Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

winyl

New member
Jeszcze kolega post wyżej powinien dodać katalog /201506/ przed nazwą pliku bo d..pa, a nie ściągnie się tego firmware 4.61.03.

Jam mam hard resety, zawieszanie się na rekacje pilota oglądając Dicovery HD i inne kanały HD, choć nie wszystkie. Na Discovery jest hard reset co około 10 min, ogłądać się normalnie nie da. NA SD o dziwo nie ma zawieszania i resetów. Za to jest problem z Xbox360s podłączonym do HDMI4. Tnie dzwięk jak cholera i blank screen co jakiś czas na 1-2s, wcześniej tego nie było. I żeby nie było na innym TV jest dobrze. Jeszcze potrafi zawiesić się na EPG tak, że nie reaguje w ogóle na pilota i przyciski z tyłu i trzeba zrobić unpluga,masakra. Oczywiśćie zgłosiłem to do LG wczoraj. Ta odpowiedz mnie nie zaskoczyła czekać. Jak długo? - Niewiadomo. Super :evil:

Mam moduł CI+ Cyfrowego Polsatu.Kanał 125 Discovery HD sprawdz jak masz CP i LG i FW 4.61.06.

47LM660S
 
Ostatnia edycja:

jogr

New member
Rok i miesiąc to zależy do której wersji wracamy - data publikacji. To, że trzeba wstawić pełną ścieżkę to jest w plikach modeli ;) Przyjmuje konstruktywna krytykę ;) Pozdrawiam
 

piotr321

New member
Miałem dość czekania na LG i zrobiłem downgrade firmware do 04.61.03 (działającej ;)). Skorzystałem z poradnika ze strony 146 tego forum. Na Windows 10 trzeba przed zabawą zatrzymać usługę W3SVC "Usługa publikowania w sieci Web" - blokuje port 80 dla apacha.
Po update TV odżył i nie resetuje się przy zmianach kanałów i reaguje na pilota ;)
Nazwa obrazu: GP4_DVB_EU_BB_MP_SU5_mtk5369_A1_RevNo87500_V04.61.03_ota_V2_SECURED.epk
Teraz spokojnie poczekam na ruch LG Polska.
------------------
47LM640S-ZA


A może kolega podpowie skąd sciacnąć obraz do 42LM640s 04.61.03 Bo na stronie LG znikł.

Pozdrawiam
 

varth

New member
Ciekawe...
U mnie ta poprzednia felerna aktualizacja weszła parę dni wcześniej (1 albo 2 września) zanim tutaj zaczęto o niej mówic. TV łączy się kablem z netem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry