Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

zbig0

New member
to ze wycofali obecna wersje i dali starsza to juz dobra oznaka ze wiedza ze cos sie dzieje :) i moze nad tym pracuja nawet :p

Oby szybko naprawili dziury w obecnym sofcie i albo new wersja z pena albo autoupdate :) i tego nam zycze na dzis...branoc
 

theScorp

New member
Cześć. W moim 47LM620S z CI+ UPC jest ten sam problem. Na infolinii dostałem znakomitą poradę "włączyć automatyczne aktualizacje i czekać". Dodatkowo, jak wejdę w opcje i wybiorę aby sprawdził, czy są nowe aktualizacje zaczyna jakby szukać kanałów i zawsze przy 15% się restartuje. Mam nadzieję, że LG wypuści nową aktualizację bo TV jest 2 msc po gwarancji.
 

DVDO

New member
Ja się tylko zastanawiam nad faktem że problemy z aktualizacją dopadają zwykle osób z małą ilością postów :)

Nie chcę niczego insynuować ale w pewnej chwili przeszło mi przez myśl, że specjaliści Public Relation np. z Samsunga mogą wypisywać tutaj różne dziwne rzeczy :) Nie zmienia to faktu, że koderów LG raczej nie ma najlepszych.
 

joko501

New member
lm 620s

Czy my użytkownicy oprogramowania 04.61.06 nie mamy sposobu na firmę LG do natychmiastowego usunięcia "felernego" oprogramowania ? (np. akcja szkalująca LG w internecie itp.}
 

varth

New member
Ja się tylko zastanawiam nad faktem że problemy z aktualizacją dopadają zwykle osób z małą ilością postów :)

Nie chcę niczego insynuować ale w pewnej chwili przeszło mi przez myśl, że specjaliści Public Relation np. z Samsunga mogą wypisywać tutaj różne dziwne rzeczy :) Nie zmienia to faktu, że koderów LG raczej nie ma najlepszych.
LG mam już trzeci rok. Cały czas automatycznie się aktualizował i wszystko grało.
 
Ostatnia edycja:

Agnesolka

New member
Ja się tylko zastanawiam nad faktem że problemy z aktualizacją dopadają zwykle osób z małą ilością postów :)

Nie chcę niczego insynuować ale w pewnej chwili przeszło mi przez myśl, że specjaliści Public Relation np. z Samsunga mogą wypisywać tutaj różne dziwne rzeczy :) Nie zmienia to faktu, że koderów LG raczej nie ma najlepszych.[/QUOTE

Juz koledze wyjasniam. Zalogowalam sie na tym forum, ponoewaz mam problem, jak wiekszosc uzytkownikow po aktualizacji. Post znalazlam przy okazji poszukiwan w internecie na temat moich problemow z telewizorem. Dlatego pewnie jak wiekszosc dolaczylam do grupy. Stad mala liczba postow.
 

Agnesolka

New member
Wczoraj napisalam znowu maila do lg. Nie chca podac konkretnego terminu aktualizacji naprawczej,jak to nazywaja. Kaza czekac! Zauwazylam, ze w wiekszosc problemy po feralnej aktualizacji maja uzytkownicy upc modul cl. Czy innych uzytkownikow problem nie dotyczy?
 

jogr

New member
Pisałem już na facebook LG Polska wielokrotnie i ciągle obiecanki że pracują, czekać. Na moje zgłoszenie wywalili feralny firmware ze stron support LG Smart. Jak tak dalej będą zwlekać, to przez te ciągłe restarty przy zmianie kanałów, faktycznie pozostanie nam tylko serwis i płatna naprawa. Mam trochę sprzętu LG (tel., kino i TV) i pierwszy raz mam taki "kwas". Ciekawe ile osób które nie obserwują for internetowych pofatygowało się do serwisu i zostało "skrojonych" na kasę...
-------
LG 47LM640S-ZA+ moduł CI UPC
 
Ostatnia edycja:

krumar35

New member
Krótka rada dla tych co mają problem z nowym firm. Wgrajcie sobie wcześniejsze oprogramowanie i po sprawie.
Jak to zrobić, jest na tym forum.
Ja miałem kiedyś problemy z YT, więc sprawdzałem kilka wersji wstecz. Lecz mimo wszystko wróciłem do najnowszego oprogramowania (4.61.03), gdyż patrząc na całokształt jest chyba najlepsze.
 

jogr

New member
Wczoraj napisalam znowu maila do lg. Nie chca podac konkretnego terminu aktualizacji naprawczej,jak to nazywaja. Kaza czekac! Zauwazylam, ze w wiekszosc problemy po feralnej aktualizacji maja uzytkownicy upc modul cl. Czy innych uzytkownikow problem nie dotyczy?

Łatwo sprawdzić - wyjąć moduł CI i spróbować. U mnie bez modułu CI tak samo się resetuje przy zmianie kanałów. Z i bez modułu działa bardzo losowo - czasami przy każdej zmianie kanału a czasem po kilku zmianach. Nie znalazłem reguły czy kanał kodowany na niekodowany, niekodowany na niekodowany. Zupełnie losowo. To samo dzieje się z zawieszaniem się reakcji na polecenia z pilota

--------------
LG 47LM640S-ZA
 

Agnesolka

New member
Jesli ktos znajdzie posta jak zainstalowac poprzednia wersje oprogramowania,to prosze o info. Ja znalalzam jakis,gdzie mam wcisnac klawisz pilota 9 razy, ale ten dziwny sposob nie dziala.
 

mirakuru

New member
Minął tydzien a nowego firmware nadal nie ma,telewizor nadal sie wyłacza i nie reaguje na pilota. Jesli nie wydadza nowego, to trzeba bedzie zgłosić do Rzecznika praw konsumenta, jesli Lg nie bedzie reagowalo na sygnaly uzytkownikow. Skandal...
 

jogr

New member
Miałem dość czekania na LG i zrobiłem downgrade firmware do 04.61.03 (działającej ;)). Skorzystałem z poradnika ze strony 146 tego forum. Na Windows 10 trzeba przed zabawą zatrzymać usługę W3SVC "Usługa publikowania w sieci Web" - blokuje port 80 dla apacha.
Po update TV odżył i nie resetuje się przy zmianach kanałów i reaguje na pilota ;)
Nazwa obrazu: GP4_DVB_EU_BB_MP_SU5_mtk5369_A1_RevNo87500_V04.61.03_ota_V2_SECURED.epk
Teraz spokojnie poczekam na ruch LG Polska.
------------------
47LM640S-ZA
 
Ostatnia edycja:
Do góry