie weze pewnie w ogole bys sie nie pojawil, wiec jest prawie jak unikat ;). Z linii "7xx" mial byc jeszcze PV7 (w bardzo dobrej cenie), ale jak na razie nic o nim nie slychac poza wypowiedzia kiki po spotkaniu w Wilnie.

Pzdr. (C)G
 
Ostatnia edycja:

kaszpir

New member
(Cy)Gorg napisał:
Niestety, handel glownie przez i-net, zszedl na psy. Przy zakupach modelu PV45 ( w pozniejszej fazie), bylem zwodzony przez dwa tygodnie przez jednego goscia, pozniej przez trzy dni przez drugiego, znalazlem sklep, w ktorym non-problemo ale wplata calej gotowki (az tyle zaufania nie mam), bardzo znany sklep i-netowy, kazal czekac na odpowiedz na e-mail cale trzy dni robocze (oczywiscie odpowiedz negatywna). Przez ceneo czy skapca wiele wisi ofert-widm, czesto nie weryfikowanych przez nikogo, mozna majatek stracic wydzwaniajac po coraz to kolejnych sklepach. Ostatecznie po miesiacu, z modelu PV60 37" zrobil sie PV45 42", jakos przebolalem "sreberko" obraz kompensuje to z nawiazka.

Tu dygresja cisnie mi sie na usta, skecz z kabaretu Z. Laskowika "z tylu sklepu" z lat 80-tych, na kolejne pytania co jest z towarow w sklepie klient slyszy odpowiedz "ja jestem". Duzo wody uplynelo juz w Wisle, mentalnosc ciagle pozostaje taka sama.

Model PV45 bedzie znikal ze sklepow (i pewnie stad masz problemy z jego kupnem), jeszcze wisi w ofercie panasonica ale nie potrwa to dlugo. ;) Troche teorii spiskowej - gdyby nie weze pewnie w ogole bys sie nie pojawil, wiec jest prawie jak unikat ;). Z linii "7xx" mial byc jeszcze PV7 (w bardzo dobrej cenie), ale jak na razie nic o nim nie slychac poza wypowiedzia kiki po spotkaniu w Wilnie.

Pzdr. (C)G
Tyle że w tamtym tygodniu we wtorek już człowiek powiedział że ma już dla mnie plazmę. Tylko zapytał czy poczekam do soboty bo ma tego samego dnia wyjazd do Bydgoszczy i za jednym razem by obskoczył 2 miasta (niższe koszty transportu). Zaproponował w ramach rekompensaty 100zł + kabele HDMI. Zgodziłem się bo poczekanie 3 dni nie było dla mnie problemem a za 100zł moge 3 dni poczekać :) I kontakt był ok do wieczora soboty. A teraz dzwonię , odpowiada mi poczta głosowa i dostaje smsa że o którejś tam godzinie zadzwoni , oczywiście nie dzwoni , ja dzwonię i taka sama sytuacja. raz udalo mi się go złapać i powiedział że przeprasza że jest w szpitalu i itd i że oddzwoni i w czwartek przywiezie , i tak nonstop ... Ja rozumię że człowiek może się rozchorować. Ale chodzi o powazne traktowanie klienta. Wystarczy by zadzwonił , przeprosił i powiedział kiedy przywiezie. A nie takie olewanie , zwodzenia i niepoważne podchodzenie do sprawy ... Jak dziś nie zadzwoni i nie przywiezie to mam już "zarezerwowane" w Bydgoszczy do odbioru plazme panasonica PV70 ... Tyle że dla mnie to drogo (4625zł). Plazmę Pv45 miałem mieć za 3700zł więc różnica w cenie ponad 900zł ... Niestety w sklepach PV45 kosztuje 4599 a w sklepie w Bydgoszczy około 4300zł ... przy tych cenach lepiej sądzę wziąc nowszy model PV70 :( Ehhh ...
 

kaszpir

New member
(Cy)Gorg napisał:
Niestety, handel glownie przez i-net, zszedl na psy. Przy zakupach modelu PV45 ( w pozniejszej fazie), bylem zwodzony przez dwa tygodnie przez jednego goscia, pozniej przez trzy dni przez drugiego, znalazlem sklep, w ktorym non-problemo ale wplata calej gotowki (az tyle zaufania nie mam), bardzo znany sklep i-netowy, kazal czekac na odpowiedz na e-mail cale trzy dni robocze (oczywiscie odpowiedz negatywna). Przez ceneo czy skapca wiele wisi ofert-widm, czesto nie weryfikowanych przez nikogo, mozna majatek stracic wydzwaniajac po coraz to kolejnych sklepach. Ostatecznie po miesiacu, z modelu PV60 37" zrobil sie PV45 42", jakos przebolalem "sreberko" obraz kompensuje to z nawiazka.

Tu dygresja cisnie mi sie na usta, skecz z kabaretu Z. Laskowika "z tylu sklepu" z lat 80-tych, na kolejne pytania co jest z towarow w sklepie klient slyszy odpowiedz "ja jestem". Duzo wody uplynelo juz w Wisle, mentalnosc ciagle pozostaje taka sama.

Model PV45 bedzie znikal ze sklepow (i pewnie stad masz problemy z jego kupnem), jeszcze wisi w ofercie panasonica ale nie potrwa to dlugo. ;) Troche teorii spiskowej - gdyby nie weze pewnie w ogole bys sie nie pojawil, wiec jest prawie jak unikat ;). Z linii "7xx" mial byc jeszcze PV7 (w bardzo dobrej cenie), ale jak na razie nic o nim nie slychac poza wypowiedzia kiki po spotkaniu w Wilnie.

Pzdr. (C)G
Tyle że w tamtym tygodniu we wtorek już człowiek powiedział że ma już dla mnie plazmę. Tylko zapytał czy poczekam do soboty bo ma tego samego dnia wyjazd do Bydgoszczy i za jednym razem by obskoczył 2 miasta (niższe koszty transportu). Zaproponował w ramach rekompensaty 100zł + kabele HDMI. Zgodziłem się bo poczekanie 3 dni nie było dla mnie problemem a za 100zł moge 3 dni poczekać :) I kontakt był ok do wieczora soboty. A teraz dzwonię , odpowiada mi poczta głosowa i dostaje smsa że o którejś tam godzinie zadzwoni , oczywiście nie dzwoni , ja dzwonię i taka sama sytuacja. raz udalo mi się go złapać i powiedział że przeprasza że jest w szpitalu i itd i że oddzwoni i w czwartek przywiezie , i tak nonstop ... Ja rozumię że człowiek może się rozchorować. Ale chodzi o powazne traktowanie klienta. Wystarczy by zadzwonił , przeprosił i powiedział kiedy przywiezie. A nie takie olewanie , zwodzenia i niepoważne podchodzenie do sprawy ... Przez niego uciekła mi promocja w Euro-RTV :-< Jak dziś nie zadzwoni i nie przywiezie to mam już "zarezerwowane" w Bydgoszczy do odbioru plazme panasonica PV70 ... Tyle że dla mnie to drogo (4625zł). Plazmę Pv45 miałem mieć za 3700zł więc różnica w cenie ponad 900zł ... Niestety w sklepach PV45 kosztuje 4599 a w sklepie w Bydgoszczy około 4300zł ... przy tych cenach lepiej sądzę wziąc nowszy model PV70 :( Ehhh ... No chyba że się wstrzymam z miesiac-dwa to sadze że PV70 powinien spaśc cenowo , bo to nowośc jest ...
 

ArtS007

New member
Bez reklam
kaszpir napisał:
No chyba że się wstrzymam z miesiac-dwa to sadze że PV70 powinien spaśc cenowo , bo to nowośc jest ...
Właśnie miałem Ci to doradzić. Jeśli możesz wytrzymać jakiś czas, na pewno trafi się jakaś okazja.

Przy okazji: chciałem już połączyć Twoje wiadomości w jedną, ale zapomniałem, że mam odpowiednie uprawnienia tylko w podforum Audio. :)

ArtS :)
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
kaszpir napisał:
przy tych cenach lepiej sądzę wziąc nowszy model PV70

Zdecydowanie przy takich cenach lepiej wziasc model PV70, imho spodziewane obnizki beda dopiero po wejsciu modeli PY, tak w okresie wakacyjnym realnie jednak patrzac po wakacjach. Swego czasu napisalem ze jedynie PV45 moze konkurowac cena i to z duza roznica, przy tej ktorej podales 3700zl (czy nawet 3999zl przez Euro-agd) jeszcze warto sie nad tym zastanawiac, czy PV45 czy PV70.


ArtS007 napisał:
Przy okazji: chciałem już połączyć Twoje wiadomości w jedną, ale zapomniałem, że mam odpowiednie uprawnienia tylko w podforum Audio.

Czy nie jest to moze zapytanie do prywatnej korespondencji do admina - ar2? Jako moderator z adminem na pewno sie dogadacie ;-).

Pzdr. (C)G
 

ArtS007

New member
Bez reklam
(Cy)Gorg napisał:
Czy nie jest to moze zapytanie do prywatnej korespondencji do admina - ar2? Jako moderator z adminem na pewno sie dogadacie ;-).
Kto wie, choć przecież nie było to wyrażenie jakiejś pretensji. Tak sobie napisałem, gdyż człowiek szybko się przyzwyczaja do dobrego, a tu taka niespodzianka. ;)

ArtS :)
 

kaszpir

New member
No i niestety obiecanej plazmy się nie doczekałem ... Gościu wogóle się nie odezwał , mimo że wielokrotnie dzwoniłem , wysyłałem smsy i itd ... Gościu sprzedaje na Allegro pod nickiem "video10". Polecam omijać go szerokim łukiem , no chyba że macie dużo czasu , kasy na telefony i stalowe nerwy i nie chcecie tak naprawdę nic kupić , wtedy oczywiście polecam ... :( Ja straciłem czas , nerwy , kasę na telefony (smsy) i uciekła mi promocja na PV45 w Euro-RTV. Teraz zastanawiam się czy czekać czy jednak kupić PV70. Choć niestety tego modelu trochę boje się kupić , chociaż na AreaDVD niemiecki odpowiednik PV71 wypada bardzo dobrze ... Planowałem nie wydawać na nowy TV więcej niż 4000zł. Niecałe 4 lata temu kupowałem TV Panasonic 32PS11 za 4000zł a teraz oddam ten Tv rodzicom za darmo bo szkoda mi go sprzedawać za kilkaset złotych :( Jednak chyba lepiej dopłacić do lepszego modelu trochę kasy (dp PV70) niż potem żałować :( W tygodniu chyba pojedziemy do Bydgoszczy po kuchnię elektryczną (dla żony ;) a dla mnie plazmę :) Pytanie czy zabierzemy się z takimi dwoma wielkimi klamotami kombiakiem :)
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
kaszpir napisał:
Pytanie czy zabierzemy się z takimi dwoma wielkimi klamotami kombakiem :)

Chyba sie nie zabierzecie sie, pudlo z PV45 jest dosc sporych rozmiarow 120x80x40cm, druga kwestia mozna przewozic tylko w pionie, bardzo wazne, trzecia swoje wazy 40kg, wiec nie wiem czy z zona dasz rade, ale w sklepie na pewno ktos pomoze. Sam je z ledwoscia upchalem do zamowionego specjalnie na ta okazje auta, bralem w miejscu zamieszkania.

Pzdr. (C)G
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
kuchnia i plazma razem się nie zmieszczą do kombi / chyba że jest to specjalne kombi/.
PV 70 - raczej szybko nie spadnie . Myslę że pierwszy ruch niewielki to lato .
Ceny w internecie - mozna pisać prace doktorskie. Wiele sklepów wystawia cene na rybkę. Chodzi o to aby sklep zaistniał. Później jak zadzwonisz to próbują Ci zaproponować swoje towary - bo oczywiście ceny są tylko dla pucu. Zadzwoń np. po 37 M 70 JVC dowiesz się niesłychanych opowieści z krainy baśni . I nie jest to jedyny przypadek .
Dlatego często dobrze jest zapłacić właśnie owe 100 zł więcej i kupić w sprawdzonym sklepie który posiada sprzęt na magazynie.
Na 42 PV 45 cena jest dobra 3999 zł i są dostępne w sprzedaży.
pozdrawiam
 
Do góry