Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

kasiseb

New member
tak CP mocno napiera na własny sprzęt, taka polityka firmy...
osobiści używam CI n-ki i jest ok, szybkość zmiany kanałów jak w dekoderze, tak że jestem zadowolony
 

Bak29

New member
Do Szanownych posiadaczy 40ES6800, jak ten odbiornik pokazuje obraz SD i HD z telewizji naziemnej DVB-T. Przygotowuje isę do jego kupna i będę korzystał tylko z DVB-T.
Proszę o opinie.
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witajcie!
Noszę się z zakupem ES6800, ale na stronie Samsunga -> UE40ES6800S -> Wsparcie
znalazłem krótkie FAQ:

[FAQ] 3D : Dlaczego funkcja PVR nie działa?
Funkcja nagrywania w telewizorze (PVR) dostępna jest wyłącznie dla sygnału z telewizji cyfrowej (DVB-T, DVB-C,oraz DVB-S- w tych odbiornikach, które posiadają odpowiednie wejście ). Nie ma możliwości nagrania sygnału z urządzenia zewnętrznego. Dodatkowo nie jest odsługiwane nagrywanie kanałów z CI+, ze względu na ochronę treści. Do nagrywania PVR potrzebny jest pendrive o pojemności minimum 2GB ( zalecany wiekszy) lub dysk twardy (minimum 5400 obr./min).

A jak jest naprawdę szanowni posiadacze tego modelu? Szczególnie chodzi mi o CI+ i nagrywanie.

itepe
 

kasiseb

New member
osobiście mam CI n-ki, podłączony dysk 250 Gb i wszystko chodzi bez problemu, timeshift jak i nagrywanie zaprogramowanych audycji/filmów działa
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
W takim razie po co wprowadza się w błąd? Ale ta wiadomość mnie uspokaja, choć akurat ze względu na liczbę kanałów u mnie w grę wchodzi C+

Własnie się zorientowałem, że może chodzi wyłącznie o 3D?

[FAQ] 3D : Dlaczego funkcja PVR nie działa?

Dzięki za potwierdzenie :)

itepe
 
Ostatnia edycja:

kasiseb

New member
jedno jest pewne, nie jest to idealny tv, ma swoje wady i zalety, ale znając ograniczenia tego sprzętu, kupując go świadomie, można być zadowolonym, tym bardziej że ostanie obniżki cen są bardzo zadowalające
 

przemo73

New member
Bez reklam
O jakich obniżkach piszesz? Bo w stacjonarnych elektromarketach cena zatrzymała się już kilka miesięcy temu. Chyba, że masz na myśli sklepy internetowe.
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
A 40" trzyma się w granicy 3kPLN +/- 20PLN w najtańszych sklepach. Mówię tylko o sprawdzonych miejscach, gdzie kiedykolwiek kupowałem.
I już niedługo będę go miał :twisted:
 

jakenda

New member
co z tym testem?

odgrzeje ten stary kotlet co z tym testem tego telewizora.
Pytanie do KIKI-iego możesz coś powiedzieć na temat tego testu czy zrezygnowaliscie bo telewizor się "posypał" czy jakoś jego zdołowała Sharpa :)
Pewnie informacje o tym teście albo sam test oczekiwany jest przez wiele osób.
A jeszcze większośc go pewnie kupiła i cieszy się z tego telewizora.
 

kasiseb

New member
dzięki, przeoczyłem ten program,

sprawdziłem i za dużo to on nie może, poza układaniem sobie kanałów, a mi potrzebne coś, co pozwoli w pełni edytować, kasować itd

ktoś zna jakiś program tego typu?
 
Ostatnia edycja:

ARexx2

New member
Można w tym TV zminimalizować efekty "pikselozy" w okół krawędzi szybko poruszających się obiektów ? Na razie oglądam na ustawieniach standartowych z korektą tylko kontrastu i jasności.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Można w tym TV zminimalizować efekty "pikselozy" w okół krawędzi szybko poruszających się obiektów ? Na razie oglądam na ustawieniach standartowych z korektą tylko kontrastu i jasności.

Jeżeli dobrze pamiętam,trzeba wyłączyć-uwydatnianie krawędzi czy coś takiego...
 
Do góry